Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

ninny
11. jún 2009

inak aj ja som bola na poslednej poradni na jeden prst otvorená.. tak to neviem či je 1 cm či ako.. 😀

tanaja
11. jún 2009

ninny, kde je ten vas super bytik?

ninny
11. jún 2009

tanaja, SNP 🙂

ninny
11. jún 2009

ninny, stara nizka bytovka..

tanaja
11. jún 2009

hmm...mas pred domov skolku?, ci umelecku skolu?

ninny
11. jún 2009

jj, mám 🙂

ninny
11. jún 2009

heh.. sama sebe píšem všimla si si.. chcela som dať tanaja a dala som svoj nick :D už mi šibe.. mala by som už ísť rodiť 😝 😀

tanaja
11. jún 2009

tam sme mali aj my byvat, teda, ked sme kupovali byt. bolo to na hornom poschodi a to sa nam nepacilo. moja svokra byva vo vysokej bytovke na SNP, my sme na esterhazyovcov, vlasne susedky 😀

ninny
11. jún 2009

tanaja, no vlastne áno.. kúsok odo mňa bývaš... 🙂

tanaja
11. jún 2009

nic to, kazdemu obcas zasibe 😉 ako sa vlasne volas?

tanaja
11. jún 2009

uz mas vsetko kupene pre babo, ci ti este nieco chyba?

ninny
11. jún 2009

tanaja, myslim, že už máme všetko.. čo bude treba dokúpi sa potom 🙂 čo Ty? Ja som Lenka... a Ty? 😅

ninny
11. jún 2009

pozerala som si Tvoj albumik, obaja ste strašný sympoši 🙂 a kráásnu postieľku máte pre malé... sa mi zda, že tá istá značka ako my.. len vy mate aj s uložným priestorom.. kde ste ju kupovali? My tu našu v Galaxii, aj posteľné prádlo... 🙂

daniela29
11. jún 2009

baby, koľko zavinovačiek máte kúpených?

tanaja
11. jún 2009

tesi ma Lenka (vsetko najlepsie k meninam, si mala nedavno 🙂 )ja som Tatiana, nikto mi tak nehovori, len Tana.
aj vy ste symposi 😀 velky! aj my uz mame vsetko, este rozmyslam nad vankusom na kojenie a chceme malemu kupit paradny kolotoc nad postielku. my sme mali stastie, mne vsetko pozicala sestra, kocar, posielku, autosedacku, stolicku....oblecenie,my sme si dokupovali len take drobnosti.

tanaja
11. jún 2009

dokupovala som si napr. dve zavinovacky, prebalovaciu podlozku a nepremokavu plachtu.

daniela29
11. jún 2009

ja som musela kupovať na oblečenie celú novú výbavu....po Sofinke som mala všetko ružové a červené 😒 , aj kočík som po nej predala - teraz by som už aj tak taký nechcela to je predsa 6 rokov, mám jedine postieľku čo som mala predtým

ninny
11. jún 2009

daniela, ja mám dve... mám aj také klasické, čo sa robili kedysi... ešte tuším som ja v nich spala... segra ich použivala, kupila do nich aj novu vložku.. lenže mne sa ta vložka nejako zničila pri prani.. ani neviem prečo.. prala som len na 3O stupnoch.. :( ale neva... aj tak budem pouzivat len tie zavinovacky, som sa rozhodla.. je to praktickejsie...

tanaja.. vlastne aj my este chceme kolotoč.. a možno nejake lehatko.. a neskôr hraciu deku.. stoličku na papanie.. a tak 🙂

daniela29
11. jún 2009

ninny, aj ja mám kúpené dve nové zavinovačky - a mám ešte tiež tie klasické, ale to len na doma a do pôrodnice... takže myslím že tie dve nové mi budú stačiť

ninny
11. jún 2009

mňa dnes baby z júnoviek prehovorili, že červený kočík sa hodí aj pre chlapca... sme najprv chceli farbu "cedro", potom "moka" a dnes manžel prišiel s tým, že červená by bola najlepšia.. mne sa to nezdalo... ako farba sa mi velmi páči.. ale nehodila sa mi ku chlapcovi.. ale ma všetci na koníkovi presvedčili, že je to super aj pre chlapca.. a tak.. tak sme sa rozhodli pre farbu "corallo", čo vy na to?, pozrite:

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

ninny
11. jún 2009

aj mňa teší, Tatiana 😉

ninny
11. jún 2009

pardón - Táňa.. 😅 mne dnes fakt šibe 😀

ninny
11. jún 2009

aj mne veľa vecičiek dala segra.. ale tým pádom že len jej synček bude mať 3 roky.. tak sme museli kupovať aj postieľku, kočiar, autosedačku, perinky, a tak.. oblečka mi dala kopec.. a niečo sme aj kupili a dostali..

daniela29
11. jún 2009

ninny, aj ja som chcela červený pre Jakubka tento: http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema... ale môj drahý nechcel tak máme tento:
http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

podľa mňa je to v pohode pre chlapca červený kočík....... horšie s vecami na oblečenie ako mám doma po Sofi, červené a ružové - to by vyzeral dosť čudne, nie?

ninny
11. jún 2009

daniela, no čo sa týka veci.. tak asi aj hej.. ale po dome je jedno čo bude mať.. aj keď teraz sa už nosí všeličo.. 🙂 aj keď sukničky a šatičky by som mu nedala 😀 😀 😀

tanaja
11. jún 2009

Danka, sestrin maly ma sice uz skoro 5r., ale kocar mala paradny, uz na tu domu bol drahy. posielka je super, takze sme spokojny. len novy madrac sme kupili, bol ocikany. stava sa.

ninny, vlastne lehatko mame (kupila som ho cez net, pouzivane..uz nikdy viac) 😒 je super, lebo je do 18kg. k tej farbe kocara, no to je skor bordova, to je pekne....ale tiez skor pre dievca. keby sme si kupovali novy kocar, tak ja by som zvolila kombinaciu zelenej, alebo oranzovej. nech sa to hodi aj pre dievca, druha bude baba 😝

majula28
11. jún 2009

baby mne sa tiež páčil červený kočík, veď aj chlapec môže mať červenú farbu, ale manžel nechcel tak sme vybrali zelenošedý, ale je tiež super(nie taký drahý aký máte vy, ale určite bude stačiť). Pri malej som mala modrý a čo? 🙂

tanaja
11. jún 2009

ten modry je krajsi, podla mna 😉 my mame bledomodry! je uplne ako novy, aj sa dobre udrzuje a cisti.

san77
11. jún 2009

no tak to vam je fajn, ja sa zatial ako tak vravel neotvaram, takze uvidime kedy sa zacnem...

uvidime ako nam to pojde dalej, hlavne nech su zdrave babatka a aj my.. uz nech sa vypytaju na svet kedykolvek...

tanaja
11. jún 2009

presne, lepsi modry pre dievca ako opacne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre