Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

gabuliik
14. júl 2008

Ano dali. Na píšem ti čo tam je napísane.
Mamička:TP,PP,OP,sobášny list-kópia,dohoda o mene dieťaťa
hygienické potreby-zubná kefka,pasta, hrebeň,mydlo,menštruačné vložky-bez krídelok,materská podprsenka,vložky do nej,uterák 2ks,prezúvky,šlapky do sprchy,toaletný papier
Mimčo:jednorázové plienky 1bal., veci pre novorodenca ako je košieľka,kabátik,dupačky,ortopedické nohavičky, čiapočku si treba priniesť deň pred odchodom domov
v zime navyše: deka, teplé oblečenie pre novorodenca

gabuliik
14. júl 2008

Jáj a dobrovolne to nedávajú, musíš si ten zoznam pýtať a aj tú dohodu o mene dieťaťa 😒

mercy29
14. júl 2008

mne to dala sestrička automaticky, keď som prišla prvý krát do nemocnice na poradňu, aj dohodu o mene

marianeta
15. júl 2008

tak to dake cudne dievcata.Mne dal dohdu o mene aj zoznam veci moj gynekolog v ordinacii. To pocujem prvy krat ze to davaju v nemocke.

bubadlo27
15. júl 2008

baby, aj ja som dostala pri prvom vsetky papiere od sestricky mojho gynekologa, spolu s papierom na matersku dovolenku 😉

inak si nezabudnite pytat u gynekologov aj prenatal box 🙂

tehulka4
15. júl 2008

bubadlo, aky prenatal box????

tehulka4
15. júl 2008

dakujem velmi peken za zoznam, takze z toho uz mam myslim asi vswetko doma..a ked si chcem vziat so sebou tie moje vecicky, nemaju s tym sestricky v nemocke nejaky problem???

bubadlo27
15. júl 2008

tehu ahoj,
to je taky kufrik s roznymi vzorkami od kremov, cez vodu az po plienky 😉
inak ked si nevypytas , tak to velmi radi zabudaju davat, lebo urcite to maju, dostavaju od distributorov 🙂
musis len vyplnit taku karticku 🙂

a po porode dostanes v nemocnici zasa klinik box, to je pokracovanie 🙂

a s tymi vecami neporadim, ja som mala pri sofii ich z nemocnice a mala nemala ziadny problem 🙂

gabuliik
15. júl 2008

baby,ja som ten prenatal box nedostala ani pri dcére a ani teraz. Asi si to nechali. No neva. V nemocke viem,že to dávajú.
A tie papiere som si fakt musela vypýtať v nemocke. A sestra ich dostala dokonca až na príjme. Ona to nemala vôbec 😒

tehulka4
16. júl 2008

bubadlo, to asi nedava kazdy doki, ci ano??? ku komu to chodis ty???

tehulka4
16. júl 2008

gabulik, nic si z toho nerob, ani ja som nic takeho nedostala...som myslela, ze to davaju len niektori lekari a od nemock som tiez nic necakala..a tie papiere je fakt hanba ze edavaju automaticky..ved ked ides pomaly rodit a oni ti erste postrkaju kopec papierov ns vyplnenie, no parada..

marianeta
16. júl 2008

Zdravim
Tak co sa tyka tych prenatal boxov ja som ho sice dostala,ale nic moc v nom nebolo.Same reklamne papiere ,jeden dudel,plienka ,vlozka a dojcenska voda,ktora bola uz rok po zaruke.Ine baby tam mali toho omnoho viac.A v porodnici sa mi tiez usiel taky chudobny, takze tie co ho nedostali asi o vela neprisli.

hedunecka
16. júl 2008

bub no to som nepocula ani ja mne tiez xovanova nic nedala 😕 alebo to mal dat uz dr.v nemocke?ja som dostala az ked som odxadzala a ja som tam teda mala toho pozehnane/caje, vyzivy, vodu, kremy(na zadok, pokozku,zapareniny atd.atd/

bubadlo27
16. júl 2008

tehu,
ja chodim k pecimu, a videla som aj ze to baby niesli od kovacica, skalickej, piknu, tak neviem od coho to zalezi 😒
inak ja som mala uz novy , vodu som tento krat nemala, ale bol tam mamidrink 😉

krtko.
16. júl 2008

tehulka tiez chodis k ilavskemu?

tehulka4
17. júl 2008

bubadlo, no to si vymenovala si tych najhorsich gynekologov co vobec v TT su...mozno tak uplacaju pacientky.. 😀

krtko, ano tiez a som s nim veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi spokojna...akurat aj teraz idem na poradnu tak som zvedava... 😉

hedunecka
17. júl 2008

bub asi tak jak pise tehulka najhorsi gyndosi v tt 🤐

neviete nieco o xovanovej ci uz zacala ordinovat?boze ja by som asi mala navstivit aj dr.lebo ani neviem kde mam kartu 😅

sissik
17. júl 2008

tak uz som dostala tehu kufrik a bol tam mami drink, voda, 1 plienka, krem weleda na strie, nieco od hipp, cumel a plno, plno letakov a ak som na nieco zabudla, tak ma to zatial netrapi
ten mami drink je super
bolo to normlane prelepene nalepkou ze originalne balenie, pochybujem, ze by to mali zaujem otvarat

bubadlo27
17. júl 2008

tak baby , ja som vymenovala vsetkych na tretom poschodi a ja si na peciho nestazujem, od rodil este aj mna a segru, no ale otras ti ostatni, sak hedunecka vie, ze? 😉

hed, ja idem zajtra na pol dvanastu ku chovanovej do nemocnice, tak budem trocha mudrejsia 🙂
inak dnes osm bola na poradni a vazime uz 1341 g, tak sa tesim 🙂

hed, tebe zelam krasnu dovcu, dufam ze aj my si ju uzijeme 🙂

krtko.
17. júl 2008

tehulka,skus sa sestricky opýtat na ten kufrik
ja idem az 5.8 a dovtedy by som na to urcite zabudla ☹

fitny
18. júl 2008

baby, ak sa tu ukážete, prosím vás dajte mi vedieť, či je v Trnave iba jedna nemocnica s pôrodnicou? chystám sa tam na návštevu, díky za info, majte sa!!!

tehulka4
19. júl 2008

finty, to si pis ze je iba jedna jedina... tiez by som uvitala akby do septembra otvorili niekdenovu..ani by som nevahala... 😀

kocky, len sa chcem spytat, tie co ste si brali pre babatko svoje vecicky do porodnice, co a kolko kusov ste brali????? prosim......

petulienka
19. júl 2008

Ahoj tehulka,

ja som mala pre maleho dost veci, manzel mi este prinasal, ale my sme boi 11 dni v nemocke kvoli zltacke. Inak do kabele k porodu som mala zabalene asi 5 bodycok, samozrejme plienky aj bavlnene asi 10 kusov, myslim ze viac ani potrebovat nebudes, lebo babenko bude zabalene v zavinovacke av septembri este nebyva zima. Takze body ti uplne staci. Ja nie som za kosielky, pretoze sa vyhrnaju a potom maju babenka hole chrbatiky. Ale ako vravim, na to ze bude mimi v perinke, ti staći par bodycok a zvysok ti rodinka priniesie, co budes potrebovat 😉 Prajem vela stastia a prijemny porod 😉

fitny
19. júl 2008

tehulka, díky za info 😉 trafili sme tam a je to dosť veľký areál, som bola prekvapená, ale vraj málo rodičiek sa tam zmestí, lebo boli umiestnené ešte aj na rizikovom oddelení 😲

krtko.
19. júl 2008

ja som si nebrala nic,az den pred odchodom mi muz priniesol veci pre mimi

tehulka4
20. júl 2008

petulienka, dakujem za info...este sa ta spytam, zavinovacku si mala svoju alebo ich????a musela byt taka ta klasicka biela alebo moze byt aj taka co su teraz rozne farebne??a dupky si vobec nebrala?? a v com tam vlastne tie babatenka su?? iba v bodyckach bez dupaciek???viem, ze asi dost hlupe otazky, ale nechcem zostat zrazu taskocena,... 😉

tehulka4
20. júl 2008

finty, niet za co...a co ste boli len tak pozriet??? lebo take tie exkurzie robia kazdy prvy pondelok v mesiaci o 14:00......minule som nebola, ale teraz v auguste by som uz na 100 % chcela ist...nech viem presne do coho idem...

fitny
20. júl 2008

nie, boli sme navštíviť moju neter, ktorá tam porodila v stredu dievčatko, bolo nádherné 😵
a keď som už tam bola, navštívila som aj jednu babu, ktorú som spoznala na stránke "čakáme dvojičky" ona porodila vo štvrtok svoje detičky, chlapčeka a dievčatko 😵 😵 ináč som bola prekvapená, lebo celá nemocka je obklopená veľkým parkom, všade bol kľud a ani vnútri nebol ten typický nemocničný smrad 😅

tehulka4
20. júl 2008

fitny, ja som akurat tak 3 krat lezala na rizikovom...a mozempovedat, ze jedine co tam bolo najhorsie bolo tze semotne pacintky na wckach fajcili...co sa mi zdalo dost blbe...inak podla mna aj ta cistota nawckach a v sprchach bola tak ze clovek sice musel privrietoci, ale nebollo to aztake starsne akov inych nemockach hoci aj v blave...

fitny
20. júl 2008

no, celkovo som mala z toho dobrý dojem, ale ja budem rodiť v BA, som z GA, ale môj gynekológ praktizuje tam, preto chcem, aby ma odrodil on 😅 kvôli nemu som ochotná aj cestovať, len aby som stihla, lebo nechcela by som ležať v nemocke už týždeň pred 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre