Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

snu
21. apr 2009

brundzulka tak to si bola ako ja 🙂 tak snad sa podari 🙂))
ajka ja som mala ist len na ctg,ale potom ma zobrala na sono a este ma vratila spat dohodnut sa co dalej,,ale zda sa mi ze som tam bola este ale o 10.00h potom ma poslala za anesteziologickou na odbery,takze som isla ale o 11.15h odtial a videla som baby ako cakaju na sono 🙂 ,, mozno sme sa aj videli 🙂
nedohodla som si nikoho,, snad to zvladnem s hocikym 🙂

ninny
21. apr 2009

snu a mas zaisteneho nejakeho lekara alebo nie? 🙂

ninny
21. apr 2009

snu, jaj už si odpovedala.. 🙂 😀

ajka30
21. apr 2009

snu: s velkou pravdepodobnosou sme sa videli, alebo poculi, lebo ja som prisla, ked sa dr vracala zo sona (bolo o 5 min 10) a pocula som nejaku debatu o odberoch anestezii.... Nebola si nahodou v ciernom tricku s dlhym rukavom?

mausy21
21. apr 2009

baby tak to sa tam v piatok teda postretame dost nas tam ide.snu tak ešte ta takto natahuju?no fajn.tak ešte sa tam uvidime,mohla by som aj ja porodit.snu a hovorila si že chceš epidural?myslim lekarovi.

snu
21. apr 2009

ajka ano bola som cela v ciernom,ty si bola ktora? 🙂

mausy ahoj,, no nehovorila som nic,, dr ma poslala na tie obery kvol moznemu cisarskemu,,aspon to budem mat hotove,,a nebudu mi to musiet robit ci uz pred operaciou,alebo ak sa postasti tak aj pri porode,,
v piatok je toho vraj velmi vela..takze sa tam poriadne nacakame..

snu
21. apr 2009

ale ked som sa pytala este minule,tak ma uistila ze staci nahlasit epi na prijme aj partnera,,

mausy21
21. apr 2009

tak super...to sa teda načakame ale aj tak skor ako na pol desiatu nepojdem,nema to vyznam.

ajka30
21. apr 2009

Snu: tak si bola s dr. takmer tesne predo mnou🙂 Ja som mala modre rifle, take svetle tricko strakate zeleno-zlto-hnede a svetly sveter na zips. Do cakarne som prisla s manzelom, ale on ma len odprevadil a odidiel. Sedela som na lavicke na tej strane ako je prijem.....
jaaaj, ty uz budes mat babo coskoro pri sebe.... 🙂

ninny
21. apr 2009

snu a ten Dr. Bratkovjak nie je dobrý? Prečo Ti lezie na nervy?? 😀 😀 😝

berus222
21. apr 2009

baby, ide niektora zajtra do poradne?

snu
22. apr 2009

bre ranko 🙂
ajka noo ja fakt neviem, viem ze tam sedela na tej strane neaka v oranzovom a potom tam pobehovali tie baby co mali prijem.. bola som to ja v otm ciernom? 😀 bola som aj s chlopom mojim,,boli sme to my?

ninny neviem ci je dobry alebo neni,ale proste mu vsetko trva ako lecnemu sraani,,s prepacenim,,, nemam pri nom dobry pocit 🙂 ale sak moze byt dobry..
som zvedava kto ma rozreze,,lebo ked on,tak to bude trvat aj pol dna 🙂
som taka nervozna z toho cisarskeho 😠 este aj som si teda dala ten spinal,, ale neviem ci som sa nemala dat uspat cela,, ako sa poznam urcite mi bude z toho na opadnutie,,

tak koho ste mali dnes na poradni? vsimli ste si,ze cech je tam uz zaskrknuty na tych ordinacnych hodinach?

berus222
22. apr 2009

caute baby.
ako je to s cestami okolo nemocnice? ta zo zadu je uz uzavreta? nech tam nestresujem na aute.

brinzulka
22. apr 2009

snu..ak Ti budu robit cisarak...tak si daj..ak to ide spinalku...nebudes mat po porode este nejaky cas bolesti...akoze rupne Ti tlak na zaciatku...ale hned sa na tom pracuje..pusti sa rychlo infuzka a dava sa liek na to, aby bol tlak vyssi...pripadne trosku kyslika...predychas to a bude to dobre..budes pocut svoje babatko a pravdepodobne Ti ho aj ukazu..hned, alebo ked ho vedla oblecu...Ja by som si..ak by to bolo mozne a musela by som ist na cisarsky..ale ved snad sa to nase male este otoci-dala spinalku...i ked moj tlak je 90/50..tak neviem kde ho budu hladat 😀
Ak by si mala celkovu..zobudis sa a budes mat bolesti hned..babatko uz bude prec a jest a pit nebudes moct

berus a s cestami je to otras!! pre istotu chod cez prednu branu..vystrc na ńich brusko..nech Ta pustia

kocurko1
22. apr 2009

ahoj berus. moj manza sa narocky vratnicky pytal ako je to s pristupom do porodnice a ta teta mu odporucila ist jej hlavnou farebnou branou, ze nas pusti do porodnice. Ta bocna sa vraj zatvara 16.30, takze nam nevedela garantovat, ze sa nou dostaneme.

brinzulka
22. apr 2009

viem, ze zadnou branou sa bud neda zo smeru TT na Modranku...odbocit do nemocky...alebo ak idete von..na Modranku...tak tam stavaju policajti a pokutuju..

berus222
22. apr 2009

diky baby. pojdem predom.

snu
22. apr 2009

brindzulka no sak mi aj anesteziologicka odporucila spinal,,tak to volako predycham. bo bratrancova manzelka rodila tak pred 3m a ta zas hvorila,ze uz nikdy viac.. ze ten talk mala strasne nizky a ze jej bolo otrasne,ze len pocula odchadza odchadza nam a ze stale ju polohovali hore dole.. ale tak ona mala 2cky,,isto to tam trvalo dlhsie ako to bude trvat mne 🙂 kolko po cisarskom si nas nechaju v nemocnici? ja nemocnice zle znasam,jas tem ist co najskor dom 😀

my chodime zo zadu do nemocnice,, akoby od modranky v pohode a potom z nemocnice ideme do prava a tam pri tej restike na parkovisku sa otocime a ideme zase na modranku 😉

beruss chodis v pohode autom? ja som sa doma napocuvala,ked som isla sama na aute,, mi nadavala cela rodina,, mne to tiez neak neprekazalo ani brusko mi nezvadzalo,,tak som musela byt zavisla vzdy na niekom kto ma odveze do tt... 😠 mne uz to soferovanie normalne chyba 🙂 tak sa drz.. davaj pozor

ajka30
22. apr 2009

ahoj snu, ja som si sadla doprostred vedla nejakej starsej tety a tej v oranzovom.... Hmmm, na tvojho chlopa si nejak nespominam... iba na babu v ciernom 😀 Co sa tyka tej spinalky, tak ono je vzdy menej nebezpecna lokalna anestezia ako celkova, to je daleko viac nebezpecna.....Neboj, urcite to zvladnes 🙂

snu
22. apr 2009

ajka nieco malo sa mi mari, ze niekto prisiel,ale neviem si vobec vybavit 🙂 ta starsia pani a j ta v oranzovom viem,ale viac nie 🙂 sak ides piatok? tak sa isto uvidime 🙂

kristina11
22. apr 2009

Ahoj mozte mi prosim poradit aky krem na ritulu pre mimi si mam zbalit do porodnice? Dakujem.

snu
22. apr 2009

v lekarni ti poradia kika 🙂 rybia mast je vraj naj,,, mne dali vlekarni volaky v takej zelenej tube,neviem ako sa vola ale smrdi ako rybacina 😀

snu
22. apr 2009

uz mam aj fotto 🙂 aktualne 🙂 aj tak ma asi nespoznate 😀

sissik
22. apr 2009

ak nebudu problemy, tak aj po sekcii pojdete domov na 4. den
najlepsi na ritku je sudokrem

snu
22. apr 2009

sissik ahoj,dlho si tu nebola 🙂 malicka raste? 🙂 aj ty si mala spinal? ako sa ti to pozdavalo?
takze na 4ty den by som aj mohla ist do prec? parada,snad bude vsetko ok 🙂 nech som tam neni ani minutku naviac 🙂

hedunecka
22. apr 2009

kristina v porodnici pouzivaju rybaciu mast a oni ti poskytnu ale najlepsia je ta modra v tej tube je hustejsia-ta zelena sa hrozne rozteka
ja som rodila vo strvtok a v nedelu sme boli doma a to som bola o sc.

kristina11
22. apr 2009

dakujem a prajem vsetkym aby porod dobre dopadol. Pekny den 🙂

ninny
22. apr 2009

snu, ahojky.. to už maš iste, že pôjdes na cisarák? Držim pršteky.. 😉

snu
22. apr 2009

hedunecka parada teda 🙂 tak sa tesim,ze pojdem aj ja skoro domov 😀 co mali vtedy plno? aj teraz je tam toho vraj vela a nestihaju ...tak uvidim

berus222
22. apr 2009

caute baby.
snu, ja v pohode soferujem, aj ked to mam s obkecmi od celej rodiny pred jazdou a aj po nej. a vzdy im poviem, ze uz nebudem, ale busom alebo peso sa mi trepat nechce.

dnes som bola prvykrat v nemocke v poradni. som z toho normalne prekvapkana. sestricky medom potrete, doktor taky mlady fajny. najprv som si myslela, ze jaky sanitar tam stresuje a ze doktor. volal sa deckov. trosku sa pri mne rozhovoril a povedal, ze tam zostalo strasne malo porodnikov a musia sa zaskakovat vsetci pri vsetkom. za hodku a pol som bola aj s ultrazvukom prec. len mi povedal, ze tak skoro rodit nebudem a dokonca mi dal termin az 19.5. 😢 a ja ze 4.5. budeme traja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre