Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

petusaaa
1. okt 2008

kde ste baby, cvicitelky 😀 no tak ja som minula v kiku 1000 ale mam veeeelku igelitku nakupenu. a aj dvoje teplaky a dve mikiny. tak sa tesim. no a samozrejme mama kupila malemu koopec veci, tak zajtra mozme znovu prat 😵 a som hrozne unavena a hladna 😅

debbie
2. okt 2008

Ahojte, vyspinkaná do ružova až na tie kríže...
Petuš ja som prišla domov čakalo ma varenie lebo mužíček si zmyslel že chce pizzu a potom sprcha, súkromné pasce a už to som skoro odspala....bola som dáka zlomená ....a ozaj zabudla som sa opýtať od-do majú otvorené....tak to je super, aj malému Riškovi si nakúpila...si sa musela včera vytešovať...idem aj ja dnes omrknúť čo to tam je....sa teším.... 😀

petusaaa
2. okt 2008

inak, na to, ze to nebolo verejne otvorenie tam bolo dooost ludi. tak si neviem predstavit, co tam bude dnes 😕 chuda mama, taka nestastna dnes odchadzala do prace ☹

no ja som spala od tretej do piatej. takze zasa to vyzera na popoludnu siestu. ja sa vobec nevyspim, ked mam v posteli chlapa 😀 sa k nemu vzdy v noci pritulim a kukam do stropu asi hodinku, potom to vzdam a idem citat 😖 no a potom ze cez den nic nestiham, ked musim dospavat ☹

tesorino
2. okt 2008

dobre ranko 😉

tesorino
2. okt 2008

peti tak hovor, co si tam vsetko nakupila pre maleho?? 🙂
debie, ja som sa vcera s majim zastavila v obchode pre mrazenu pizzu tiez makl nanu chut tak somveer este piekla a poom som padla unavena do postele 🙂 ale bolo super na cviceni, nabuduce sa ide zase 😀

petusaaa
2. okt 2008

tes, a ako sa citis, svalovica je?
ja som tam kupila iba tie rukavicky a tie zinky na kupkanie 😉 ale mama priniesla za igelitku veci... no nekup to, ked to je take lacne, ze 😀

zuzanikaaa
2. okt 2008

v Hlohovci otvorili KIK?

petusaaa
2. okt 2008

hej, aj okay, deichman, jysk a este nieco.. dnes je prvy den otvorene 😉

sissik
2. okt 2008

kocky co je to kik? to nepoznam.
v nedelu idem do hc na utz, sa uz tak tesim

zajo79
2. okt 2008

sissik, to by malo byt oblecenie, nejaky diskontny predaj

kukona1
2. okt 2008

a kde sa tieto obchody v HC nachádzajú? čo je tam blízko? ja som chodila do HC do školy tak to tam trochen poznám

zajo79
2. okt 2008

vedla kauflandu. 🙂

debbie
2. okt 2008

Ahojte baby, tak som sa tam bola aj ja pozrieť....pre Vanessku som čosi pokupovala tak sa teraz vytešujem, nebolo až tak veľa ľudí, nie všetko bolo výhodné cenovo, ale botník som si kúpila tak to sa mi šiklo.... 😀 ale sú to obchodíky v ktorých máte celé doobedie čo robkať hhihih 😅

petusaaa
2. okt 2008

debbie, no, konecne sa aj hc rozhybal s nejakymi obchodmi. ved sme skoro nic v hc nemali 😖

tesorino
3. okt 2008

dobre ranko maminy 🙂
peti svalaka som nemala 😀

petusaaa
3. okt 2008

tes, no som ti hovorila, ze to sa tak zda.. 😉

debbie
3. okt 2008

Dobré ranečkóóó.... 😀 noc nič moc, ale tak do teraz som to dospávala hihihi bože stále prší...už by mohlo prestať. Baby tú lovelu je jedno či si kúpim prášok alebo gél...asi hej. Petuš chcela som sa spýtať či nevieš ako bude často chodiť do kik tovar ak by si mohla dať nám tu vždy echo aby sme si vybrali to najlepšie hihihi...už sa teším kedy pôjedm dačo malej kúpiť.
Inak ako sa máte? My sa už teškáme na pondelok na tú prehliadku zase budem o čosi múdrejšia ... 😅 želám pekný víkend....

petusaaa
3. okt 2008

debbie, teraz pride v pondelok 😉

soncam
3. okt 2008

Caute babulky aj ja prajem pekný deň aj ked prsi.
debbie tebe sa uz malá otočila? Ja ju alebo jeho 🙂 mám stále dole nožičkami. Lukáško ma už dávno kopal hore. Viem že má čas otočiť sa do 32 tt ale už som z toho nervózna 😅

petusaaa
3. okt 2008

a lovelu moc nemusim. mne nevonia.. ale myslim si, ze to je jedno 😉 ja radsej periem v praskoch. kup si podla toho v com peries normalne

soncam
3. okt 2008

petusaaa to perieš v arieli alebo persile?

petusaaa
3. okt 2008

persile sensitive 😉 ten mi hrozne krasne vonia aj ked nepouzivam avivaz.
a babo sa ti este otoci, to sa nemusis bat. iba pri 3% zostava babo KP. a vy nechcete ediet pohlavie? alebo nebola moznost?

tesorino
3. okt 2008

no aj som kupila lovelu a avivaz by sa pouzivat nemala na babetkovske veci, ale kupila som taku sensitiv 😉 ja racej budem kupovat prasok urceny pre miminka 😉

soncam
3. okt 2008

petusaaa. my chceme vedieť čo to bude ale mám placentu na prednej stene brucha a je dosť veľká. Raz mi lekár povedal že sa mu zdá že je to chlapec ale nie je si istý. A teraz v pondelok to už duplom nevedel. Vraj mám počkať kým sa otočí zadočkom hore.

soncam
3. okt 2008

Tes aj ja používam lovelu teraz mám kúpený gel. A kúpila som si aj aviváž lovelu. Nevoní to moc extra ale v pohode. VeĎ mimčo bude voňať krásne. 😉

petusaaa
3. okt 2008

aha, tak male sa schovava 😀 no, mne povedali ze chlapec, ale este si aj tak hovorim, ze to mohol byt pupocnik a manzela tym vytacam, lebo on chce chlapca 🙂 tak mu robim nervy 😠

tehulka4
3. okt 2008

kocky, ja tiez periem mrnusovi veci v lovele a dodavam aj lovela avivaz..neverim osobne velmi prachom aj ked su sensitive..tak isto je to aj s vlhcenymi obruskami sensitive..vraj jemne a citlive k pokozke...a prdlajz maly v kombinacii s pamperskami mal chudacik prdelku vyhadzanu a cervenu ze hruza...

tehulka4
3. okt 2008

a co sa tyka ci je mimi KP alebon ie, to sa miminka radi otacaju este aj tyzden pred porodom..takze hlavne budte v klude...a mam zname ktorym lejkar az do nejakeho 36-37tt tvrdil ine pohlavie a zrazu sa ukazali v plnej krase a bolo to nieco uplne ine ako tvrdil..ale vraj su dievcatka hamblivejsie a viac sa schovavaju.. 😉 no ic, idem ja uvarit nieco k obedu, pozehlit a trochu sa vyspat, lebop noc bola hrozna... maly mi teraz konecne zaspal, tak sa bude dat porobit..

zuzanikaaa
3. okt 2008

tehul mi hovor o tej noci.... my sme hore uz tretiu noc, mala to ma pomylene, cez den spi a v noci buntosi, aj teraz spi uz dost dlho, idem ju zobudit, nech spinka pekne v noci 😒

soncam
3. okt 2008

Baby moj malý ktorý má teraz síce 5 rokov mi nespal vôbec. Spal iba v kočiariku a keď som kočiar odparkovala vonku pred oknom alebo som sa stretla s niekym a zastala, v tom momente bol hore. Ja som isla tak dole s kilami 🙂 ze až veď to poznáte nemáte sa čas najesť atď.. 😉 , a voci vrieskal o dušu alebo sme mu pustili mestkú televíziu. Trvalo to skoro 8 mesiacov. Myslela som si že zastrelím každého kto mi povedal , neboj po 3 mesiacoch sa to zmení, vydrž keď bude mať pol roka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre