Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

zuzul77
22. nov 2011

@monka9999
urcite slapky do sprchy...a mat stastie a vystihnut prazdnu sprchu

zuzul77
22. nov 2011

@kinkinga
a kedy si rodila?

irsina83
22. nov 2011

Baby ktoreho dr. to prepustili????

monka9999
22. nov 2011

@zuzul77 ked tam bude stat voda tak mi šlapky nepomožu.

zuzul77
22. nov 2011

@monka9999 ved preto treba mat asi stastie na cistu sprchu bez stojacej vody

kinkinga
22. nov 2011

@monka9999 fiha,ja som s cechom velmi spokojna,chodim k nemu lebo som odisla od dr na prednadzazi..uz ani neviem jak sa vola,taky stary cap..takze neviem posudit ..a nestresuj gumaky ti netreba..🙂)krv tam nestoji

kinkinga
22. nov 2011

@zuzul77 16.10.11

kinkinga
22. nov 2011

@zuzul77 ja som sa sprchovala skoro rano okolo 5tej pol6...niekedy som stihla prva inokedy nie,a skusila som obe sprchy,ta prva pri dverach je lepsia.lepsie tak tecie voda.a v ani jednej mi voda pod nohami nestala🙂

zuzul77
22. nov 2011

@kinkinga
mozno sa stane, ze sa upcha...ved odskusame...hlavne, aby tiekla tepla voda a bude to ok

monka9999
22. nov 2011

@kinkinga no mna s hentym pristupom strašne sklamal.prečo by som mala niekomu strkat peniaze do vačku aby ma zošil,ked oni ma dohukali?mal sa pozriet kto ma rodil a ten si ma mal opravit.mala som nedavno moju prepuštaciu spravu s prveho porodu bol na nej podpisany dečkov.ale neviem či ma rodil on.

kinkinga
22. nov 2011

@zuzul77 voda tepla ide a vnoci je tam priserne horuco,postele su vysoko a tvrde a vrzgaju,aspon na izbe 13.🙂 a vankuse su otrasne,ja som bola zlomena kazde rano,aj ked som tam spala len 3noci bolo to strasne.
@monka9999 spravu ti podpisuje tvoj izbovy lekar nie ten co ta rodil..ja som mala takeho debila,vobec neviem ako sa volal,ale taky vysoky tmave vlasy a okuliare tusim,od rana ma blbli,ze idem domov,neidem domov,a ked pojdete domov neranajkujte,lebo ultrazvuk vam musime urobit,ja som sa najedla,lebo sa nevedelo ci pojdem,a nakoniec ze rychlo rychlo,obliekajte sa ,idete domov..no strasny zhod..nevedela som kde je sever..a to ma este vsetko bolelo 3nasobne koli tej gaze..co som o nej netusila este..

simisi
22. nov 2011

ja si myslim,ze to nie je 5 hviezdicovy hotel,ale tych par dni sa to vydrzat da....lezala som aj na rizikovom 2 mesiace,aj mam za sebou dva porody.....slapky do sprchy som mala,ale voda tam nikdy nestala....
ale je pravda,ze hned po prepusteni som si vychutnala doma wc aj sprchu 😉
a tepla voda isla stale......

zuzul77
22. nov 2011

@kinkinga to si si ju doma nasla? hmmm od komfortu to asi utekalo

zuzul77
22. nov 2011

@simisi to sa asi kazda zena tesi domov na wc a sprchu 🙂

kinkinga
22. nov 2011

@zuzul77 nahodou doma viac ako tyzden po porode..v pokrocilom stadiu..no..vyzeralo to strasne ked mi to dr vybral na prijme..cierne..od starej krvy..akze bacha.a to bola len nahoda,ze som tam dnu kukla..

granado
22. nov 2011

no skuste si pozrieť dnesný reflex a spravte si obraz 😉 ale snad ked ho prepustili dalši taký idiot sa tam už nenajde 😠

zuzul77
22. nov 2011

@kinkinga
to je teda nezodpovednost a pritom lekarka to mohla dobre vidiet 😠

kinkinga
22. nov 2011

@zuzul77 tak to urcite ano..no co uz stalo sa,a sme radi,ze je to tak ako to je..vsetko v poriadku

zuzul77
22. nov 2011

@kinkinga
tak to ti verim

monka9999
22. nov 2011

@kinkinga ja som tam ležala tyžden pred porodom a rodil ma ten čo ma vtedy mal na izbe.po porode ma mal iny?ani neviem.vobec si nepametam meno toho lekara.ja ich nepoznam lebo mam gynekologa z čachtic.no som zvedava ako to bude teraz.ak nas nebudu rodit na vratnici,kedže davaju vypovede.ked som bola teraz na rizikovom u dečkova bola tam pani ktora krvacala.vyzerala tak na 7možno8mesiac podla brucha.no ja som ešte nevidela vyšetrovat po telefone.volala mu mu lebo tam somnou čakala,ale ved určite sa bala.nebral jej to,volal jej potom naspet a že to nevadi a poslal ju domov!!ja som skoro odpadla.normalne som nechapala.keby sa na nu aspon pozrel ked už tam bola.

monka9999
22. nov 2011

@kinkinga a to sa ti ako podarilo sa tam kuknut?

zuzul77
22. nov 2011

@monka9999
ale podla slov riaditela TT nemocnice, prave tato klinika nema problem s vypovedami lekarov

monka9999
22. nov 2011

@zuzul77 ak porodiš o par dni neskor tak sa tam možno stretneme.

kinkinga
22. nov 2011

@monka9999 bola som zvedava na stehy,a pozeram lepsie..daco biele tam zavadzia..tak som sa zlakla,skoro som odpadla,chcela som to sama vybrat,ale nedalo sa..utekala som na prijem a tam mi to vybrali..kebyze je ta dr v nemocnici tak ju manzel zabije..

monka9999
22. nov 2011

@zuzul77 ano?ja som počula že štefanikova dala vypoved.ja ju nepoznam tak mi je to jedno,ale nemam zazmluvneneho lekara,takže počitam s tym kto tam bude nech ma odrodi.ale ved čo davali v spravach trnavu tak dali aj tam vypovede

zuzul77
22. nov 2011

@monka9999
ja mam termin vyratany na 10.12., ale si myslim ze to bude skor....uvidime

zuzul77
22. nov 2011

@monka9999
ale nie je ohrozeny chod kliniky, tak ako na ARO, chirurgii,...

monka9999
22. nov 2011

@kinkinga ved si mohla dostat aj otravu krvi.a takyto lekari si myslia že su nenahraditelny,v čechach aj madarsku maju nižšie platy ako oni.no nech idu.pridu namiesto nich taky ktory zarabaju menej ako oni teraz.a som zvedava kam by tak asi išli

monka9999
22. nov 2011

@zuzul77 ja ho nesmiem mat skor.mam to pripoistenie a volali mi zo socialky že ak porodim presne na termin nie skor ani o den,tak mi to priklepnu.neskor možem.len nie skor.mam to tak natesno.aj som sa pytala na to rušenie a že ja to mam v decembri.tak mna sa to už netyka.až v januari.tak nech len pekne spinka .prveho som mala presne na den.tento neviem.zatialsa vraj neotvaram.

zuzul77
22. nov 2011

@monka9999
mne teraz v pondelok na poradni tiez povedal, ze zatial sa nezda, ze by sa babusko pytalo von....mozno sa ta moja predtucha nenaplni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre