Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

marcelkatt
26. nov 2010

@ivca17 no ja sa bojím toho, aby nezmizol.. Mhm. Vieš ako môžem vedieť kto je spolubývajúca. To sa ťažko dá odhadnúť. Dala by som si ho priniesť až po sekcii po 24h, skor mi tam nebude treba.

zuzanky
26. nov 2010

@marcelkatt Ja som bola viac ako mesiaca v nemocnici a mala som tam notebook ale nenechala som to na náhodu a preventívne som si ho zamkla o posteľ. Ale na šestonedelí som ho poslala domov lebo som sa chcela venovať synovi teda nevedela som sa naň vynadívať. 🙂
Macka a keď v pondelok porodíš a bude všetko Ok tak vo štvrtok si doma.

marcelkatt
26. nov 2010

@zuzanky no v utorok mám pôrod... Ako zamkla???

zuzanky
26. nov 2010

Tak ako sa v obchodoch zamykajú mobily len to nebolo také točene. To mal na starosti mm. Tak potom ta pustia v piatok ja som rodila v utorok a kedy bol malý v poriadku tak by so išla domov ale išli sme až v pondelok nakoľko bol v inkubátore. 🙂

marcelkatt
26. nov 2010

@zuzanky zlatko zistiš mi kde sa to kupuje to zamykanie?

zuzanky
26. nov 2010

Dá sa to kúpiť v obchode z NB a volá sa to ACUTAKE DarkLock
Ja som mala tento http://www.alza.sk/bezpecnostni-zamek-acutake-d...

sariana
26. nov 2010

@marcelkatt ja som to mala tiez tak...prijem v pondelok, cisarsky v utorok a sobotu rano nas pustali domov, kedze sme nemali ziadny problem...

marcelkatt
26. nov 2010

@zuzanky dakujeem

marcelkatt
26. nov 2010

@sariana juuj teší ma to,nechcem byť dlhooo len nech je malinký oki... bude mi moc chýbať starší synček

zuzanky
26. nov 2010

@marcelkatt nz , A to ti verím, že ti bude Erik chýbať, ja sa len modlím keď budeme uvažovať o druhom nech je všetko ok a nie ležať na rizikovom. 🙂

marcelkatt
26. nov 2010

@zuzanky veď to moja. Tri roky bol nonstop so mnou, nikdy bezo mna, teda tri dni minulý rok, čo som ležala v nemocnici a to bola ako večnosť.

zuzanky
26. nov 2010

@marcelkatt Neboj ani sa nenazdáš a budeš doma 🙂

marcelkatt
26. nov 2010

@zuzanky uf už nech sme 😉 dnes mi dr povedal, že malý by nemal byť tak veliký, no som zvedavá, lebo ich odhady sú často omyl. Erik mal 3860/53

zuzanky
26. nov 2010

Tak to hej mne v pondelok na poradni povedal 2500g a v utorok mal 2780g.

sariana
26. nov 2010

@marcelkatt chapem, ze ti bude syncek chybat...ja som bola od svojho prvykrat, ked som musela ist na kyretaz potom, co sme prisli o babatko...takze asi si vies predstavit, ako sa mi to vsetko tazko prezivalo...cize teraz to bolo take "pozitivnejsie" odlucenie...syn to zvladol velmi dobre, len po kazdej navsteve sa trosku hneval, ze nechcem ist s nim uz domov 😅 a mne to vcelku uslo, kedze som sa musela starat o mladsieho 😎

marcelkatt
26. nov 2010

@sariana no ja nechcem, aby s erikom prišli za mnou, Ja by som plakala a on tiež tým pádom. Nejako to vydržím a radšej cez skype. A teraz aj chrípkové obdobiem, tak radšej nech nie je v nemocnici..

sariana
26. nov 2010

@marcelkatt moj syn je velmi zvyknuty na manzela, takze ja som rozhodnutie nechala na nich...podla toho, ako to bude syncek zvladat...ale on je take male zihadlo a bol uplne v pohode...a ja som to tiez celkom zvladala, takze dobehli kazdy den na chvilku...

marcelkatt
26. nov 2010

@sariana no môj bude v práci ten týžden na poobednej.... a doobeda bude zas erik v škôlke

sariana
26. nov 2010

@marcelkatt ale ved ten tyzden utecie a potom budete doma spolu vsetci styria...tie navstevy aj tak dost unavuju, kedze su v TT take podmienky, ake su...

marcelkatt
26. nov 2010

@sariana jasné chápem. Ja som prvé rodila v Handlovej, keby ju nezrušili rodím zas. Úplne iné podmienky, ale tak týždeň zvládneme no...

sjuzi
27. nov 2010

@sariana a tú jazvu zvyknú aj nejako merať pred pôrodom?... ja som totiž počula, že sa to dá len ťažko definovať... na usg to vraj vôbec nevidno... 😕 😅
Ja mám ale guráž ísť do vaginálneho pôrodu tentoraz... Mne robili sekciu preto, že som bola 10! dní po termíne, vyvolávačka ma otvorila na max 1 prst a malému neurobila v brušku dobre, tak to po 6tich hodinách ukončili. Čiže mne by nemal byť indikovaný cisársky v podstate z iných dôvodov...

sjuzi
27. nov 2010

Ja tiež netuším, ako to poriešime potom v marci, keď pôjdem do pôrodnice... asi pôjde na pár dní k našim alebo si jednoducho ocko vezme dovolenku. Miško ho zbožňuje a mm sa vie o neho super postarať... akurát mu moc nenavarí... 😅 ale to by šli niekde k švagrine sa najesť alebo by si prinajhoršom objednali pizzu alebo uvarili párky, cestoviny, praženicu či krupicovú kašu (to je mm varný repertoár) 😀

sjuzi
27. nov 2010

@marcelkatt Marceli a už máš termín na sekciu?

marcelkatt
27. nov 2010

@sjuzi áno, 6.12 mám príjem a na druhý deň sekcia.

sjuzi
27. nov 2010

@marcelkatt tak to je už za chvilinku... 😉 a bude ťa robiť Dečkov? Potom mi povieš, ako si bola s ním spokojná... 😉

sariana
27. nov 2010

@sjuzi nejakym sposobom sa ta rana da skontrolovat, ale mne to nerobili...keby hrozilo jej pretrhnutie, to by zena vraj pri porode citila velke bolesti...tak mi bolo povedane viacerymi odbornikmi...

marcelkatt
27. nov 2010

@sjuzi no neviem ale asi by ma mal on robiť... Dám vedieť potom.

zuzanky
27. nov 2010

ahojte tak simisi to už ma za sebou malej mieri 3550g a 48 cm a narodila sa o 15:45 🙂

marcelkatt
27. nov 2010

@simisi blahoželááááme 🙂
@zuzanky Ďakujem za infošku krásnu...

svetielkoand
29. nov 2010

Kočky má tu termín niektora aj koncom januara? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre