Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

sissik
23. dec 2008

bol dnes niekto medzi 9 az 12 v nemocke na monitore alebo UTZ?

bebca
23. dec 2008

sisik ja som bola na utz aj monitore

lyongirl
23. dec 2008

no kašlem na nich, nedovolala som sa, skúsim po sviatkoch....

sissik
23. dec 2008

bebca a ktora si bola ty?
ja som mala tricko s ruzovymi ruckami. a bola som tam s mamou - nanominovala sa, ked nechcel ist manzel 😀

sissik
23. dec 2008

lyongirl urcite maju uz teraz volno

vlnka26
23. dec 2008

sissik aj ja som bola v nemocke. Ja som ta tam videla, ja som vchadzala a ty si vychadzala z ambulancie, usmiali sme sa na seba 🙂 Aspon myslim, ze si to bola ty 😉

bebca
23. dec 2008

sisik ty si ta ktora si tam fotila z tej nastenky?????

stankatt
23. dec 2008

ajojte babenky, tak uz sa aj k vam znova pripajam 🙂

sissik
23. dec 2008

baby ja som vas vobec nepoznala. vsak ma kopnite do clenka, ked ma uvidite 😀
co ste mali oblecene, nech si aspon skusim spomenut na tvare😉
bebca ano, fotila som nastenku, lebo rodny list pojde vybavovat drahy a ked nebude mat vsetky info k dispozicii a zbytocne sa prejde na urad, tak bude frflat. ale neviem, kam sa tie fotky ulozili, musim sa opytat alebo si konecne precitat navod k telefonu 😝

hipuska
23. dec 2008

Ahojte, neviem ci pisem do spravnej rubriky ale mam trosku chaos ohladom porodu. Budem rodit v TT, teraz som v 34tt. Zatial chodim do poradne stale k svojej gynekologicke. Ona ma potom posle do nemocnice? Kedy?

A co potom po porode? Kto bude kontrolovat ci je vsetko so mnou ok? No, asi ma pozru pred tym ako ma pustia z porodnice a potom uz znova pojdem k svojej gyn? Kedy asi?

A kto mi povie co vsetko si mam priniest do porodnice?

sissik
23. dec 2008

hipuska od 36tt budes chodit do nemocky, nic sa neboj, lekarka ta posle.
pri prepustani z porodnice dostanes spravu pre tvojho gynekologa a s tou pojdes nakontrolu - tiez ti povedia, ze kedy. na konci sestonedelia budes musiet ist na kontrolu urcite.

zoznam veci, co treba zobrat do porodnice visi v porodnici asi na 3 nastenkach, vacsinou je napisane vsade to iste.
do internej posty ti poslem zoznam, ktory som si urobila zo zonamov v tejto teme a odporucaniach kamosiek, ktore uz rodili 😉

iris12345
23. dec 2008

mne dala ten zoznam sestricka pri prvej navsteve poradne v nemocke a aj papier na meno dietata

iris12345
23. dec 2008

dvar razy som bola u Stefanikovej, ale naposledy mi kazala is Cechovi, tak som vcera zakotvila u neho a uz si ma objednal na 5.1.,myslela som ze ona dnes uz nerobi, ked ma poslala k nemu ale vidim, ze ste boli na poradni

sissik
23. dec 2008

ako vyzera ta stefanikova? kratke vlasy a blondina?
musim povedat, ze mne teda moc sympaticka nebola.
ale ta na sone, tmave vlasy, postupne zostrihane po plecia, bola uplne super

vlnka26
23. dec 2008

sissik, ano ta blondina je Stefanikova

hipuska
24. dec 2008

ahojte, poradite dajaku dobreho gyn v tt? Ja som s tou mojou velmi nespokojna

lyongirl
25. dec 2008

petusaaa, nádherná pohladnica 😉
Nám včera nešiel net, tak Vám všetkým prajem dnes Šťastné a veselé Vianoce! A nech máte zdravé a krásne detičky, dobré a nech pekne rastú a poslúchajú.

zuzanikaaa
25. dec 2008

Baby prajem Vam krasne a nicim nerusene cele sviatky 🙂
a neviete ci debie a jej malinku pustili na Vianoce domov?

rosio
26. dec 2008

Ahojte, prajem Vám príjemné prežitie Vianočných sviatkov.
Sissik, prosím Ťa pošli mi zoznam vecí, čo si treba zobrať do pôrodnice, ďakujem veľmi pekne 🙂

sissik
27. dec 2008

ahojte
rosio poslane.
cez sviatky som nestihala 😔
ako sa mate? som hrozne zvedava, kedy sa ozvu debbie a soncam.

zuuzuu
28. dec 2008

stankaTT: ahoj, mam rovnako stareho syna ako je tvoja dcerka a na vianoce sme mali toblecene o krasne vianocne obliecko ako tvoja mala. kedy si bola v porodnici? mozno sme boli na oddeleni v rovnakom case. 😀

mayulka
29. dec 2008

Ahojte vsetky tehulky

chcela som Vam iba napisat, ze hoci som mala zazmluvnenu lekarku Stefanikovu, ktora sa fakt snazila a bola velmi mila, tak cely personal dole na porodnici bol velmi dobry a mily, az sme boli s manzelom vo velmi milom a velkom soku. Fakt sa o nas starali. Myslim, ze to nebolo kvolli tomu, ze sme mali dr. zazmluvnenu, lebo rovnako sa starali aj o spolubyvajucu, ktora dr. vybavenu nemala. Na sestonedeli a novorodenecke sestricky boli az na vynimky tiez velmi dobre.

zuzanikaaa
29. dec 2008

mayulka tak už si teda asi maminka. Ale stále ti píše, že si v 42 tt 🙂

sissik
30. dec 2008

mayulka tak to sa dobre cita 😉
blahozelam k drobcekovi, dufam, ze sa mate dobre

mayulka
30. dec 2008

dakujem vam. maxik sa narodil 17/12 o 10.00

stankatt
30. dec 2008

ajoj zuuzuu, mala sa narodila 6/8/08 12,05. Bola som tam do 10/8 😉

rosio
31. dec 2008

Čaute babenky, všetko dobré do Nového roka Vám i maličkým.

gabuliik
31. dec 2008

Stankatt a my sme sa tam nestretli? Mne sa malý narodil 4.8.2008 a odchádzali sme 7.8.. Ozaj,nemáš sestru z Modranky?

petusaaa
31. dec 2008

pf 2009 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre