Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

kukona1
10. okt 2008

a Hlávek nemá svoju ambulanciu v nemocke?no tak mi ani nič iné nezostáva...od rána mi to nikto neberie ☹

petusaaa
10. okt 2008

tak toho nepoznam... s tym ti nepomozem. a je to nieco akutne? ci iba objednat si sa chcela?

suziad
10. okt 2008

petusaaa jasne, ze nespim 😀 lahnem si okolo 23.00. lebo musim, aby som nebudila rodinku a este aspon 2h sa prehadzujem raz na jeden podom druhy bok. Na chrbte sa snazim nespat, lebo ze to nieje dobre. Ale ked sa zobudim vzdy som na chrbte 😠 . No a dnes v noci som bola hore asi do 4h. A vstavala som o 11.30 😀

petusaaa
10. okt 2008

suzi, no ja som tiez tak vstavala 😅 esteze uz mas velkeho chlapca, tak je v skole a ty mozes hajat 🙂 inak zevraj na tom chrbte ak ti to nic nerobi, tak sa toho nemusis bat. a kludne na nom mozes spat. ale ja ako spim alebo lezim na chrbte, tak odpadavam. som tak skoro na UTZ odpadla 😅 a vtedy to robi problemy aj babu.

soncam
11. okt 2008

baby čo je s vami?

dula_renka
11. okt 2008

asi dospávajú 🙂

lyongirl
11. okt 2008

soncam, už ti je lepšie?

soncam
11. okt 2008

ano ale večer sa to zhoršuje. Kríže ma bolia až až. Asi to budú tí poslíčkovia. V pondelok idem k Dr. tak uvidím, čo sa deje.

lyongirl
11. okt 2008

tak držím palce, nech ti je lepšie, už len pár týždňov....a bude drobec na svete 😉
Mňa to ešte len čaká...

soncam
11. okt 2008

lyongirl vďaka

debbie
12. okt 2008

Ahojte babenky, tak soncam vidím že nemôžeš spávať....ja som mala včera strašný večer od 7večer migréna no som sa nemohla ani postaviť.. 😠 už je to dnes lepšie....naposledy som to mala v lete.....kríže ma bolia tiež, niekedy chodím v predklone...ale už to máme za pár a budeme mať v náručí naše babatenka..aj vám sa už sníva s bábetkom?
Už som si kúpila prach, tak začnem aj ja pomaličky prať a dávať do sáčkov, lebo už za mesiac asi nebudem vládať tolko stáť za žehl.doskou....a čaká nás koncom mes.malovanie ☹ tak tohoo je ešte dosť...potom postavím kolísku....baby vo V drogiške je akcia na pampersky...... 😀

petusaaa
12. okt 2008

babyyyyy, my, novembrovky uz rodiiiime 😵 😵 😵 😵 😵 juuj, sa tesim. uz nam to zacina 🙂

tesorino
12. okt 2008

ahojte tehulky, tak som tu dlhho nebola, idem citat co sa tu dialo 😀

tesorino
12. okt 2008

no kde ste vsetky maminy a kenderka??? 😀 asi ste uz po obediku a uz vylihujete 😀

petusaaa
12. okt 2008

tes, no to urcite, ze oddychovat. teraz som dovarila, rychla rota sa najedla a mozem ist upratat a nieco napiect 🙄 a este musim rozmyslat, co spravim drahemu na veceru... chjo

tesorino
12. okt 2008

ahoj peti, tak ja este varim, lebo som zacala az o pol jednej 😅 nejaka som nevladna ☹ a strasne ma boli koza na brusku, asi mi praskne ☹
ozaj v piatok sme mali plany poplach, mala som pravidelne stahy najskor 12 minut potom 8 min a boli stresyyyyyyyyyyyy 😀 😀

petusaaa
12. okt 2008

inak aj ja sa uz citim cim dalej tym horsie. uz uz puknut 😅 a vsetko ma boli ☹ ale kolacik je uz skoro upeceny. a ideme mojej krstnej na navstevu, lebo musime skusit, ci nam do fabie vlezie kocik aj s rezervou. lebo chceme kupit fabiu s lpg 😉

petusaaa
12. okt 2008

tes, a boli ste aj porodnici, ci ste stresovali len doma? 😀 😀 😀

tesorino
12. okt 2008

peti boli sme aj v porodnici sa pre istotu ukazat, nechcela som riskovat ze by to nebol plany poplach a porodila by som doma 😀 ale ujistili ma ze je vsetko v poriadku 🙂

soncam
13. okt 2008

Zdravím babulenky. dnes som tu skoro ránko a idem dnes k Dr. na poradňu. potom vám poviem novinky

debbie
13. okt 2008

Dobréééé ranko píšem novinku dňa Petuška má chlapčeka Riška!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀
Narodil sa Dnes o 3:05 a jeho miery sú 49cm a 2900g ak budem vedieť viac tak určite napíšem ... 😅 idem ešte napísať babám do novembra....zatím... 😅

lyongirl
13. okt 2008

Gratulujeme k Riškovi! Síce kým si to petusaaa prečíta 😉 , aj to tu zapadne prachom 😀 , ale hlavne, že má už drobčeka pri sebe.

zuzanikaaa
13. okt 2008

jeeej no gratulujem petuse 🙂 k malinkému! 😀

zuzanikaaa
13. okt 2008

a nejako rýchlo sa to rozbehlo asi, že?

soncam
13. okt 2008

Aj ja blahoželám 🙂 Petuse k malému. práve som sa vrátila z kontróly všetko OK. Povedala som že cítim menej pohyby a zlatá sestrtička mi natočila CTG aby ma ukludnila. Odvtedy naša malá potvorka kope a kope.

soncam
13. okt 2008

Baby chcela som sa spýtať či kupujete monitor dychu.

debbie
13. okt 2008

Soncam, tak to je teda zlatá sestrička, aj ja už cítim menej maličkú asi sa aj otočila tak ma búcha tam dole....ako keby ručku chcela vystrčiť hihihi... 😅 aj tlačí viacej na mechúr...to bude asi tým tt už nemajú naše babatka toľko miesta. Dnes idem dať prať prvú várku vecičiek hihihi sa teším ako tie pidiveci budem žehliť....kúpila som batole som ho otvorila tááák kráááásne vonia..... 🙂
Kedy sa budete baliť do pôrodnice?

tehulka111
13. okt 2008

trošku vám sem vtrhnem. Soncam myslím, že poisťovna union zapožičiava monitor dychu zdarma. skús si to o tom zistiť viac. je to kopa penazí a stačí to používat ten pol roka.

debbie
13. okt 2008

Soncam my sme sa o tom s mužom bavili a asi nie.

tehulka4
13. okt 2008

soncam, tebe je to cez tu uninku uplne passe...vseobecna zdravotna nic takeho nema...

a nazory na tie monitori sa roznia....pouzivaju ich aj v blave v detskom kardiocentre, takze zasa az taka blbost to eni...ja ju mam doma a som velmi spokojna, aspon sa mi lepsie spava..moj malinky sem-tam sa zabudne nadychnut..dnes mi jeho lekarka povedala, ze u velmi maleho percenta deticiek to je ale vraj z toho vyrastu..a vzdy ked sa tak pozabudol tak to zacalo pipat a to ho aj donutilo sa nadychnut..a za seba mozem povedat ze som tomu rada a boli to dobre investovane peniazky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre