Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

janula17
2. nov 2009

ahojte baby, idete niektora dnes na exkurziu porodnice? Dufam ze tam nebudem strasit sama 😠

piink
2. nov 2009

ahoj Maji... (jedlicka99) ja som lezala vyse tyzdna na rizikovom a spoznala som tam baby a dokonca kamaratku, ktore mali objednanu dr. stefanikovu... neviem co sa chces spytat ale je dobra... a co si bola v nemocnici??? na poradni???

jedlicka99
2. nov 2009

ahoj ano bola som na poradni, viem ze je dobra a preto ju chcem dnes som sa snou dohodla...a ze ak chcem tak 9teho mi moze vyvolat lebo malinka je uz dost velka ale nechcem sa otvorit ☹ A mam sa rozhodnut do piatku a neviem co mam spravit... Vraj vyvolany porod boli viac ako ten priridzeny teda aspon co baby vraveli...

juliett99
3. nov 2009

ja som lezala v TT 3 tt a vela som toho na nu pocula su ludia co ju nemusia a su aj take babulky co si ju chvalia-.
no ja teda so stefanikovou nemam dobre skusenosti a ani by som ju k porodu nechcela,, a tak sa modlim aby zrovna ona nemala sluzbu ked pojdem rodit.
a viete mi povedat v jake dni mava zvacsa sluzby??

piink
3. nov 2009

jedlicka99- mojej kamoske vyvolala porod a nemohla povedat nic zle na nu...bolelo to vraj ako svina ale zvladla to... tabletku jej dali rano okolo pol deviatej a porodne bolesti jej zacali o pol druhej a porodila o pol siestej.. maly mal 4540g a 55cm.. doktorka jej povedala, ze na to ze je prvorodicka to zvladla velmi dobre.. a kolko ma malinka???

lulupopo
3. nov 2009

baby kedy je najlepsie si vybrat doktora k porodu?

zazalienka
3. nov 2009

ahoj, no aj som lekárku oslovila práve včera.. zicher je zicher.. z exkurzie v pôrodnici trošku zmiešané dojmy, ale prežijeme.. veď v prvom rade ide o bábätká a o to aby sme šli domov v poriadku.. viac ma netrápi, všetko sa dá zvládnuť.. ja výdy tvrdím ako sa Ty správaš k ľuďom tak sa oni správajú k Tebe.. lulupopo myslím že okolo 28-30 tt máš čas..

jedlicka99
3. nov 2009

juliett99 ja knej chodim pondelky tie je tam myslim vzdy. Ostatne dni neviem. Na dverach ma napisane ze je tam utorky ale ci je tam to neviem...

piink a v kolkatom bola tyzdni? Ja ked sa rozhodnem na ten pondelok tak to budem mat 4 dni po termine. Malinka ma zevraj okolo 3 kileciek 😉

piink
3. nov 2009

aj moja malinka ma okolo 3 kileciek.. ona bola tusim tak nejak ako ty... bola v 40tt ale vyvolali jej to v sobotu ale dalsi termin mala v utorok.. ale vsetko ok... nemozes vediet, mozno ti dotial odtecie pl. voda a pojdes hned.. ona mala ist tiez s epiduralkou ale nakoniec jej ju nestihli dat..

adka77
4. nov 2009

Ahojte baby,som v 37 týždni,včera som bola prvý krát u dr.Štefánikovej na vyšetrení,bola veľmi milá.Bude mi robiť cisársky lebo bábätko nie jei otočené dole hlavou.Neviete mi povedať ako je to v tt nemocnici po cisárskom,ale len v spinálnej anestézii, či pustia potom parnera za mnou na izbu?a ako to je s tou nadštandardnou izbou,kedy ju treba objednať a koľko stojí.Treba brať aj župan alebo dajú oni.ďakujem

sissik
4. nov 2009

adka par stran spat som pisala, ako to je po sekcii, v podstate je jedno, ci si v celkovej alebo mas spinal. skus si to nalistovat😉
partnera za tebou na izbu nepustia, nepustaju z anikym, ani na nadstandard. moze ta pockat na chodbe, ked ta budu viezt zo saly a ukazu mu aj babetko.
zupan daju, ale ja som mala svoj. niekedy ich vraj maju malo. ale ked som bola ja, tak ich bolo dost

lucinka
4. nov 2009

Ahojte... chcem sa spýtať, treba sa do poradne objednávať?? budúci týždeň sa už chystám na poradňu do nemocnice a netuším, či tam dopredu volať... 😕 a nemáte niektorá rozpis, kto kedy robí poradňu? malého som rodila u Dečkova, ale ten tam vraj teraz nie je... 😒

zazalienka
4. nov 2009

adka čo viem z exkurzie, tak žiadne veci pre seba na oblečko nepotrebuješ, akurát ponožky a šľapky, župan a košeľu dostaneš.. ešte si dones pôrodnícke vložky a sieťkové nohavičky, tie sú dobré po cisárskom.. tiež som sa predvčerom na exkurzii pýtala, kedy tatino uvidí malého, tak že keď bude obriadený a na novorodeneckom, ukážu mu ho bez problémov, cez okno, teda cez ten výklad.. na izbu ísť nemôže.. nadštandard stojí 1000,- Sk na deň.

vlastulka
4. nov 2009

luci neviem ti poradiť či treba sa objednať, ja som bola teraz v pondelok prvý krát v nemocnici, ale to mi lekár vytelefonoval. Tak ked tak si skús radšej zavolať...
Máme takmer rovnaký termín 😨 tak sa možno stretneme 😉

lucinka
4. nov 2009

vlasti no veru máme to skoro na rovnako... 😉 ja ale dúfam, že do 30.11. to stihnem... 😀 ty si bola u štefaníkovej? ona je len pondelky? a nemáš tam náhodou číslo? 😕

vlastulka
4. nov 2009

Aj ja by som chcela čím skôr, no ale uvidím, kedy ma to prekvapí 😀 Áno bola som u Štefánikovej, ale nemám do ambulancie číslo.. Skús pozrieť na nete trnavskú pôrodnicu, tam určite bude 😉

lucinka
5. nov 2009

no tak dovolala som sa tam a vraj tam je štefanikova teraz 10-teho v utorok, tak si ma sestrička zapísala... je tam veľký nával? kedy je najlepšie ísť?

vlastulka
5. nov 2009

ja som bola v pondelok, príšla som tam okolo 10h, plnáááá čakáreň, ale že sa akurát vrátila z operačky, tak preto.. no a odchádzala som odtiaľ pomali bolo 13h 😒 Tak to je ťažko povedať o kolkej je najlepšie ísť, lebo fakt nevieš, či odíde na operačku... Ale potom to išlo veľmi rýchlo, na to že nás tam bolo taaak veľa 😉

lucinka
5. nov 2009

no super... to tam manžela porazí... 😖 nechce ma už teraz nechať šoférovať samu, ale asi ho nejako prehovorím, aby tam netrčal so mnou celý deň...

vlastulka
5. nov 2009

To hej, bolo to nadlhšie.. ale ked neodíde, tak to pôjde rýchlo 😉 Ja som bola aj s malou, ale ona sa vyhrá všade 🙂 Ona je taká malá cestovateľka 😀

jedlicka99
5. nov 2009

Baby dnes mam termin a stale nic ☹ Uz sa neviem dockat...

vlastulka
5. nov 2009

jedlicka tak ty sa teda držíš 😉 Asi je dobre bábätku v brušku 🙂

juliett99
5. nov 2009

ja mam termin na pondelok ale vraj podla dr, chovanovej budeme prenasat fnuk ☹

sissik
5. nov 2009

😎 baby klud, je to plus, minus 2 tyzdne okolo terminu. ale ak mate zazmluvnenych lekarov, nenechaju vas vela prenasat

jedlicka99
5. nov 2009

veru je jej tam dobre, len nech si tam dom nevistava 😀

piink
6. nov 2009

ahoj jedlicka99... este stale nic??? hm... malinkej sa velmi paci v brusku.. ale s toho si nic nerob, tym nasim detom sa nejak nechce ist na tento svet 🙂 . a co inak ako sa citis??? a co ako si sa rozhodla, pojdes v pondelok??

mausy21
6. nov 2009

babuly všetkym vam zavidim a hlavne držim palce aby ste to zvladli tí čo to mate za par....juliett myslim na vas daj potom vediet a hlavne pridaj fotečky sa tešimmmm

jedlicka99
6. nov 2009

piink ahoj no stale nic, citit sa citim v pohode nemotorne ako pred tym 🙂 A dnes mi doktorka povedala ze ani v pondelok to nepojde ze radsej nech este chvilocku pockam, nechcem sa otvorit ani za svet 😖

lucinka
7. nov 2009

ahoj jedlička... tak tvojej malinkej je tam asi fakt dobre... 😉 ale držím ti palce, aby si to čím skôr rozmyslela... 🙂

jedlicka99
7. nov 2009

lucinka dakujem, dufam ze si to rozmysli bojim sa prenasat. Jedna znama prenasala okolo 2 tyzdnov neviem co sa presne stalo pri porode vraj sa malinky nadychol plodovej vody a nezvladol to 😢 je to hrozne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre