Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

sisatt
29. nov 2010

@svetielkoand Ahoj! Ja mám 24.1. týždeň skôr.

kapetka
29. nov 2010

@marcelkatt ranu po cisarskom pri prvom sprchovani zakryvaju, aby ti ju sprchac nedrazdil, nejako som neriesila, ze ako ju rychlejsie zahojit, skor nedrazdit. Ale sprchovat sa zrejme budes casto , ja som po kojeni bola uplne spotena, tak som sa aj 2-3 x denne sprchovala

marcelkatt
29. nov 2010

@kapetka ja len dúfam, že mi ho donesú nakojiť čo najskor

svetielkoand
29. nov 2010

@sisatt ahoj, no mozno sa stretneme, babo je vacsie, tak tiez ratam ze pojdem skor, aj pri malom som isla

baska259
30. nov 2010

@mirkacik no vidis :D monika ma ohovara?? 😀 maly tomasko jak raste...strasne zlaty... 😀

mirkacik
30. nov 2010

@baska259 neohovara ta 🙂 len ta spominala.tomasko rastie.sestra ma tiez chlaceka a je tam par tyzdnov rozdiel.ked su spolu tak sa len tlcu 🙂

kapetka
30. nov 2010

@kapetka na kojenie mi maleho priniesli az 2.den po porode, mozno ked si ho budes pytat skor, tak ti drobca prinesu skor... ja som bola v takom nejakom soku z toho porodu + nevedela som ako kojit, ze ma to ani nenapadlo... ak bude druhe, tak to snad zvladnem trochu lepsie a budem chciet drobca co najskor kojit 😀

mamazuzu
1. dec 2010

@mirkacik hej, som z krizovian. 🙂

baska259
1. dec 2010

😀 ach ti chlapi :D vceraj u nas boli a hral sa so soškami...auticka dal bokem a sošky 😀

dew00
2. dec 2010

ahojte maminky z tt, tak aj my to uz mame za sebou a musim skonstatovat, ze som bola nadmieru spokojna, lekari aj sestry boli super, nemozem sa na nic stazovat, sestricky mile, ochotne... 🙂 jedine negativum bola strava, ale da sa to prezit

mamazuzu
2. dec 2010

@dew00 tak to si nas cakatelky, co ideme rodit do tt porodnice, teraz ukludnila 🙂 a co sa tyka stravy - v ktorej nemocnici varia dobre? ale tak vydrzime to tie 4 dni. ja som teraz na neslanej diete kvoli vysokemu tlaku, takze ani doma ta strava nie je boh vie co.. 😖

marcelkatt
2. dec 2010

@dew00 potešilo ma Tvoje info o TT pôrodnici, v pondelok idem na príjem.

sariana
3. dec 2010

@marcelkatt tak na pondelok a predovsetkym utorok vam drzime palce...nech vsetko dobre dopadne a ste co najskor doma spolu s muzickom, Erikom a Patrikom... 😉 nemusis sa vobec bat, ved si ides po to najkrajsie, co moze byt v zivote zeny...mne, ked potom priniesli malinkeho ukazat aj na izbu /ukazali mi ho sice aj hned po porode, ale to som bola trosku zblbnuta z liekov, co mi davali pocas porodu/, tak ma presli vsetky bolesti v tom momente a nenormalne som sa z drobca tesila...teraz to bolo uplne ine, ako ked mi priniesli starsieho po porode...vtedy som si na to musela zvykat, ze som mamina, kedze to bol pre mna uplne novy pocit...teraz som sa v momente do synceka zamilovala...tazko sa tie pocity opisuju, ale je to jednoducho uzasne...ale ved vacsina to tu pozna 😎

marcelkatt
3. dec 2010

@sariana ďakujem za pekné slová 🙂 už nech som doma.. Starší mi bude moc chýbať.

sariana
3. dec 2010

@marcelkatt neboj, ak vsetko pojde dobre, tak na vikend ste uz doma...utecie to strasne rychlo...

marcelkatt
3. dec 2010

@sariana dúfam, že nás pustia na víkend ked mám sekciu... Ale hádam áno..

sariana
3. dec 2010

@marcelkatt ja som mala tiez prijem pondelok, sekcia utorok a pustali nas domov sobotu... 😵

marcelkatt
3. dec 2010

@sariana juuj supeeer by bolooo... 🙂

sariana
3. dec 2010

@marcelkatt no, ak nenastanu ziadne problemy, tak to tak podla mna bude...my sme nastastie nemali ani zltacku a ani nic ine, takze vikend sme uz travili vsetci spolu ako rodina... 😎

marcelkatt
3. dec 2010

@sariana no u nás je predpoklad žltačky, aj starší mal a v zimnom období to je horšie.. alwe tak hádam, to nebude také zlé no..

marcelkatt
3. dec 2010

Ešte potrebujem infošku. V utorok mám tú sekciu, niekedy po pol tej vraj začínajú. Manžel viem, že na sále byť nesmie a potom? Kedy tam mái byť? Chceli by sme, aby porobil fotočky. A aby ho uvidel.

sjuzi
3. dec 2010

@marcelkatt Marceli, mne bol mm za dverami operačky a potom ako malého vybrali a odniesli na váženie, obliekanie, tak ho zavolali, tam si ho nakameroval a nafotil... len nevedel chudák, čo skôr, aj do mobilu, aj do foťáku, aj do kamery... 😀 😀 😀
Ale platil si tuším aj doprovod, keďže bol so mnou aj na vzdychárni, kým sa nerozhodlo, že idem rodiť sekciou... takže o ňom vedeli. Skús si to dohodnúť dopredu so sestričkami a neviem, ale asi by nemal platiť nič, keď si plánovaná... 😕

tehulka4
3. dec 2010

@marcelkatt ked rodila segra cisarskym, tak jej dali vediet ze kedy pojde na operacku, tak na tu dobu aj svagor aj mamina a aj ja naklusali a cakali sme co sa bude diet..🙂 a ako pise sjuzi, presne tak, maleho jej vybrali poriesili a ako prechadzali cez chodbu na novorodenecke, nebol problem aby si ho svagor pofotil a nakameroval a podobne..no a potom sme este chvilu pockali a segru tiez vyviezli von, tak sme boli hned aj s nou na chvilu..a tiez sme vtedy nic neplatili, lebo v podstate nebolo ani za co..takez ked si planovana, si myslim, ze by si nemala platit nic..

marcelkatt
3. dec 2010

@tehulka4 no dúfam, veď uvidíme...
@sjuzi potom dám vedieť čo a ako..

svetielkoand
6. dec 2010

kočky nemate nahodou aktualny zoznam do porodnice? mozte aj IP 😉. Dakujem

mamazuzu
6. dec 2010

ahojte baby. neviete mi nahodou niektora povedat, ci si musim zaplatit za doprovod za manzela, ak by chcel byt pri mne iba na vzdycharni a potom po porode tie dve hodky na sale? sice je rozhodnuty, ze pojde so mnou aj k samotnemu porodu, ale keby si to nahodou rozmyslel. na vzdycharnu by chcel ist urcite. tak neviem, co si musi tych 500 sk zaplatit aj tak. inac kamoska vravela, ze jej manzel nechcel ist k samotnemu porodu a preto ho nechceli pustit ani na vzdycharen ani na salu po porode.

exupery
6. dec 2010

@mamazuzu plati sa 16eur,vystavia ti hned ucet pri prichode na vzdycharen 😒

mamazuzu
6. dec 2010

@exupery dakujem za info. takze mi z toho vyplynulo, ze zaplatime a ked nebude chciet ist k samotnemu porodu, tak nepojde. snad ho potom este pustia na salu po porode, lebo kamoska vravela, ze jej manzela uz nechceli pustit na salu po porode, ked nebol pri porode, lebo ze by ho museli obliekat do sterilneho a to je zbytocne na tie dve hodky.

exupery
6. dec 2010

@mamazuzu obliect sa musi uz pri prichode na vzdycharen,takze nie je problem...obleceny uz bude,ked sa nebude chciet pozerat na porod,tak pojde niekam inam,a pocka...netreba sa nechat odbit,a povedat si svoje,potom tam bude moct byt.Treba trochu na nich tvrdo,a bude dobre...sice su mily,nemozem povedat kriveho slova,doktorka,sestricky boli uzasne,starali sa omna,aj o manzela,ci mu nie je zle a tak,..ale kto vie,ako by to bolo,keby tam nebol...

mamazuzu
6. dec 2010

@exupery jej, si zlata. dakujem za informacie. napriklad som nevedela ani to, ze obliect sa musi uz pri prichode na vzdycharen. zase som mudrejsia. tak to snad spolu zvladneme a nezlozi sa skor, ako stihnem porodit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre