Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

zanetuska
20. jan 2009

tu som vidis....... 😀

macka7
20. jan 2009

ahaaaaaaa.....

sissik
20. jan 2009

macka ja som pri futbalovom stadione
ale ked pojdeme vyzdvihnut tatina z roboty, tak nejaka prechadzka sa bude dat zorganizovat

macka7
20. jan 2009

pri futbalovom stadione byva matina segra gusta sa vola a ma 4 deti poznas?

sissik
20. jan 2009

macka nepoznam tu nikoho so 4 detmi, teda jedni co boli sa odstahovali. ale mali tusim 3 deti, ja sa nepamatam 😔
mrkni IP

lyongirl
20. jan 2009

baby díky za odpovede k vložkám a nohavičkám.....
Ja som mala nohavičky sieťové, nejaká značka mama donna, niečo v takom zmysle, 4ks stáli okolo 250 Sk a boli hrozné, natiahli sa, padali, nedržali vložku, tak mrknem v zdrav. potrebách a aj tie vložky kúpim, síce, ako som písala bola som spokojná aj s obyčajnými tescovými, ale asi som teraz náročnejšia 😀 , tak kúpim pôrodnícke.

timotej
20. jan 2009

Macka aj ja mám rovnako staré dieťa ako ty len ja mám chlapca. Moj je 13.9.2008 nestretli sme sa možno aj.
Rodila si v TT?

petusaaa
20. jan 2009

babz, tak ja som mala 2 druhy nohaviciek. jedny som mala celku krabicku 5ks kayde yvalst balene. ale potom mi MM kupil take super stiekovane eslasticke, co sa mozu aj prat. a predavaju sa aj po kuse.

a vlozky som potrebovala prvych 5 dni 2baliky urcite. ja som ich menila vzdy, ked som sla na wc. a mala som " vlozky, lebo som dost krvacala a bola som dost potrhana. tak som si spravila night velkost 😀 😝 a tie hartman su super. mala som aj always,ale tie som hned odlozila, lebo sa na mna lepili 😅

inak dryim vam palce,tie kotre to mate pred sebou.
a gratulujem tym, co to ma za sebou 🙂 😉

hipuska
20. jan 2009

Ahojte, chcem sa spytat, ako to je v trnavskej porodnici, kedy moze manzel prvy krat vidiet babetko (nebude pri porode ale po). Moze prist na izbu? Alebo uvidi babo iba cez sklo???

A este, mam dilemu, co obliect babetku ked pojdeme s porodnice. Chcem aby bolo v autosedacke (nie perinka a fusak). Stacia dupacky, svetrik, overal a deka? Aby mi este neochorelo cestou domov....

basado
20. jan 2009

Hipuska no ked si zaplatíš vyšší štandart tak si myslím že može ist aj na izbu. ja o tom moc neviem lebo som mala normalnu izbu. a detičky videli len cez okno pretože je tam možnost priniest nejake bacili, a to určite nikto nechce 😵 myslím, že by mu stačilo nejake body, a to čo si napísala a nejaku čiapku. aj sa stavíš hned u dr.? my sme sa tak stavili hned z porodnice 😉

hipuska
20. jan 2009

ahoj basado, nie nebudem mat vyssi standart. Budem na normalnej izbe-tusim su tam po 2 nie? Som myslela, ze ci nie je navstevna izba ci tam nemozeme priniest babetka, ale to nevadi,tak si ho uzije az doma....

Nad doktorkou som nerozmyslala, to ste sa boli hned ako zaregistrovat?

sissik
20. jan 2009

hipuska na prehliadke porodnice vraveli, ze navstevy na izbach na sestonedeli nie su povolene, ze ani na nadstandarde nie.
ak bude zima, co okolo 6.2. moze byt, tak davaj kosielku alebo body, puncochy, dupacky, kabatik, mozno aj svetrik, overal a deku. pripadne priprav viac vrstiev veci, ktore ti manzel prinesie a sestricky ti podla mna poradia, co obliect. a samozrejme nezabudni na rukavice a tenku a hrubu ciapocku.

s detskou som zatial dohodnuta len telefonicky, maju ma zapisanu.
povedala, ze ked budeme odchadzat z porodnice mam zavolat a mozeme hned prist. alebo ze pride ona k nam, to sa este dohodneme

hipuska
20. jan 2009

sissik, ja budem uz rodit koncom tyzdna-pravdepodobne. SOm uz otvorena na 2cm od stredy a doktorka mi povedala, ze do stredy (teda do zajtra) porodim ale zatial nic.

S tymi viacerymi vrstvami je to dobry napad.Este nieco pribalim. Povedali mi,ze naco vymyslam s autosedackou, ze perinka a fusak-lenze my nie sme priamo z TT a domov to mame kusok po dialnici,cca 15 min, tak nechcem riskovat. A tiez si myslim, ze budem mozno slaba po porode a ze babo nemusim vladat ani pevne udrzat....

Pozeram, ze ty uz mas po termine jeden den?

zanetuska
20. jan 2009

sissik, pozerala som na vasu svadobne foto, vy ste mali sobas 7.7.2007 o 19.00 ze? my sme mali po vas aj fotit sme sa boli po vas....

petusaaa
20. jan 2009

hipuska. ja by som babo nikdy nedrzala v ruke. nikdy nevies, aky blazon pojde za tebou, predtebou, oproti tebe... a ak si nevidela tieo reklamy, tak odporucam http://www.nemyslis-zaplatis.cz/
ja si myslim, ze uz by sa ludia mohli uvedomit a neriskovat. smrtelny naraz pre babo je 20km/h. a v naraze babo neudrzis. ci si po porode, alebo si vrcholovy sportovec ☹
som zvedava, kedy ttieto nazory pominu 😔

petusaaa
20. jan 2009

je to ta tretia reklama

hipuska
20. jan 2009

hej, tie reklamy som videla, su uplne hrozne. To manzelova mama...ja som to razne zamietla

basado
20. jan 2009

hipuska mi sme tiež mali auto sedačku. aj keby by mi niekto hovoril načo ti je sedačka aj tak by som si ju dala. už len kvoli bezpečnosti.
ano ja som mala vybavenu decku doktorku dopredu. mala by si to mat aj ty, pretože ked pojdeš z porodnice tak by si mala babetko pozriet aj dr. 😉

petusaaa
20. jan 2009

hipuska. do mna hucala moja mama, ze co chcem maleho tyrat v tej autosedacke a aky bude skrceny a ona nas iba v rukach nosila.. jednoducho som jej to vysvetlila, ze robim to, co povazujem za najlepsie. a ze si to potom nebudem vycitat. a ked sa bude este niekedy snazit mi tovyhovorit, tak jednym uchom dnu, druhym von... ale uz videla tie reklamy, tak hadam nazor zmenila 😠 a odkial si?

macka7
20. jan 2009

timi mozno sme sa stretli daj albumcek kuknem kukni do mojho

macka7
20. jan 2009

ahoj zanetka ako sa mas?

sissik
20. jan 2009

hipuska babetko v rukach urcite nie 😨
bud autosedacka alebo vanicka certifikovana na prevoz babetiek. nech si vravi kto chce co chce.
zanetuska my sme to mali az o 20:00, posledny termin ten den.
ale je mozne, ze sme sa niekde stretli, len podla foto na konikovi ta neviem zaradit. predsa nevesty vyzeraju inak ako baby v "civile". v ten den bolo v meste viac neviest 😀

zanetuska
20. jan 2009

My sme mali sobas o 19.30 tak to bolo po nas a foto pred nami mala si biele nohavice

sissik
20. jan 2009

spominam si na nevestu, ktora prisla po nas. a ano, to nohavicove som bola ja 😉
ste sa posnazili trochu skor ako my, ked uz mate 4-mesacneho drobca

gabuliik
20. jan 2009

hipuska,ja som bola na 3 cm otvorená 3 týždene a nakoniec mi aj tak pôrod vyvolávali. Takže držím palce,aby to bolo čoskoro! 🙂
Inak autosedačku určite aáno.

zanetuska
20. jan 2009

Podarilo sa asi rok som nemohla otehotniet, liecila som sa a po roku sa podarilo, aky je svet maly atrnavav je ako dedina 😀

sissik
20. jan 2009

hipuska ja sa dozviem zajtra, kedy budem rodit. mozno sa tam stretneme.
dufam, ze to bude co najskor 😔

macka7
20. jan 2009

sissik ja nekojim davam sunar a myslim ze je to jedno teraz su tie mlieka obohatene o vitaminy a su kvalitne takze rozdiel je minimalny.Mozno jeden ze v noci sa vyspim papame az o stvrtej 😀

macka7
20. jan 2009

zana zajtra ides na preockovanie?

macka7
20. jan 2009

dnes davali v spravach ze ta injekcia sa plati to budem zajtra platit?Ved v decembri sme ju neplatili..Som zvedava 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre