Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

pralinka25
29. máj 2010

vladi tak ze by?

vladkaz1
29. máj 2010

no uvidime co bude ved voda mi neodtiekla a kontrakcie nemam .takze zas len cakam ,ale troska mi pribudli nervicky 😅

pralinka25
29. máj 2010

drzim vsetky prsty nech uz to je 🙂

vladkaz1
29. máj 2010

Prali dakujem idem sa natiahnut troska ..

pralinka25
29. máj 2010

oki

sissik
29. máj 2010

vladi lepsie prezit zacatok doma ako pri vyvolavani v nemocke😉
drzim palce, nech sa to rozbehne same a nech ti neodtecie voda, aby si doma mohla ostat co najdlhsie.
a keby nieco a potrebovala by si odvoz, tak cislo mas

vladkaz1
29. máj 2010

@sissik Dakujem moja, mam mamu na telefone ,ale mne nic neni .. uplne sa citim fajn ,nechapem to ,co by sa to malo rozbiehat nejako sa to tam hniezdi 😀
mala je dnes extremne zla ,uplakana .. teraz mala zachvat zurivosti az dychat nemohla ,ja si ju nespoznavam ☹

sissik
29. máj 2010

to tvrdili aj baby v nasej teme a druhorodicky potom do hodiny-dvoch porodili 😀
takze thuj-thuj-thuj 😉
mozno citi, ze sa nieco deje, deti su velmi vnimave

vladkaz1
30. máj 2010

@sissik 😀 no namna to asi neplati lebo tak dobre soms a vyspala a nic ma neboli ,akurat som vstala zo spolom a zalahnutym uchom 😅

lydus
30. máj 2010

ahojte..neviete kedy je teraz prehliadka nemocnice?? za každé info Vam dakujem...

vladkaz1
30. máj 2010

Staci zavolat Lidka do nemocnice povedia ti ,ja neviem .

pralinka25
30. máj 2010

@lydus myslim ze kazdy prvy pondelok v mesiaci o 14 pokial sa to od marca nezmenilo 😉

pralinka25
30. máj 2010

@vladkaz1 vladi tak ako? zajtra ides na vyvolavacku?
vies kto ta bude rodit?

vladkaz1
30. máj 2010

@pralinka25 sluzbu ma Stefanikova ,uvidime ako to dopadne

pralinka25
30. máj 2010

budem na teba mysliet a potom daj vediet.
silno drzim vsetky prsty nech je to rychle a bez problemikov 🙂

vladkaz1
30. máj 2010

@pralinka25 dakujem pekne 😵

nelaadoerik
30. máj 2010

vladkaz1@ tak ti prajem tieš nech ti to dobre dopadne drš sa a možno sa tam stretneme 🙂 hlavne nech všetko dobre dopadne

zuzana12345
31. máj 2010

ahojte,
@vladkaz1 drzim ti palce nech ti to vsetko dobre dopadne, aj mna odrodila Stefanikova a par doktorov tam bolo este

moj porod: prijata som bola vo stvrtok a v piatok ma mali robit, rozhodli sa, ze to vyvolaju a ked to nepomoze tak cisarsky, ozvy plodu boli stale nulove, napichali ma roznymi liekmi, zacalo to asi 10,30 a malinky sa narodil 12,48, kontrakcie som mala iba chvilu ani neboli take hrozne, samotny porod trval asi 20min., vobec som sa neotvarala, tak ma uz chystali na cisarsky, prisiel d. Hlavek a zistil, ze som uz otvrena , ze ak ma rozrezu tak aj porodim prirodzene, manzel ma dost podporoval, dakujem mu
najviac som z toho smutna, ze kazdy druhy den som chodila na poradne a zakazdym bolo vsetko ok,(placenta, plodova voda v poriadku), malinky sa mi naglgal plodovej vody, ktora bola zelena kasovita, takze sa narodil priduseny, videla som ho asi po 10min. ked ho dali ako tak do poriadku, bol umiesteny do inkubatora, na druhy den uz bol v postielke (sa mu v inkubatore nepacilo 🙂 ), v nedelu mi ho konecne priviezli a uz sme boli spolu, dostali sme dost silnu zltacku-cele 3dni aj noci chodil pod lampu, a posledne dni dostal neake vyrazky, ale je to velky bojovnik tak sme sa dost rychlo s toho dostali
personal- spokojna
prdavam neake foto mojho anjelika

petulienka
31. máj 2010

vladka drzim palce, zuznana gratulujeme 🙂

nikkka
31. máj 2010

ahojte, neviete mi poradit ohladom predoperacnych vysetreni kvoli moznemu cisarskemu? mam ist do tej novej budovy nemocnice si ich dat urobit, neviete ci sa tam treba objednat a ci tam treba ist hned rano??

memory
31. máj 2010

zuzana12345,gratulujem ti k synčekovi je zlatunký tak a mame to za sebou 😀

moj maly sa narodil o 6 dní skor a tvoj zase neskor no škoda nestretli sme sa,ale hlavne že su pokladiki zdravučke

prajem ti vela peknych dni stravenych z Martinkom

kathy403
31. máj 2010

zuzi gratulujem,je nadherny!!!! 🙂 🙂 🙂
a ake vlasy! 😀
mne nejde pridat foto,neviem preco,ale skusam dalej 😨

kathy403
31. máj 2010

baby PODARILO sa mi tam dat konečne aspon 3fotky našej Nellinky 🙂

petulienka
31. máj 2010

kathy a zuzana mate nadherne deticky... gratulujem este raz

kathy403
31. máj 2010

dik peti. 🙂
pocuj,ze u vas ma nejaka pani sklad detskych veci?zevraj pekne a lacne 🙂 🙂
mala by to mat urobene v garazi.existuje nieco take,napis

petulienka
31. máj 2010

Kathy absolutne netusim, vobec som o tom nepocula. kto ti to povedal?

lenocka6
31. máj 2010

Rada by som Vám oznámila, že Vladke sa dnes narodil nadherny Oliverko s mierami 51cm a 3450g. Obidvaja su v poriadku.

elko69
31. máj 2010

@lydus no vzdy prvy pondelok v mesiaci o 14 hod,ak pripada ten pondelok na nejaky sviatok tak s ato presuva vzdy n aten nasledujuci...

kathy403
1. jún 2010

peti kolegyna.ak zistis daj vediet.
SOS-mala sa uz 2den nevie vykakat,poradte ako jej mam pomoct
pomahala som teplomerom,masirujeme,pijeme feniklovy caj a nic! ☹
doteraz nemala problemy.
poprdkava stale ale nic
PORADTE

silvika
1. jún 2010

kathy ty mas novonarodene babetko, a kojis ju?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre