Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

mimi21mimi
19. okt 2010

Baby, ktore ste rodili v TT, mna teraz napadlo, ze mi mali postou poslat prepustaciu spravu, rodila som 9.8. a dodnes ju nemam... stalo sa to este niektorej?

pusinqa
19. okt 2010

@zuzica9 tak to sa potom asi stretneme 😉

zuzica9
20. okt 2010

@pusinqa ku ktoremu doktorovi chodite???

vcelka5
20. okt 2010

@mimi21mimi no ja som rodila 18.8. a prepustacia sprava mi prisla este koncom augusta. treba tam asi zavolat nech to poslu.

mimi21mimi
20. okt 2010

@vcelka5 dakujem, budem musiet... aaach jaj. a boli si spokojna? kkto ta rodil?

lubuska22
20. okt 2010

ahojte zazmluvnujete si lekarov k porodu?

luckam77
20. okt 2010

@lubuska22 ahoj no ja asi si budem zazmluvovat dr. len ci ma vezme kedze terminy mam 16 a 25.12 😔 😀

tehulka4
20. okt 2010

@mimi21mimi skus tam zavolat, mozno ju poslali len sa neikde na poste stratila..oni to tak max. do 2 tyzdnov posielaju..ja osm ju tiez dostala asi do tyzdna...

@lubuska22 , ja asi zazmluvnovat nebudem..uvidime...ja som pri prvom mala pocit, ze je to viac ako nutne, a ked sme nestihli a odrodila soms i, prisla som na to, ze az tak dolezite to neni, lebo som mala pocit, ze aj tak ma odrodili skor sestricky... 😉

@luckam77 nooo ked, by si isla na ten prvy termin a ja tiez tťak je viac ako pravdepodobne ze sa tam stretneme.. 😀

fattamorgana
20. okt 2010

@lubuska22 ja si tiež nezazmluvňujem, po prvé preto, že mám termín 29. 12. a po druhé preto, že doktor tam bude všeho všudy pár minút (aspoň tak mi všetci hovoria) a zdá sa mi to zbytočné. Ja som na trnavských pôrodníkov nepočula nič zlé, tak hádam budem mať tiež len dobré skúsenosti.

ruzulka
20. okt 2010

ahojtw ja som si doktora tiez neplatila.....a to bola aj moja smola.....bola som tam 15h.v bolestiach,doktorka co tam bola ma neodrodila lebo som mala malinku moc vysoko a doktor co tam bol ani neprisiel lebo,ze bol pod Parou(alkoholom),musela som trpiet do rana kym pride druhy doktor...

fattamorgana
20. okt 2010

@ruzulka to nemyslíš, vážne, že doktor - pôrodník by bol počas služby naliaty. to si ho videla alebo jedna pani povedala.... nestraš, hádam nič také nezažijem....

sarra6
20. okt 2010

ahojte tak dnes sme boli v poradni vsetko je ok, dalsia poradna buduci piatok ale snad uz do vtedy porodim a budem mat princeznicku pri sebe 🙂))))

vodnari
20. okt 2010

Ja idem v piatok a tiež dúfam že si ma tam už nechajú...už ma bolí celé telo....

vodnari
20. okt 2010

No neviem či nepôjdem ešte dnes...nejaké mám krče v bruchu.... 😒

emonicka
20. okt 2010

Ahojte mamicky, pred par tyzdnami ste tu pisali o doktorovi deckovovi, ze si otvara vlastnu ambulanciu v trnave, teda niekde v nemocnici by mal mat tu ambulanciu. chcem sa vas spytat ci nahodou o tom nieco neviete. je to pravda? lebo potom ste sa tej teme uz nejako nevenovali. Ja som u neho rodila a bola som nadmieru spokojna 🙂 , preto by som k nemu chcela zacat chodit. prosim napiste niekto ak nieco o tom viem 🙂

vodnari
21. okt 2010

Tak cez noc sme vydržali...planý poplach.....

@emonicka myslím že v nemocnici si neotvára ale na poliklinike.....

lubuska22
21. okt 2010

@vodnari no vidis ja idem zajtra uz na prijem, tak sa tam mozno stretneme ked si ta tam nechaju:o)

emonicka
21. okt 2010

@vodnari dakujem za info, hej ma to na poliklinike. uz som mu aj volala. len som si to tu chcela overit ci to je pravda, aby som ho neotravovala s nejakymi blbostami 😀 . drzim palceky pri porode. a kontrakcie urcite spoznas, ja som si tiez myslela ze nebudem vediet kedy ist do nemocky a dokonca som aj sla jedenkrat zbytocne 😀 ale na druhykrat to vyslo 😀 prajem vela stasticka

vodnari
21. okt 2010

@lubuska22 už na príjem? Prečo si ťa tam nechávajú? Ja len dúfam že aj mňa tam už nechajú.Už by som to chcela mať za sebou. Ja tam mám prísť ráno o 7:15.

vodnari
21. okt 2010

@emonicka ďakujem dúfam že už čoskoro sa vypýta na svet.Ja len dúfam že už zajtra si ma tam nechajú.

lubuska22
21. okt 2010

@vodnari ahoj no lebo termin mam uz za sebou:o) a ze mi urobia nejake vysetrenia lebo som mala tie pecenovky zle, tak keby bolo nahodou treba cisarak:o) no mohli by si ta tam tiez nechat:o) bolo by nam veselsie

vodnari
21. okt 2010

@lubuska22 a kedy si mala termín, keď si 39 týždeň
? Ja mám termín 27.10. a beží mi 40 týždeň. Dúfam, že tašku neponesiem zas naspäť.

lubuska22
21. okt 2010

@vodnari no mne to skace hore dole a to kvoli pecenovkam idem zajtra a uvidi sa

cate
21. okt 2010

@mimi21mimi
Ja som rodila 8.8. takze sme sa v porodnici isto stretli 🙂 aj si Ta myslim, ze pamatam 🙂. Mne to prislo myslim este v auguste.

vodnari
22. okt 2010

Tak dnes si ma tam zas nenechali...teraz sa mám prísť ukázať v nedeľu tak uvidíme....

palvinka
22. okt 2010

@vodnari a Ty máš dohodnutého nejakého dr. keď ti kázali v nedeľu prísť? Ja mám termín o jeden deň neskôr ako Ty a v stredu som bola na poradni a ďalšiu mám znova až o týždeň v stredu, jaj tiež už by som to chcela mať za sebou 😵

sarra6
22. okt 2010

@vodnari a co ti povedali, na kolko si otvorena????

sarra6
22. okt 2010

@palvinka ahoj ja si ta pamatam, ale nie z toho tyzdna ale minuleho

mimi21mimi
22. okt 2010

@cate fakt sme rodili skoro naraz 🙂 a ty si sla sekciou alebo normalne?

vodnari
22. okt 2010

@palvinka Vyslovene nemám dohodnutého doktora,ale chcela by som aby ma odrodil doktor Dečkov. A asi preto zas mám prísť v nedeľu lebo mám proiblém s ladvinou aj som tam ležala 6 dní tak ma teraz pozoruje a kontroluje moč.

@sarra6 otvorená som na 2 cm...ako prvorodička to neviem posúdiť ale ževraj to je ešte málo. A ty si otvorená?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre