Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

daniela29
18. jún 2009

san, to zn. že keď do utorka nič tak ti vyvolajú........

ninny
18. jún 2009

ja som taká spotená, vydrhla som kúpeľnú a utrela prach v obývačke.. a steká mi pot po chrbte 😀 idem ešte povýsavať.. od kedy máme havina.. tak musím vysávať aspoň 2-3 krát do týždňa... 🙂))

daniela, ja som kupovala taku obýčajnu... tuto:
http://www.babytrend.sk/canpol-babies-odsavacka...

hm.. aké bude to znamenie?? 🙂

san, držím palce nech všetko do utorka stihnú.. a ako to myslíš že máš v utorok príjem? Si dohodnutá na vyvolavačke?

san77
18. jún 2009

no to ja vobec netusim ake to bude v utorok a co bude, len mi lekar povedal, ze v utorok aby som prisla na prijem, pokial sa mi nezacnu kontrakcie skor, poslal ma predtym kazdy druhy den na monitor a ked som sa pytala, ze ako sa to bude riesit, ci vyvolavacka, alebo ako, tak mi nepovedal nic konkretne, ze sa uvidi ako to bude do utorka, len mi naznacoval, ze ak by mal maly cez styri kila, tak je lepsie cisarsky, preto ma poslal aj na tie anesteziologicke vysetrenia, tak vobec neviem co v utorok bude...
predpokladam, ze ma daj na prijem aj preto, ze v utorok, stredu ma sluzbu v nemocke, no babulky, vobec neviem co cakat... ☹

ninny
18. jún 2009

san, nebooj všetko bude dobré 🙂 o chvíľku budeme mať svoje bábätka v náruči.. 😀

povysávala som 2 izby.. a funím tu ako slon 😀 😝

san77
18. jún 2009

no ja dufam, ze bude vsetko v pohode, ze budeme mat zlaticka coskoro vsetky v naruci a budu v poriadku... uz nech je to akokolvek, najhorsie je to cakanie na neviem co vlastne... lebo nevieme kedy sa co ma rozbehnut ako atd, teda aspon ja... ale uz je mi jedno, akymkolvek sposobom, len dufam, ze to nebude tak, ze ma v utorok posle prec, ze je este casu a zas ma zavola o dalsi tyzden... to uz tam asi zostanem pred porodnicou a spustim protest, alebo neviem... 😖

ninny, ty dneska pracujes ako drak... ja idem dokoncit kuchynu, tiez idem povysavat, ja dnes nejako pauzujem, sa citim nejaka unavena z toho tepla aj z toho doobednajsieho behania po tt

daniela29
18. jún 2009

ja som dnes tiež vydrhla WC, kúpeľku a umyla podlahy v celom byte....... dobre že som to stihla doobeda, lebo ovtedy som ako uvarená - nič sa mi nechce a som nervózna a ani neviem prečo........ čiže po obede som neni nič hodná..... Sofi prišla práve z ANJ tak idem sa jej trošku venovať...

daniela29
18. jún 2009

poznáte baby toto: http://www.emimino.cz/pages/story/887

vychádza Vám to ?

ninny
18. jún 2009

daniela, mne to podľa činskeho kalendára nevychádza :D Vám hej?

san, keď ja sa doma nudím.. strašne sa ten čas vlečie... tak upratujem, aby mi to rýchlejšie zbehlo.. 😀

daniela29
18. jún 2009

mne to vychádza 🙂 🙂

ty ninny, a nebude to dievčatko 😀 😀 aké meno si napísala na ten papier z nemocnice, čo musí podpísať aj tatino?

ninny
18. jún 2009

daniela, ALEXANDRA a SEBASTIÁN 😉 😉 😉

ninny
18. jún 2009

a Ty si aké dala dievčenské meno?

san77
18. jún 2009

no akurat som poumyvala dlazku v kuchyni a na chodbe, kolenacky 🙂 tak teraz si dozicim trochu oddychu a pojdem si pozriet televizne noviny...
daniela, ten cinsky kalendar poznam, no mne to tiez nevychadza, takze radsej som to hned zatvorila... ale nech, to je jedno co to bude, hlavne nech uz to je nie

ninny a to upratujes asi denne potom, aby ti to rychlejsie ubehlo, ze... ja sa vzdy tak pomotkam po dome, nieco upracem, potom na chvilu sadnem, potom nieco poperiem pozehlim a tak...

asi by som sa mala dat zajtra okna umyvat...hm

daniela29
18. jún 2009

Emma - u nás som vôbec nevyberala mená ja ale Sofi s tatičkom - 🙂 ..dlho chceli Adama (Sofi má na ANJ spolužiaka a ten sa jej páči), ale mne sa nepáčilo že by mal meniny na vianoce.... potom prišla sofi že sa jej páči aj JAKUBKO a to sa páčilo tatičkovi ešte viac a mne sa tiež tak sme sa dohodli.............mne sa páči aj Timur, ale im vôbec...
a dievčenské sme vyberali len pre istotu (už na prvom ULT mi povedali že to bude chlapec) a to prichádzali do úvahy NINA a EMMA - zase sofi vybrala EMMU

san77
18. jún 2009

jej, ninny, ja som rodena Alexandra 🙂

ninny
18. jún 2009

fuha.. ale sme sa napapali... robila som lievance.. tak sme si pochutnali všetci traja.. ja, Sebko a moja polovička 😉 sa nevládzem ani pohnúť 😅 😀

daniela29
18. jún 2009

SAN, ja som včera aj okná umyla a nič ☹

daniela29
18. jún 2009

ninny, pošli aj nám - do DS to nie je ďaleko 😀

san77
18. jún 2009

hm, daniela, ja neverim tomu, ze nejakym pohybom sa to spusti... mna uz sestra poslala skakat na svihadle - ha ha zo srandy, no to by bol asi jeden skok a zvalilo by ma brucho k zemi...

ale vy uz aspon ste otvorene a mate kontrakcie, ja sa citim jak keby som bola v 36tt,ze mam este kopec casu pred sebou a nie ze prenasam...

ninny
18. jún 2009

san, jeeej 🙂 toto meno sa mi páči už od malička... fakt.. a manželovi tiež 🙂

daniela, Jakubko je krásne meno.. ja som najprv chcela Jakuba... 🙂

san77
18. jún 2009

hm, no ja mam zasa na nieco chut a neviem na co, tak teda, ze co si dam na veceru...

san77
18. jún 2009

vazne? no mne sa zasa nepacilo, lebo vela ludi to hned skracovali a hlavne nasi chceli Sandru, aj mi tak hovorili, len to nebolo v kalendari tak som bola Alexandra, ale volali ma odjakziva Sandra. ale teraz mam iny nazor na Alexandru, ale paci sa mi to cele meno, nie skratene...

Jakubko je pekne meno, my sme najprv chceli Sebastiana, ale potom vyhral Lukas..

daniela29
18. jún 2009

san a dievčenské aké máte? čo si vymyslela na večeru, daj nejaký tip lebo aj ja mám na niečo chuť a neviem načo........ 😝

san77
18. jún 2009

dievcenske by bola Kristinka...

no prave ma nic nenapada, napada nieco teba, uz by som hnala nieco si urobit, ale vobec neviem na co mam chut, asi zostanem pri banane a hotovo... hm

daniela29
18. jún 2009

manžel mi navrhuje že mi ide kúpiť cigánsku - ani sama neviem či chcem.... hrozné to so mnou majú

san77
18. jún 2009

no tak ked to mate blizko tak si daj, pre zmenu... este nejaka ta posledna, alebo predposledna kaloricka bomba - nic sa nestane, len si daj pozor aby ti nebolo zle, kvoli tomu oleju v com to prazia

san77
18. jún 2009

idem mrknut televizne, nech som v obraze, kym sa este da... zatial sa drzte... 😉

daniela29
18. jún 2009

idem aj ja pozrieť TV - a asi si dám aj tú cigánsku .....

mausy21
18. jún 2009

beruss ty poriadne koj boli sme sa važit mame 4330g há 😀

brinzulka
18. jún 2009

bambulky...porodnica je udajne plna..uz nam rodi julovka..Lucim..tak jej drzime palce..nech to je urcite dnes...
A Vam asi poriadnu burku...a mamicky prepustene domov..aby bolo miesto 😵

ninny
19. jún 2009

dobré ránko 🙂

tak ja už sa neviem dočkať poradne, dúfam, že sa dozviem dobré správy... 😵

daniela, san.. inak aké milé.. ja som najprv chcela Lukaska alebo Jakubka.. 🙂)) tak jedného ma jedna a druhého ma druhá 😉 daniela, dnes sa možno uvidíme.. dúfam, že sa spoznáme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre