Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

monka9999
9. dec 2011

@sevzuz bol tam.lebo som tam bola na prietokoch a potom mal sekciu.ale podla času ho mal davno za sebou.lebo ho už aj sestrička stale vyzerala že kde tolko trči.tak tam určite bol.mna by tiež ani nenapadlo ist k inemu lekarovi ked mala ist k nemu.

monka9999
9. dec 2011

@lalia21 mam.take dlhe dlhe teskove.a bolo na nich tušim aj pisane poporodne.ale neni som si ista.ružovy obal.kupila som tri baliky ale muž bol somnou aby vedel čo dokupit.tažko sa chlapovi vysvetluje ake vložky ked to nepouživa.ved tie podložky ked mi zostanu možem dat aj pod maleho ked sa precika zahodim.aj pri prebalovani mu to možem podkladat.

lalia21
9. dec 2011

@monka9999 ano presne tie iste som mala aj ja 😉 boli super dlhe 😅 😉

zuzul77
9. dec 2011

uz len za 1 den, rano ideme na prijem...neviem sa dockat drobca 🙂

dulkagabulka
9. dec 2011

Vysledky britskej študie o oddelovani deti od matiek /som si z facebooku požičala / 🙂

https://www.facebook.com/notes/babyklokáncibaby...

monka9999
10. dec 2011

@zuzul77 to ta nechali tolko prenašat?

veronikuska19
11. dec 2011

Halooooooo baby, ja som mala termín 8.12 a Dečkov mi 6.12 na poradni povedal , že ak neporodím tak mám prísť na kontrolu až 13.12. To mu mám dať akože peniaze, aby ma konečne zobral na príjem a vyvolali mi pôrod, alebo ma nechá trápiť dalších 5 dní, až kým sa niečo nestane?

sevzuz
11. dec 2011

@veronikuska19 neviem ci Ti pomoze mu dat peniaze, ale pokial viem tak toto je standardny postup asi v kazdej porodnici. a tiez na tehotenskej kalkulacke Ti pisu ze nejneskor na konci 41tt by Ti porod mali "vyvolat", lebo dlhsie prenasanie uz nie je potrebne.
v oktobri rodila kamoska, nemala zazmluvneneho lekra a prijali ju presne ako Teba 😉

misenka3
12. dec 2011

Ahojte ,ja mám deti tri, prvá dcéra odrodená v topoľčanoch( môžem inak len chváliť) , ale strašná diaľka. A potom dvojičky odrodené v TT,ja som bola veľmi spokojná ,aj keď som na rizikové chodila od tretieho mesiaca a vždy ma vyšetril iný lekár. Každý rozprával úplne inak ,ale v pohode. Najlepšia bola vždy otázka prečo chodím na rizikovú tehotnosť? Ale pôrod a šestonedelie úplne super. S dvojičkami som bola po sekcii na tretí deň doma, čo bolo strašne super, lebo ma neskutočne bolela rana po sekcii. Každý lekár má svoje za a proti, ja som napríklad chcela Dečkova pri pôrode , ale nechala som to na náhodu.U neho sa mi páčilo , že keď odrodí ide ešte vo svojom záujme pozrieť bábo, spýta sa na váhu a pod. Nevyšlo to lebo som nemala nikoho zazmluvneného, odridili ma 2 doktorky a bez najmenšieho problému. Už len dúfam, že som rodila posledný krát 😀

nat28
14. dec 2011

Ahojte, teraz ked su v tt zrusene poradne v nemocnici, ako sa robia prietoky? Alebo sa uz nerobia vobec? Ako to je? Viem ze mam este cas, len ma to zaujima 🙂 Dakujem

monka9999
15. dec 2011

@nat28 ja som bola na prietokoch v nemocnici.poslal ma tam moj lekar.urobili mi ich ale bol tam Dečkov a vypočula som si komentare ako načo ma tam poslal ved už sa nechodi pred porodom do nemocnice a podobne.ale ked tie prietoky nahodou nebudu v poriadku tak sa budu ohanat tym, prečo ta tam lekar neposlal.

monka9999
15. dec 2011

@veronikuska19 no pekne.ja mam v sobotu termin a doktor mi povedal že ak nebude do utorka mam sa hlasit na prime.a potom mi povedia čo dalej.to nechaju asi tak že.?no už sa tešim.ešte doktor povedal že v termine bude mat okolo4kg.no nech to prenašam.bude ako slon.nechce sa mi tam trčat cele sviatky.moj doktor mi povedal že nech mi to manžel poštucha.že sa skor otvorim.asi mu budem musiet povedat. 😉

nat28
16. dec 2011

@monka9999 a da sa to zaplatit z vlastneho, akoze na vlastnu ziadost? Lebo som sa radila s jednym gynekologom z ineho mesta a ten mi povedal ze je dost nezodpovedne neposlat tehulu na prietoky

monka9999
16. dec 2011

@nat28 ja neviem.mne normalne moj lekar napisal listok ako ten vymenny poukaz,že žiada aby mi urobili prietoky.neviem čo mal ten Dečkov za problem.určite ta tam tvoj lekar pošle.

monka9999
16. dec 2011

@nat28 ja mam gynekologa v čachticiach pri novom meste nad vahom.a on sa mi už pri prvom čudoval že chcem ist rodit do trnavy.že či si to nerozmyslim.mohla som ist radšej na myjavu.pri prvom ma duhukali a on mi potom hovoril že ma to upozornil.

nat28
16. dec 2011

@monka9999 ty uz si ako tak citam pomaly na rozpdanutie 🙂 , tak drzim palce nech to prebehne rychlo a bezbolestne 😉 Budete mat krasne Vianoce s novym babatkom 😵

monka9999
16. dec 2011

@nat28 len sa mu nechce ist von.aj som sa včera machrala v teplej vode a aj tak mu to nič nehovori.no čo.asi tam budem cez vianoce.
😖

nat28
16. dec 2011

@monka9999 to nevies, mozno sa sa vypyta uz dnes. Ked kamaratka cakala dcerku, este sme boli spolu na obede a hovori ze tak skoro to asi nebude no a v noci uz mi volala ze mala je na svete 🙂 Syna si prenasala, alebo sa narodil skor?

monka9999
16. dec 2011

@nat28 ten bol presne na termin.no ale nech počka aspon na zajtra.moj ma dnes nočnu.neviem ako by som išla do nemocnice.

nat28
16. dec 2011

@monka9999 do Vianoc ste doma, uvidis 😉 Ved aj tak si pisala, ze v utorok sa mas hlasit v nemocnici. Kolko v trnave nechavaju max prenasat?

monka9999
16. dec 2011

@nat28 do2tyždnov ma možu nechat.

sladkasue
17. dec 2011

@nat28 ja som mala termin 22. augusta a rodina som nakoniec po 3 vyvolavackach 3.septembra... takze 2 tyzdne po 🙂
@monka9999 sa na vsetko pytaj a zaujimaj sa, lebo dr. sa nestaraju... :( ja som prensala 2.tyz, nakoniec maly mal v brusku malo plod. vody a bola nakoniec aj zelena... a ich to netrapilo! som sa neotvarala a stale sa vyhovarali na den mentruacie a pod... az na moje ziadosti mi dali tie vyvolavacky... 3 dni so mnou v nemocke nic nerobili!!!
chvalabohu maly ma uz rok aj nieco a bol v poriadku... ale doktorom nie je zaco podakovat. akurat v TT je perfektna anesteziologicka a jedna mlada dr., ktorea ma aj rodila(ale zubudla som meno)

monka9999
17. dec 2011

@sladkasue no už sa tešim.maly sa vobec nechysta-a to mal ist dnes von.v utorok tam vybehneme aspon sa nahlasit že som po termine.ale asi ma pošlu domov.aj mi niečo budu robit?pozru ho aspon?alebo ma rovno pošlu domov. 😅

sladkasue
17. dec 2011

@monka9999 ked prenasas, neposlu ta domov! nemas sa hlasit rano na prijme? ostanes tam a pojdes na rizikove🙂 dovolenka za statne peniaze - v stredu byva celkom fajn obed🙂

sasettka
17. dec 2011

@monka9999 ahoj monka, aj ja som bola prenasatelka, takze uplne viem, ako sa citis 🙂 maly sa narodil nakoniec 8 dni po termine.... najprv som sa tam sla ukazat 2 dni po PTP, pekne ma vysetrili... vsetko, co bolo treba /dokonca tam bol tvoj "oblubenec" Deckov - tiez najprv zahlidal, ale ked som povedala, ze som prenasatelka, tak bol ok 🙂))) /... a potom mi dali termin az o 5 dni, ze mi porod vyvolaju... a ze je teda na mne a na babovi, ci sa tam uvidime 😝 no uvideli sme sa... aspon bolesti mi KOOONECNE v ten den rano zacali, ale neotvarala som sa, ani na dalsi den.....sice kontrakcie zosilneli riadne, stale som nebola otvorena... az mi dali daky cipok a do hodiny a pol bol maly vonku....
Tak drzim palce, tvojmu malemu sa asi tiez v brusku naramne lebedi ako mojmu, ked sa mu nechce von, ved komu by sa chcelo do takej zimy, no nie? 🙂)))

monka9999
18. dec 2011

@sladkasue mam sa hlasit až v utorok.a termin som mala včera.počitam že ma pošlu domov a budem tam cele sviatky.lebo prvy termin ktory mi lekar určil bol 24.12.druhy termin 22.12.a posledny17.12.a moj maly si asi zapametal ten prvy termin. 😀

monka9999
18. dec 2011

@sasettka teraz ked je pekne aby som trčala doma.mam strašne opuchnute nohy aj prsty na rukach.ozaj.ked sa tam pojdem v utorok hlasit,mam doniest aj moč?alebo netreba.keby som bola aspon do vianoc doma.predsa mam doma7ročneho chlapca .nemože sa dočkat babetka a ešte ked budem nakoniec cez sviatky v nemocnici a on bude musiet ist k babke no bude nadšeny.a ja ešte viac. ☹

sasettka
18. dec 2011

@monka9999 hej, moč chcu stale, stale, stale 🙂)) a nemozes si to tak brat, aj ked ta uplne chapem, sviatky su sviatky, ale nie je to kazdy rok 🙂)) .... ale aj kebyze sa ti maly vypyta na stedry vecer, o rok mozes spominat, ze joj, takto pred rokom..... to bolo zaujimave 🙂 mam znamu, co porodila na stedry den a teraz uz len s usmevom spomina a samozrejme sa chvali, ako usetria na darcekoch 🙂))

monka9999
18. dec 2011

@sasettka no aj moj pojde pod stromček.tak moč im vezmem.som nenormalne opuchnuta.prsty ma bolia ako by som mala reumu a na nohach sa mi robia jamy.

sasettka
18. dec 2011

@monka9999 fuha, tak to uz si riadne .... ja som mala tiez opuchy, ale takto zas nie 😕 vykladaj nozky co najvyssie, ked sa da......a aspon dake to tvrdnutie bruska je?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre