Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

tesorino
23. sep 2008

sissik, v nemocnici zakazuju nohavicky, ale dovolili aby sme si kupili tie jednorazove, v lekarni som ich kupila 5ks za 60,-, tak tie si zober nech je to pohodlnejsie, ale aj na nich sa zabavis 😀 😀 😀 si take papierove, priedusne 😉

sissik
23. sep 2008

takze ani tie sietkovane nemozem? ja som taka nadstandartna velkost a bojim sa, ze tie papierove sa na mne potrhaju uz pocas obliekania 😀

petusaaa
23. sep 2008

sissik, aj aj som nadstandard, neboj.. maju L-XL, co je obvod 60 az 110 😉

tesorino
23. sep 2008

no ja som si kupila tie najmensie a su mi take velke..... 😀 ved nech ti ich v lekarni najskor ukazu, a ak nie tak sa skus spytat ci by ti dovolili tie sietkovane 🙂 tam ide o to ze by sme to mali mat priedusne, lebo na vzduchu sa tie rany rychlejsie hoja a nezapaluju, tak preto 🙂

petusaaa
23. sep 2008

a inak na nich aj pisu, ze su urcene po porode a ze pustaju vzduch 😉

tesorino
23. sep 2008

petus tak uz by si mala mat vsetko??ja uz ano, aj slapky do sprchy zbalene a pre istotu aj odsavacka mlieka 🙂

petusaaa
23. sep 2008

a snazila som sa zohnat neparfemovane mydlo a v hc nikde nemaju 🙄 tak som kupila detske, co mi tak najjemnejsie vonalo...
inak baby, ja som taka naivka, ze stale dufam, ze ziaden nastih nebude 😀 som si ani rosalgin nekupila... prinajhorsom dam dokupit drahemu 😉

sissik
23. sep 2008

no to viem, ze koli hojeniu nemaju radi klasicke nohavicky, ale vsak tie sietkove su vlastne derave.
navleciem a uvidim co mi povedia alebo sa opytam na exkurzii
petusa tych 110 myslis obvod pasu alebo bokov? lebo oboje mam momentalne vacsie

tesorino
23. sep 2008

ja som kupila mydlelko nivea, peti co je rosalgin?? 😅

petusaaa
23. sep 2008

sissik, to tu nie je, ale predpokladam, ze pas.. a po porode bude mensi.. a maslim si, ze sa natiahnu aj viac, neboj. 😉 no, ja sa idem akurat balit. uz len tie plienky mi chybaju a cumlik do porodky 😉

petusaaa
23. sep 2008

tes , kukni http://www.magister.sk/-p-3438.html je to po nastrihu, aby sa lahsie hojilo a nezapalovalo

tesorino
23. sep 2008

peta, no uz najvyssi cas sa zbalit 😀 😀

tesorino
23. sep 2008

petus aha tak uz viem, ja to poznam pod tantum rosa, no ja iba viem ze to pomaha pri infekciach, mam to doma aj s tym aplikatorom 🙄

petusaaa
23. sep 2008

ozaj, aku mas velku tasku? vies, co davali niekedy v tmobile tu cestovnu.. tak ta je velka?? 😀 😀

tesorino
23. sep 2008

no ja neviem ake davali tasky v tmobile 😅 poslem ip 😉

sissik
23. sep 2008

ak mozete, zbalte sa do kufra s kolieskami, ocenite to hlavne pri premiestnovani sa v bolestiach

petusaaa
23. sep 2008

sissik, ved na to tam budem mat nosica - manzela, nie 😀 a taky kufor tusim ani nemam 😖

tesorino
23. sep 2008

no aj ja tam budem mat nosica, takze sa nebojim 😉

petusaaa
23. sep 2008

jaaaj, a este ma napadlo, ze baby u nas radili, ze je dobre zobrat si glycerinove cipky 😉

sissik
23. sep 2008

no ked to nosic bude stihat 😉
ja este neviem, ci naberie nosic odvahu nehambit sa za moje nadavky pred cudzimi ludmi, tak urcite zbalim kolieskovy kufor 😀

andreab
23. sep 2008

ahoj dievcence, vsetkym vam tehulkam drzim palce, aby ste zvysok tehotenstva prezili co najkrajsie a prichod babetiek co najstastnejsie ako sa da

tes, nahodou som citala, o tom zupane a tak len moj postreh (sice z 2.07), moze sa stat, ze bude v nemocnici vela rodiciek a zupan sa ti neujde
ja ked som rodila, tak skoro vsetky maminy pouzivali nemocnicne nocne kosielky, ale vlastny zupan

a tie ponozky si urcite zoberte

tesorino
23. sep 2008

andreab no moze byt s tym zupanom,moja sestra ked rdila tak tam nebolo vela mamiciek, ale myslela som ze tam maju dostatocne zasoby 😒

petusaaa
23. sep 2008

no, ja si radsej zupan zoberiem.. beriem si manzelov, lebo ten mi je najprijemnejsi 😀 uz som ho s tym oboznamila 😉

debbie
23. sep 2008

Ahjte babenky sisik tie sieťkové nohavky môžeš tiež to sú tie isté ako tie čo píše tes len iná značka nie? Ja mám z lekárne a mali len L menšie nie ale ved to neva že na začiatku sa dávajú aj dve,tri vložky naraz tak ich budem mať čím vyplniť....Sisik neboj budú ti dobre aj tie L/XL alebo majú aj XL oni sú totiž väčšie ako uvedená veľkosť.
Vložky sú teda strašné ako madrace blééééé.... 😖 ale že sú naj lebo sú priedušné. Inak gaťky môžete mať aj svoje len pred vizitou ich treba dať dole aj tie z lekárne.....treba ukazovať vložku...a preto sa odporúča nočná košeľa lebo je to praktické aj pri sprche viackrát za deň aj pri stálom menení vložky...Ja budem používať ich nočné košele ale beriem si aj moju ak by ma tá ich škriabala ale na pôrod si dám určite ich...župan si zoberiem svoj .....mám taký teplučký ak by mi bolo chladno poslúži ako deka hihih 😀 Tašku si beriem normálnu cestovnú a vložky a plienky dám prípadne do igelitky ak by sa mi to nemestilo všetko ..
Sissik aj ja dúfam že podrobnosti sa dozviem pri prehliadke ideme v októbri a ty kedy?
Ahoj Petuška už je lepšie?

sissik
23. sep 2008

debie este som nad exkurziou detailne nerozmysla, kedy to robia? prvy piatok v mesiaci?
to vychadza tusim na buduci piatok, ze?

soncam
23. sep 2008

baby ja si beriem svoj župan ale košele ich po malom ked som sa vrátila z pôrodnice to bol problem vyprať. Inak sú aj praktické na kojenie väčšina totiž nemá gombíky 🙂 . Niekomu mlieko vyteká pred pôrodom iným nastúpi niekedy až na 4 deň. Ale odporúčajú odsávať mlieko ručne- masážami a potom odsávačkou. Takže ja si ju beriem určite keďže to mám vyskúšané.

sissik
23. sep 2008

tak podla netu su teie exkurzie prvy pondelok v mesiaci o 14, to by som mohla stihnut tu oktobrovu. v novembri sa mi uz mozno nebude chciet ist

timotej
23. sep 2008

Elle mám číslo na Dečkova počkaj...0907 532854 skús mu brnknúť ale skúšaj viackrát keby nedvíhal lebo
on má hoci kedy pôrod.

elle_driver
24. sep 2008

timotej: Jej si zlata! ty si ina SIS-ka 🙂 , skusim mu zavolat a dohodnut sa.

debbie
24. sep 2008

Ahoj sissik ano je to prvý pondelok v mesiaci tak sa môžme dohodnúť a ísť tam spolu hihihi chcem aj muža prehovoriť ked už ide k pôrodu nech vidí ako to tam funguje... 😅
Ide dnes niekto okrem mňa cvičiť?
Ahoj soncam ale nieje treba vždy tá odsávačka nie? Ja uvažujem ak budem mať dosť mliečka tak na čo? Ak by sa mi nechcelo spustiť vraj v nemocke odsávačky majú je to tak? Ak by nemali pošlem sestru kúpiť...ty si prvé babo rodila v tt? tuším nie že?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre