Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

shogun
22. nov 2011

jasne, ja to chapem, ja som bola asi 12-ty porod a 1. noc som spala na tej vzdycharni, lebo ma nemali kde dat, druhu noc na gynekologickom a az na tretiu som bola s malym na novorodeneckom, viem ze nas bolo vela, ale ten posledny den bol fakt divny, nevedeli ci ma pustia, lebo este nebol zaockovany, mali sme si potom rychlo vybavit odvoz domov, aby sme uz o 10.h boli prec , manzela som nahanala a nakoniec ma cakal na chodbe asi aj dve hodiny kvoli tomu ockovaniu, nikto nam nic nepovedal, tak som sa chodila pytat a stale ma poslali za niekym inym a potom sestry jedna na druhu to zhadzovali, no cele zle...a este ma napadlo, ze ako neskusenej prvorodicke mi poradili uz v nemocnici davat nutrilon, lebo maly sa casto budil na papanie, lenze tym ze som ho nemala od zaciatku pri sebe, sa ani necudujem, ale doma sme to zmenili, mliecko sa pekne spustilo a ziadny nutrilon, pekne do roka som kojila

isabelle777
22. nov 2011

ahojte, je tu niekto kto si uz vybavoval v trnavskej porodnici epidural na december? len ma zaujima ci ho bude mat kto pichat 🙂 inak idem mudr. deckovovi... prvu poradnu v nemocnici mam az v decembri...

zuzul77
22. nov 2011

@isabelle777
no dost lekarov podalo aj tam vypoved, ale urcite ti epidural bude mat kto pichnut 🙂
ja chodim dr. deckovi na poradnu do nemocnice v pondelok rano, ak neporodim do decembra tak sa budeme stretavat 🙂

kinkinga
22. nov 2011

@monka9999 ziletku?skus to doma zvladnut sama..ja som sa sice holila 15min..ale radsej sama ako nejaka sestricka v nemocnici..oni tam maju svoje 1razovky,,chvalabohu som to nepotrebovala,len preto ze som vedela kedy to bude tak som sa pred odchodom do nemocky este,,vyriadila,,

isabelle777
22. nov 2011

@zuzul77 no dufam ze to tam bude ok, trosku sa obavam ci to budu lekari stihat... ja mam poslednu poradnu u mojho gyn. 1.12., potom asi budem volat deckovovi ze kedy mi da termin. mozno sa budeme stretavat 🙂 ty neuvazujes o epi?

mirkacik
22. nov 2011

ja som rodila presne na vianoce a vsetko bolo ok a aj atmosfera perfektna..persomal bol tiez v pohode.rodil ma doktor Bucko a bol super

simisi
22. nov 2011

@mirkacik Bucko rodil aj mna,len mesiac pred tebou....bala som sa toho,ze je mladucky,ale zvladli sme to super,bola som spokojna 😎

zuzul77
22. nov 2011

@isabelle777
asi on ma sluzbbu na rizikovej poradni v pondelok, vcera som bola, kazal mi prist medzi 7-7,15...prisiel do ambulancie pred 7,30, hned ma zobral a po mne isla hned dalsia pacientka...zase idem v pondelok tak skoro rano...ja nad epiduralom neuvazujem, uvidime ako sa vyvinie porod...v pondelok s nim chcem trosku podebatovat na tuto temu, uvidim co mi povie 🙂

monka9999
22. nov 2011

@isabelle777 ja som bola u dečkova minuly tyžden .dakujem pekne.ešte mi vynadal že prečo ma tam doktor poslal.poslal ma na prietoky lebo som od maja na rizikovom a mala som bielkovinu v moči a puchnem.no zoberal ma s komentarmi o pol10 a potom povedal ked som mala už prietoky hotove že ma vezme až ked sa vrati lebo ma sekciu.prišiel o 12,15.vybavil ma asi za5minut.jeho sestrička mi povedala že mam ten moč zly a on mi do spravy napisal že moč negativny bez opuchov a ani neviem čo ešte.pri tom somspuchnuta ako taka spuchlina.ani sa neunuval mi ten členok skusit a pozriet sa.načo.

isabelle777
22. nov 2011

@zuzul77 tak teda ja stvrtok idem svojmu, a pondelok hned ma asi posle k deckovovi, tak sa tam uvidime 🙂

monka9999
22. nov 2011

@kinkinga no naviedla som na to mojho muža.ja si nevidim ani figu.bol nadšeny vyhovaral sa tyžden a aj tak ma dosekal.ale pred porodom si to zopakuje. 🙂

zuzul77
22. nov 2011

@isabelle777 inak je tam mila sestricka, prines si so sebou moc a uteracik

monka9999
22. nov 2011

@zuzul77 nevieš ako to teraz vyzera v TT zo sprchami v porodnici?byvali tam len2 v dezolatnom stave pre všetky pacientky.odchadzali odtial s plesnami na nohach.ked že tam stala voda.

isabelle777
22. nov 2011

@monka9999 fuha no to neznie moc dobre, ale na kazdeho lekara ci je dobry pocuvam chvaly a vzdy sa najde niekto aj s negativnou reakciou, hm aj oni su len ludia... uvidim aky pocit budem mat z neho ked tam pridem, ale ked sa bude takto chovat tak urcite k nemu nepojdem rodit... drzim palce aby si bola v poriadku

kinkinga
22. nov 2011

@monka9999 tak mu daj jedno poldeci,nech sa mu rucky neklepu 🙂)ja som to zvladla bez ujmy 🙂upozornim ta,po porode si skontroluj,ci ti tam nahodou nieco nezabudli..ako napr gazu alebo tak..🙂

zuzul77
22. nov 2011

@monka9999
ja som to celkom dobre zvladla...najskor bez zrkadla a potom som zrkadlom, uz druhy krat ..nenecham to na osetrovatelovi v porodnici, urcite by som sa blbsie citila ako on 😒

isabelle777
22. nov 2011

@zuzul77 ok dobre vediet.. 🙂

zuzul77
22. nov 2011

@monka9999
myslis na sestronedeli?

zuzul77
22. nov 2011

@isabelle777
ten uteracik potrebujes na utretie bruska, lebo sestricka ta napoji na pristoj na sledovanie babatka a potom sa ti zide, lebo aj doktro ti nafrcka brusko gelom

zuzul77
22. nov 2011

@kinkinga
kde nezabudli?

kinkinga
22. nov 2011

@zuzul77 presne tam.. ☹

zuzul77
22. nov 2011

@kinkinga
zaujimave

monka9999
22. nov 2011

@zuzul77 ano.ked porodim.

kinkinga
22. nov 2011

@zuzul77 ani nie..skor smutne!!!..ze som mohla dostat otravu krvy a umriet.a mohlo sa mi to aj do mlieka dostat a kojim,takze aj mala by mala nasledky..!!!

zuzul77
22. nov 2011

@monka9999
vraj to v tych sprchach je stale tak, kamoska rodila v juli a zaplatila si dve noci v nadstandardnej, len kvoli tym sprcham

zuzul77
22. nov 2011

@kinkinga
zaujimave a zaroven smutne, ze si nevedia poratat kolko materialu si nachystali a kolko pouzili

monka9999
22. nov 2011

@kinkinga mna nebudu po porode zošivat.iba ak budem dotrhana z vnutra.lebo pri prvom porode ma tak zošili,že po vypadani štychov som sa cela otvorila naspet.iba dotrhane z vnutra sa zrastlo.ked so s tym išla k lekarovi,najskor mojmu gynekologovi,tak skoro odpadol.poslal ma do nemocnice nech mi to zošiju a doktor čech mi povedal že to treba dat pod anesteziu obšit a potom zošit.samozrejme asi čakal že mu dam zato peniaze,lebo sa tak divno tvaril a neuveriš,na otvorenu ranu zo zapalom mi napisal mastičku.

monka9999
22. nov 2011

@zuzul77 no to si mam doniest gumaky aby som niečo nechytila?neni nad stojatu vodu plnu krvi.

zuzul77
22. nov 2011

@monka9999
a vybavujes si dakeho doktora?

kinkinga
22. nov 2011

@monka9999 voda v nich nestoji,stale su 2 ,vezmi si zabky do sprchy,a su v hroznom stave,a poradim,aj jedenie si vezmi lebo ta strava je grc..moj manzel mi hned v prvy den priniesom plnu tasku..🙂
@zuzul77 mlada lekarka..moze bohu dakovat,ze som nato prisla skor ako bolo neskoro...este uvidime co kontrola po sestonedeli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre