Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

basado
20. sep 2008

prečo? ty sa chystaš? 🙂

krtko.
20. sep 2008

ano,ja idem v pondelok na prijem 😠

basado
20. sep 2008

veru nezavídím a kam daš deti? maš nejake problemy? nemusíš písat ked nechceš 😉

krtko.
20. sep 2008

muz sa bude starat 😀

basado
20. sep 2008

nech to dobre dopadne 🙂

krtko.
20. sep 2008

basado,poslala som ti ip

krtko.
20. sep 2008

nech to dobre dopoadne mne alebo muzovi? 😀
ja to nejako prezijem ale neviem co on 😀

basado
20. sep 2008

obom nech to dobre dopadne 😉

soncam
20. sep 2008

krtko ja som si uzila rizikového oddelenia az az. Najprv v aprili 4 týždne a potom v júni tak dufam ze nehrozí. Držím palce nech to dobre dopadne. Strava je hrozná, zober si jogurty alebo syry. ja som tam schudla 4 kilá.

krtko.
21. sep 2008

ja som si to tam tiez uz odlezala 😠
uz mam nabalene aj jedlo ale to mi prinesu az poobede,lebo neviem ako by som sa rano odniesla ☹

debbie
22. sep 2008

Dobréééé ranko maminečky......
Soncam jéééééééé konečne ťa vidííím krásna fotečka 😀 ....

soncam
22. sep 2008

Dnes nám vykuklo aj slniečko vypadá to na pekní dníček. Debbie dík, moj manzel si na mňa urobil chvílku casu snáď spravíme pomaly aj ten album.

tesorino
22. sep 2008

ahojte kinderka, tak dnes som bola prvy krat na kontrole v porodnici, bola som tam uz asi od osmej a dve hodiny sme cakali na lekara, asi bolo vela porodov, ale nakoniec som sa dockala, prisla doktorka Štefanikova a potom to slo ako na beziacom pase 😀 vsetko ze je v poriadku a ubezpecila ma ze babo pekne donosime, ze tam nevidi problem aj ked je skrateny krcok 🙂 takze o tyzden tam idem znova

tesorino
22. sep 2008

no kde ste vsetky??? 🙂 to som tu ozaj sama?

susan32
22. sep 2008

Ahojte. Chcem sa spýtať ako je to keď chodím gynekologovi do Galanty a chcem ísť rodiť do Trnavy. Mám to povedať svojmu gynekologovi alebo mám isť do Trnavy do nemocnice.. Dik 🙂

petusaaa
22. sep 2008

timi, maly je fakt nadherny... uz sa neviem dockat toho svojho 🙂

tes: ahoj.. ja odbieham, lebo periem pre maleho veci 😉 super, ze je vsetko ok..takze zatial nam to vychadza, ze sa stetneme v porodke 😵 a ty si si stefanikovu vybavila, alebo ti ju pridelili? a nabuduce budes mat tiez stefanikovu?

tesorino
22. sep 2008

ahoj susan a tvoj gynekolog ja aj porodnik?

tesorino
22. sep 2008

ahoj petus, tak ja nemam nikoho vybaveneho, mna objednali na pondelok a tak som prisla, ale cech ma asi dovolenku tak zaskakovala, takze neviem kto tam bude nabuduce ☹ ale bola fajn, mohla by tam, byt vzdy 😅 , co mas nove ty? ako sa citis?

tesorino
22. sep 2008

peta, ty sa tam ides kedy objednavat?? mohla by si chodit pondelky, tak ako ja 🙂

susan32
22. sep 2008

ano je aj pôrodnik

tesorino
22. sep 2008

no mozno rata s tym ze ta bude rodit on, ale je to na tebe, kde sa rozhodnes rodit tak tam budes a posledny mesiac by si mala uz do tej porodnice chodit na kontrolu kazdy tyzden, opytaj sa sestricky u gynekologa 🙂

susan32
22. sep 2008

Dik. Ratať s tym môže ale ja mu nebudem davať 8000 alebo neviem koľko ešte vypyta. Pre mňa su je to dosť penazi za to že tam bude možno len pol hodinu alebo hodinu.

tehulka4
22. sep 2008

caute kocky, tak uz aj my sme konecne doma a ja som si nasla asi tak 4 minutky sem dobehnut a idem dalej makat v domacnosti a haldat nejaky system co a ako stihat...inak da sa to tam vydrzat v tej nasej porodnici, ale doma je ozaj doma..a sestricky tam byvaju furie kym si na vas nejak nezvyknu..

tesorino
22. sep 2008

suzan presne tak, v TT porodnici je za vyber lekara 7 000,- co sa mi zda strasne vela ☹ racej tie peniazky miniem na mimco 😉

susan32
22. sep 2008

tesorino, to je nekutočne čo ty lekari pýtaju. Ja som si radšej kupila drahší kočík, ale taký aký som chcela a zatial som spokojná.Dúfam že budem aj potom. 🙂 a ty ideš kedy na poradnudo nemocnice? Nemohla by si to nejako zistiť alebo stačí keby si mi zistila tel. č. 😉

tesorino
22. sep 2008

ja som bola dnes, ale pojdem aj za tyzden v pondelok, ale tam sa kludne mozes objednat aj cez telefon, zavolaj na info http://www.fntt.sk/kontakt.php a oni ta prepoja na mudr Čech, tam posielaju vsetky tehotne, od 26tt by si tam chodila na kontrolu

susan32
22. sep 2008

dik moc. skusim tam zavolať musím isť upratovať a variť tak sa zatial maj pekne. 🙂

tesorino
22. sep 2008

susan papa 🙂

tesorino
22. sep 2008

tehulka ahoj, gratulujem 🙂 a fotecku chceme vidiet 🙂

petusaaa
22. sep 2008

tes, asi od 36tt nie 26, ze 😉

no ja skusim vybavit pondelky. a mna este nikam neposielaju, uvidim 30, co mi povedia...
a mame sa ok. v ramci moznosti 😀 stale mi je zle a som nevyspana... ale na to si pomaly zvykam, ze sa nevyspim najblizsie 2 roky 😀 a vy sa ako mate??

ahoj tehu.. no, poculi sme, ze sestricky nie su ziadna slava... a nabuduce nam sem hod fotecku maleho 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre