Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

snu
23. apr 2009

ja ani neviem vlastne kedy filipka je 🙂)))

ninny
23. apr 2009

jeej, snu Ty si ešte tu.. 😉

shaga
23. apr 2009

23.o8. 😀

snu
23. apr 2009

no vyborne,aspon to uz viem 🙂)))

ninny ano ano este tu par dni pootravujem 🙂

ninny
23. apr 2009

Baby a ste si iste, ze ten formular "Dohoda o mene dietata" sa vyzaduje? Ja som zase počula, že to vôbec nie je potrebné..

snu
23. apr 2009

urcite to budu chcet,aby mohli dat podklady pre rodny list? nie? svagrinej to tusim dali az v porodnici vypisat

shaga
23. apr 2009

mne to davali tak isto v porodnici vypisovat este na druhy den sa ma pytali ked sa mala mala narodit ci som si dobre rozmyslela meno 🙂

snu
23. apr 2009

a potom nepotrebuju suhlas otca? k tomu menu? chudaci tatkovci 🙂)))

shaga
23. apr 2009

asi nie ja som manzela podpisovala sama ale ved oni s tym pocitaju, ze ste sa predtym dohodli nie? 🙂

snu
23. apr 2009

no ale keby sme sa nedohodli tak by som mu vyrobila asi riadne prekvapko 😀 😀 😀

shaga
23. apr 2009

to asi ano ale ved my mame viac pravo na vyber mena 😀

snu
23. apr 2009

ale sak asi by im to bolo aj tak jedno v tom momente,ked by to babo uvideli 🙂 ja som zvedava strasne ako ten moj zareaguje,ked ho uvidi 🙂 aky ksicht vystruha 😀

snu
23. apr 2009

skoda ze nebude pri porode 😠

shaga
23. apr 2009

urcite bude stastny ... 🙂 ja som rodila v piatok tak si vies predtavit aky mal moj maza vikend 😀 😀 😀 a on ma cakal vop vedlajsej miestnosti ked mi robili cisarak

inak ma maleho sa uz musis poriadne tesit, ja som myslela, ze sa malej ani nedockam 🙂
lezala som od 6tt a pooctivo, myslela som ze toi uz nai nezvladnem ...

snu
23. apr 2009

od 6tt si lezala? ou no tak to muselo byt hrozne,mna by slak trafil,, ja som mala len kludovy rezim,ale lezat som nemusela..

no tak moj si zobral teraz tyzden volna,lebo sme dufali,ze budem rodit v termine,pripadne paar dni po.. a akurat v utorok uz musi ist do prace,takze v pondelok ma ete odveze na prijem a potom uz pracuje 😠
takze ani zapit ho nestihne 🙂))) a este dufa,ze sa narodi v pondelok..bo to ma meniny 😀

snu
23. apr 2009

a tesime sa neskutocne,, tieto dni uz ma znervoznuju,, sem tam uz mi je az do placu 😀
a tie nervy na tie telefonaty a smsky.. vrrrrr

shaga
23. apr 2009

hlavne ked sa narodi by ti mal velmi pomahat ...zo zaciatku je to narocne ale postupne uz ok 🙂

no lezala, hrozne to bolo ... ale teraz ked kuknem na nu stalo too za to...este k tomu 2 krat v nemocnici

snu
23. apr 2009

sak co by sme pre tych drobcov neurbili,ze? 🙂
no pomahat sa bude snazit,len to bude tazo,, 2 zamestnania a este aj stavame dom.. takze bude mat zaberak aj on,ked v noci nebude dobre spat

snu
23. apr 2009

no maj sa zatial shaga,, idem poupratovat,, pridem este pokecat 😉

shaga
23. apr 2009

snu dobre tak sa maj . 🙂

ikatika
23. apr 2009

zanetuska a ako sa ti pozdáva Dečkov?

snu tak sexuj dalej 😀

ale nechápem prečo ti už nedali vyvolávačku, mne dečkov povedal že na termíne sa možme dohodnut,vraj ak do termínu neporodím, tak mi dajú hned vyvolávačku.
Filipkovi sa asi páči v brušku

kocurko1
23. apr 2009

Baby na tom tlacive Dohoda o mene sa mi podpisal aj manzel. Oni to v porodnici pytaju na to, aby stihli povystavovat nacas veci pre matriku. Ale asi to nie je tragedia ked to nemate. Moja kamoska sa este na sale pytala porodnikov, ktore z 2 mien sa im viac paci. Pri 3. babatku sa nevedela rozhodnut....

mausy21
23. apr 2009

ahojte baby,
ako sa dnes mame?mne to včerjašie pretrhanie od prace vobec nepomohlo.fakt viete čo robi moj drobec ked počuje pesničku od nagyho kristinka....normalne somneverila behala po celom brušku tak som to skusila neskor a zasa robila to iste aka sranda sme sa smialy.taketo počasie by mohlo byt aj ked pojdeme rodit nech tam po nas netečie e´šte viac.
ja tiež nema dohodu o mene, davaju to až pri prijme myslim....ten otec to myslim nie je podstatne pri tom

beruss kde si?

sjuzi
23. apr 2009

Ahojte dievčatá... idem vás trocha podporiť, resp. ako tu čítam, tak hlavne snu... 😉 🙂

Ja som už to bude skoro 2 roky onedlho... prenášala 10 dní po termíne, takže presne viem, ako sa cítiš, dokonca mi tu na MK blikal 42 tt... a možno by mi blikal aj 43 😀, keby ma nakoniec nevyvolali... Aj keď bohužiaľ mne vyvolávačka pôrod vôbec nenaštartovala... Malému bolo proste v brušku fajnovo... 😅 Alebo jednoducho bol zle vypočítaný termín... bohvie...
Tiež som si "užívala" všetky bombardujúce telefonáty a smsky... mama mi vyvolávala aj 5x denne, či už sa mi to začína, no horor... ja som už posl.týždeň ani telefón nedvíhala... lebo som myslela, že zošaliem.
Tak ti prajem milá snu, nech sa čoskoro už naozaj dočkáš svojho maličkého. Je krásne byť mamou a tiež mamou syna!!! 😉

kocurko1
23. apr 2009

Mausy21, ides zajtra do nemocky na poradnu? Asi sa stretneme.

mausy21
23. apr 2009

kocurko jasne že idem,uvidime sa.ja mam take kratke vlasy a asi budem mat čierne nohavice teda ak bude teplo....ty čo?určite ta nespoznam budem pozerat po každej bo ide aj snu aj ta bude mat čierne nohavice.....a čo porabaš?

kocurko1
23. apr 2009

Ja tiez dojdem v ciernych nohaviciach a mozno tricko s namornickym pasikom a trosku spalenym krkom. No podla toho krku ma spoznate. Vcera som si obehala socialku aj urad prace pre tlaciva a potom mesto pre posledne veci pre babo. A uz ma to vobec nebavi. Chcem uz len vylihovat.

kocurko1
23. apr 2009

Snu, chcem si overit - ked ti dosiel vymer materskej, tak len tu cast A formularu prihlasky na poistenie si mala poslat na Socialku podla bydliska? Aspon tak mi to vcera tetusa 2x vysvetlovala. Potom B cast sa posiela, ked konci materska a zacina rodicovska - to na 2. pilier.

mausy21
23. apr 2009

a čo si vybavovala na socialke? ja som už zbalena ale nejak neviem čimam všetko snad ano to najdoležitejšie mam a čo mi bude chbyt mi mužik prinese. a berieš siaj veci pre male?fakt teraz pozeram vy neviete pohlavie?bude to prekvapko?

kocurko1
23. apr 2009

Bola som si vypytat vsetky tlaciva pri narodeni dietata az pomaly po rodicovsku, a co, kedy a ako treba posielat a doniest. Ja som uz spominala, ze nemam zamestnavatela tu v Trnave, tak ma aj potesilo, ked mi tetuska povedala, ze po narodeni treba na socialku v tamtom meste poslat len rodny list.
A na UP som si pobrala tlaciva na pridavky a priplatok ku prispevku pri narodeni dietata. Ze vraj tlacivo na ten 1. pripevok - okolo 4000korun dava matrika - no to ma prekvapili.
Pobrala som si vsetko co sa dalo, aj ich telefonne cisla, mena, cisla dveri. Rodinu mame s manzelom strasne daleko, manzel pojde vybavovat vsetko co sa da, tak mu chcem usetrit cas. Ale inak nebolo tam vela ludi, tak nebolo treba cakat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre