Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

misenko
5. mar 2007

Melory, pokial ja viem on robi vacsinou sekcie a tie su objednane takze ich robi v ramci pracovneho casu.A ak ta niekto odrodi za prachy tak odbornik je?????

melory
autor
5. mar 2007

ak si lepsie precias temu, tak zistis, ze mna cech odrodil bez obalky vo svojom pracovnom case a bol zavolany k mojmu porodu lebo iny lekary boli bezradny a bali sa komplikacii, cize nieco na tom je, ze je odbornik...nechodim k nemu ani do poradne ani nic viac neviem, len to, ze ak da svoje telefonne cislo a zena mu zavola o pol noci je ochotny pribehnut za odmenu...

melory
autor
5. mar 2007

silvika ja mam podobnu skusenost s vahou dietata, mne povedal ze ma 3350g za dva dni - cize v den porodu mal 3500g a narodil sa a mal 2800g no povedz zeby pocas porodu schudol??? 😀

silviatt
5. mar 2007

Mel - plne suhlasim s tvojim nazorom 😉

misenko
5. mar 2007

silvika,manzelka chodila k cechovi,tak viem o com tu pisem.Ak ste hlupe,platte naviac...ale peniaze sa viac zidu pre babo nez pchat ich doktorovi...a preco si myslite ze ak mu nedate prachy tak vas neodrodia a nechaju vas trpiet na sale?ved tam bude s vami manzel,nie?

melory
autor
5. mar 2007

odrodi ta aj upratovacka misenko tak ti poviem, ale ked si niekoho zavolam mimo pracovnej doby je moja vec ze mu budem pchat prachy, aj ked neviem skade si precital, ze niekomu ich idem davat, alebo ze si idem volat cecha? su tu holky co jednostaj lezia v nemocnici a teraz doma zasite a nechcu byt odrodene napr.hlavkom, chapes snad, nie? a ked si chcu niekoho zavolat tak je uplne bezne za sa za to plati.
bol si pri porode?

silviatt
5. mar 2007

Misenko - ja som nenapisala, ze niekomu pcham peniaze. Napisala som, ze Cech je odbornik, ked ma na starosti rizikove tehotenstva, tak na tom asi nieco bude. Nemyslis? Ale ak s tym nazorom nesuhlasis, tak si mozes vybrat ineho lekara. Kazdy mame svoj nazor...

silvulienka
5. mar 2007

Ja mam s dr.Cechom iba dobre skusenosti.Chodila som k nemu este pred otehotnenim a bohuzial ani pri jednom porode nebol ale mala som stastie pri sponntanom potrate ma cistil on a dobre pretoze do roka a do dna (a do hodiny) sa mi narodil syncek.A bol mily aj k manzelovi.

melory
autor
5. mar 2007

misenko mysli na bubaczik ale ta lezi doma zasita a nemoze vstavat doteraz bola v nemocnici tak jasne zi si chce zaplatit dobreho porodnika.

melory
autor
5. mar 2007

silviatt ved to je zlata stredna cesta ty pojdes o dva tyzdne neskor a ja o dva tyzdne skor 😀 😀 😀 a stertneme sa 21,3, 😝

misenko
5. mar 2007

mel-bol som pri porode.
manzelka mala tazky a komplikovany porod,zvladol to Deckov a zadarmo.A uvedomte si ze ak odrodite s lavou zadnou tak vam bude luto tych penazi co ste mohli investovat aj inak.
silviatt-aj stefanikova ma rizikove tehotenstva.A rodi aj zadarmo.

melory
autor
5. mar 2007

misenko neviem o com stale tocis, ani aku pravdu kricis do sveta, ale dakujeme, ze si sa vyjadril a pis tym, ktorych sa to tyka. ja som nikomu nic nedavala ani nedavam a za to ze sa ma niekdo opytal a ja som mu poradila co som "pocula" od bab nemusim si hned daco uvedomovat a vstupovat do svedomia.
ked si boil pri porode tak asi vies aka to situacia je a bubaczik caka stvrty porod a nechce aby bol odflaknuty ci uz pre vek ako aj pre komplikacie v tehu.

silviatt
5. mar 2007

Mel - mozno to aj tak bude 🙂 . Teraz si to tu piseme ako srandu, ale ked si to vypocitam podla cyklu, aky som mavala, tak termin mi vychadza az tento piatok a to mozem kludne prenasat. Normalne sa mi to zle pise. Ved uz teraz ledva chodim. Po mojej dnesnej prechadzke ma bolia strasne krize.
Misenko - mas pravdu. Aj Stefanikova je super.

melory
autor
5. mar 2007

silvia ja som s jednou pri prvom mala spolu termin a mesiac bol rozdiel v porode, takze mozno aj motyka vystreli...

silvi a nella je v kalendary, alebo kedy bude mat meniny?

misenko
5. mar 2007

melory,nepisal som to len tebe,ale vseobecne.Vyjadril som tym len nesuhlas s uplacanim doktorov.A ked pojdem nabuduce zubarke,tak jej pre istotu dam 3 tisicky aby mi nahodou nevrtala zdravy zub.Porodom styk s lekarmi nekonci,ale kto na to ma nech im plati.

silviatt
5. mar 2007

Nella v kalendari nie je. Iba v ceskom je Nela, ale ja chcem s dvomi L. Ale ty mas asi ten isty problem, keby si dala Stellu. Nie? A Liliana je v kalendari?

melory
autor
5. mar 2007

misenko mne sa tiez nepaci, ze bohate pipenky platia za cisarak a porod 10.000,- a ty ked das 3.000,- tak si len splni povinnost! ale je to tak a nic sa tym neda robit. my to tu nezmenime a peniaze su moc s ktorou sa da hybat. moj porodnik napriklad odomna nezobral peniaze, ale robil cisarsky zene slavneho trnavskeho futbalistu, cize dobre si spocital co sa mu viac oplati, a tak som aj dopadla, ze som tam zomierala, maly sa narodil bez znamok zivoita a poviem ti ze cech nas z a d a r m o zachranil, preto si ho obranujem. a jasne ze peniazky sme si nehali na plienky! 😉

rainbow
5. mar 2007

toto si z doktorov spravili ludia

melory
autor
5. mar 2007

silvia stela je 3.10 alebo 6.10 neviem prestne a ja by som nemusela dva ll, to je fuk, liliana nieje v kalendary to by mala meno na alzbetku ale co s tou dorotkou zo sna??? 😲

silviatt
5. mar 2007

No uz som to pozrela. Stela ma 3.10. Co s Dorotkou? Tak tento rok Stela a na buduci rok Dorotka 😀

melory
autor
5. mar 2007

nie tebe som to nepisala? ja som chcela stelu, rodinka chcela lilianku amne sa snivalo, ze mipovedala ze mama ja sa chcem volat dorotka

silviatt
5. mar 2007

To som citala 🙂 . Tak vyradime Lilianu lebo to chce rodina a nie ty a teraz zostavaju len dve. Daj Stellu, tu nema este nikto a je to nadherne meno! Aj ked Dorotka nie je tiez zle, ale ked ju budu oslovovat Dorota, tak sa jej to mozno nebude pacit 😉

bubaczik
5. mar 2007

no misenko ja som lezala v nemocnici a 4dni sa tam na mna nikto ani nekukol...pokial moj muz sa neozval...a mne stoji moj syn aj za posledne prachy...zasili ma na poslednu chvilu,aj ked navrh uz bol pri prijati...takze 13dni som tam len lezala kvoli vyterom a usg obliciek ktore mi vobec neurobili,lebo vraj nebol lekar...bud rad,ze tvoja zena nemala problemy,a ak by mala tak urcite by si aj ty zhanal niekoho...

melory
autor
5. mar 2007

ved to ze stela je moja srdcovka uz pred otehotnenim, a dorota ma volali doma ked som bola akoze sprosta.

rainbow
5. mar 2007

liliana je krásne...

bubaczik
5. mar 2007

a nemam nic proti deckovi,ak by som nemala problem,tak si ho rada vyberiem za svojho lekara..moj nazor na nho je opisany na starsich strankach...

silviatt
5. mar 2007

Aj ja som bola vzdy "Dorota" alebo "Dora". Rainbow ma pravdu, aj Liliana je krasne. No nech sa ti este raz sniva a malinka si musi vybrat s Liliany a Stely.

melory
autor
5. mar 2007

silvi ti si zlata... 😀 ozvi sa zajtra co nove idem k chlapom do destej spravit poriadky

silviatt
5. mar 2007

Ok, ozvem sa zajtra ako som dopadla na poradni. Prajem Vam vsetkym dobru noc, ja si idem dat horuci kupel, aby to uz konecne na mna prislo 🙂

jj2202
6. mar 2007

je tu niekto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre