Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

zabkatt
22. sep 2008

Babulky neviete niektorá číslo na Dr. Eliáša z Gyn centra na poliklinike čo je? Niekde som zapatrošila číslo a potrebujem sa objednať a momentálne som mimo tak tam nemám ako behnúť. Ďakujem 😀

petusaaa
22. sep 2008

pockaj, poslem ti ip 😉

soncam
22. sep 2008

Baby, kde ste mam chvilu cas na pokec. malý pozerá rozprávku 😉

tesorino
22. sep 2008

petusa, mas pravdu pomylila som sa od 36tt sa tam chodi 😅 preklep 😉 my sa mame fajn a spim lepsie, sem tam sa zobudim a nemozem zaspat, ale na druhy den to aj dobehnem 🙂

petusaaa
22. sep 2008

teda, mne sa tiez poobede spava ovela lepsie ako v noci.. asi preto, ze sa mozem v posteli roztahovat 😀

petusaaa
22. sep 2008

soncam, tak maly uz asi dopozeral, ze 😅

tesorino
22. sep 2008

ja som dnes v noci bola od styroch zobudena asi do pol siestej a potom som konecne zaspala a za hodinu som sa budila koli tej poradni, takze ked sme cakali na toho lekara tak ma tam lamalo na spanie 😀

petusaaa
22. sep 2008

tak to ti verim... to by uspavalo aj mna dve hodiny cakat na doktora..a to by som mohla byt vyspata do ruzova 😀

tesorino
22. sep 2008

a som sa jej pytala na tie bolesti co sme mali a povedala ze to tearaz bude stale 🙂 tak sa nemusime bat 😉

debbie
22. sep 2008

Ahojte babenky ako sa mávate? My ok .... 😀 tiež sme dáko zle spali a už tretí deň ma bolí cez deň v podbrušku..... 😒 ale dr.že to je ok že sme zdravé a to sa maternica rozťahuje a sťahuje a je to normálne

petusaaa
22. sep 2008

ja som si aj myslela, ze su to poslicky, len mi vsade hovoria, ze to je este skoroooo 😖

petusaaa
22. sep 2008

debbie, tak to je dobre 😉 aj mna to tak divno bolievalo, ako keby vajecnik ma pichal. ale teraz to bola zasa ina bolest 😀

debbie
22. sep 2008

Peti skoro to nieje začína to u niekoho od 28tt mi vravela dr. že ak by ma bolelo ako pri menšt. tak to je ono....

tesorino
22. sep 2008

ahoj debie, dnes sombola na poradni v porodnici a pytala som sa nato a doktorka mi povedala ze to je v poriadku ze to teraz bude casto 🙂

debbie
22. sep 2008

jj aj ja som sa jej pýtala lebo ma to sem tam bolí ale teraz je to každý deň

tesorino
22. sep 2008

petus nie je to skoro, ze to je normalne kazdej zacinaju poslickovia inak, niektore to maaju aj 2 meisace pred porodom

tesorino
22. sep 2008

debie musis viacej odpocivat

tesorino
22. sep 2008

ozaj maminy, zajtra o 20.00 na stv2 ide odysea zivota a bude to o tretom trimestri, takze o nas, tak pekne pozerajte 😉

debbie
22. sep 2008

tes to pozerávam je to pekné a tiež veľmi poučné...sa teším

tesorino
22. sep 2008

aj ja to rada pozeram, som si to racej zaznacila do kalendara 😀 to vies ta tehotenska debilita, aby som nezabudla 😅

petusaaa
22. sep 2008

a neviete, ako dlho to ma trvat tie bolesti???

tesorino
22. sep 2008

mna to bolelo asi pol hodinu tristvrte a potom to preslo, ale pokial nie su pravidelne tak je to v poriadku, ako to mas ty peta?

petusaaa
22. sep 2008

no ved prave, ze mna to bolelo 12 hodin 😖 a mala som to kazdych 8 az 12 minut... 😕 ale odvtedy uz som to take nemala (od toho stvrtka)

debbie
22. sep 2008

mňa to bolí tiež tak pol hodku a raz za deň a potom je to ok dnes ma to bolelo len asi 10 min

petusaaa
22. sep 2008

baby, tak potom som bude precitlivela alebo divna 😀

tesorino
22. sep 2008

peta kazda sme ina, ja to mam tiez tak raz za den a len polhodku , ved racej to povedz na poradni, nech ta racej vysetria

debbie
22. sep 2008

peti niesi uvidíš 30

petusaaa
22. sep 2008

vsak hej, 30. to isti 😉

soncam
23. sep 2008

DObré ranko.prajem vám pekný deň. 🙂

tesorino
23. sep 2008

dobre ranko 🙂 no dnes som nejak potiahla dlhsie v posteli 😅 som dobiehala vcerajsok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre