Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

tesorino
23. okt 2008

iris, tak to ani neviem kde ordinuje, tam kam chodime na porane je len cech a stefanikova 🙂

tesorino
23. okt 2008

rienka, nemam nikoho zajednaneho a v stredu je cech, ten ordinuje po.st.pi, a utorok stefanikova a stvrtok 😅 ani neviem ako sa vola ten lekar 😅

rienka
23. okt 2008

Pravdepodobnosť, že sa dostanem k čechovi teda bola značná 😉 , nevadí. Myslela som, že poradne sú len po,ut,str a piatok....Mne doktor odporučil Chovancovú, ale keď nemôžem mať svojho, tak si tiež zmluvu robiť nebudem. Hoci kamoška si ide robiť zmluvu nie preto aby sa dostala konkrétnemu doktorovi, ale aby sa nedostala čechovi 😀 aj to môže byť dobrý dôvod na zmluvu 😀

sissik
23. okt 2008

na prehliadke nam hovorili, ze do poradne mozeme prist kedykolvek po,ut, st, pia - o stvrtku tusim nehovorili. ak sa teda dobre pamatam. kto teda robi poradne vo stvrtok? viem, ze vo stvrtok sluzi v nemocke moj lekar, ktoreho by som rada aj pri porode. viete mi prosim toto objasnit? tusim nikto nepovie vsetko a maminam uz vobec nie

tesorino
23. okt 2008

sisik vo stvrtok ja tam urologia, alebo nieco take, 😉

tesorino
23. okt 2008

rienka, ked pojdes rodit moze tam byt hotcikto, ale mozes si niekoho zajednat to je natebe, stoji to 7000,- a mozes aj chovancovu, skus zavolat do porodnice a nech ta knej prepoja a dohodni sa s nou 😉 ale rada by som vedela co robi ten cech zle ked ho nikto nechce, lebo namna posobil sympaticky, a kamoska si platila k porodu jeho a bola spokojna, tak mi napiste aby som vedela 🙂

rienka
23. okt 2008

Čech je "sladkýýýýý" 😝 na môj vkus , ale to je iba môj postrech. Ako odborníka ho neviem posúdiť, zrejme nie je až taký zlý... Ale keď sa o ňom aj istá kapacita (nechecem menovať renomovaného gyn z Trnavy )vyjadrila že tomu mäsiarovi pacientku nepošle.............. baby si ho však pýtajú... dokonca som kdesi zaregistrovala, že k tým 7000 pre nemocnicu berie ešte 3000.... Nebudem platiť za lekára, ktorého nepoznám, a keďže môj nemá zmluvu s nemocnicou, tak to riešiť neplánujem... dobré ohlasi sú takmer na všetkých , len mi zostáva dúfať, že si to vybojujeme s malým aj bez extra zásahov doktorov 😖 a že sa nám neujde práve Čech... 😀

iris12345
23. okt 2008

aj moja sestra pred 4 rokmi rodila u Ceha, nazajednavala si ho, proste mal sluzbu a bola s nim spokojna. Bol ju pozriet aj na izbe. Bol dokonca prijemnejsi ako sestricka co s nim mala sluzbu, este nebola celkom zasita a zvonil jej mobil, kazal sestre nech jej ho poda a moze si ho zdvihnut, uz jej volal muz

tesorino
23. okt 2008

rienka to je aj mooj nazor, nobudem platit niekomu koho nepoznam tak som si tiez nikoho nezajednala, kto bude mat sluzbu tak ten ma "bude musiet" odrodit a budem tam mat muzicka, tak bude vecsi respekt 😉 a aj ja som pocula ze cech si necha rad zaplatit 😠

rienka
23. okt 2008

jediná vec ktorú plánujem je predplatiť si EPI, ak to náhodou budem potrebovať, ale neplánujem ju použiť za každú cenu 😀 ... No a mangela , ako oporu samozrejme tiež, hádam poslúži ako obranný štít 😉 už vie čo ho čaká... bol pri prvom...

soncam
23. okt 2008

Baby ja chodím tiež k Čechovi tes av pondelky prečo sme sa ešte nestretli? 😉 . Podľa mňa je celkom fajn počula som aj chvály aj nadávky naň. Aj keď mám isté výhrady. Mne ešte nerobili merania neviem kolko vázime ako sme velký a tak. Vo štvrtok je tam Rešeta urogynekológia aj v útorok ale v tedy je tam Štefániková. Ak chceš ísť ku Chovanovej ona má z boku detskú gynekológiu na tom istom poschodí. Treba sa s ňou dohodnúť .

rienka
23. okt 2008

Informovanosť pri vyšetrení ,to je to čo vadí aj mne. Pri mojom dr. som vždy dostala aspoň stručné info o tom čo zistuje a čo to asi znamená pre mňa a bábo ... a keď som mala pochybnosti, tak sa mi venoval... tu sú už za plachtou ďalšie dve maminy.... a odpoveď " je to v poriadku" je sí ce potešujúca , ale ja by som chcela vedieť viac.....

tesorino
23. okt 2008

soncam ja tam chodim vzdy rano okolo pol deviatej 🙂 mozno sme sa nespoznali ale ozaj som si ta tam este nevsimla, ty si rizikova??nam maleho tiez nemeraju ani nevazia, spravia ozvy plodu skontroluju moc a potom lekar porzie krcok a povie tak za tyzden 😒

skalnicka
23. okt 2008

Ahojte, aj ja mam ist next week uz do nemocky a uz som tu predtym spominala, ze nebudem zazmluvnovat asi nikoho, lebo ja by som rada, aby maly siel na svet kedy chce on a nie kedy ma sluzbu doktor.. totiz moj ma posiela k Cechovi, lebo vedie rizikovu poradnu a tiez sa o nom nevyjadril chyrne...netusim sice preco, na nete som nasla aj velmi dobre referencie, tak neviem...

soncam
23. okt 2008

tes ja tam chodím okolo pol 10 takže sa možno míňame. Ale ak neporodíš tak v pondelok 🙂

tesorino
23. okt 2008

no asi sa ozaj miname, 🙂 no ja stale dufam ze uz v pondelok tam nepojdem 😀 😀

curadlo
23. okt 2008

Ahojte dievčence, tak na Dr. Cecha máme asi každá rozdielny názor. Čo sa týka mňa chodím k nemu na poradňu len z povinnosti ale už mám zaistené, že u neho rodiť nebudem. Môj prvý dojem na neho je hrozný a nezmení sa. Prvý krát som bola u neho na poradni asi v 37 tt a nestihla som ani vyliezť na kreslo a bola som vyšetrená s tým, že ked som sa ho spýtala čo a ako skríkol: ďalšia. o 2 dni ma hospitalizovali. Po istom zistení je teraz na mňa ako med. Je falošný a nafúkaný.

gabuliik
23. okt 2008

Čaute. Tesorino, mne dali vyvolávačku o 11.45,o dvanástej bolesti jak šlak a 13.40 bol malý na svete 🙂 ! Takže rýchlovka. A inak, ja som chodila v stredu a mala som len šťastie, že vtedy mal Čech tuším dovolenku. Inak by tam bol on. Mne tiež nerobil ultrazvuk a ani iné vyšetrenia.Nevdela som váhu a ani nič iné. Potom som mu to šplechla do tváre,že nič neviem a v pohode mi urobil ultrazvuk. Síce mi povedal len,že koľko vážime a že je všetko ok,ale stačilo mi to. 🙂

lenik15
23. okt 2008

Mna mal celych 9 mesiacov Cech a nemozem povedat ani slovo krive. Je pravda ze vyzera na prvy dojem strasny salamista ale ja som s nim problemi nemala. Skor s jednou doktorkou ta ked nabehla na poradnu po vizite a zastupovala tak beho 15 min bola cakaren prazdna... Sto ludi sto chuti

tesorino
24. okt 2008

gabulik kolko si prenasala, ked si mala vyvolavacku??

debbie
24. okt 2008

Ahojte babenky tak dobré ránko a dúfam že ste sa vybuvali do ružova ako je hiihihihi....... 😀 som sa len na skok zastavila, zaželať vám pekný dnííík.... 😅
Tes dnes ideme na tú faru sa mi nechce ale tak budeme to mať za sebou,nie? Neboli sme sa pýtať nič len ako si mi to ti hovorila posledné dva piatky o 18.30 tak dúfam že nás farárko nevyhodí ...... 😖 tak som si povedala že načo chodiť a informovať sa ked vieme kedy aj o koľkej nie?A ty akože ešte stále nič? Ozik a aké to máte meno pre toho huncúta čo sa mu nechce sem medzi nás..... 😀 tak pekne sexíííííkuj celý víkend a uvidíš v nedeľu to príííííde hihihih sa mi snííívalo .... 😅 a potom na jar budeme kočíkovať ty prídeš sem na kavičku a prechádzku a ja zase do hc hihihi to budú ozdravné povinné prechádzky.... 😅 sa teškáááám ....

tesorino
24. okt 2008

debie ahojcek, jasne spravte si tro poucko aspon to budete tam zasebou 😉 😉 a neboj nevyhodi vas 😀
nas pokladik bude Tobias 🙂 a ozaj sa mu nechce ist medzi nas, nejak sa mu tam paci ☹ a ja som uz s toho taka unavena a ubolena 😢 no ale nejak to dobojujeme 😉 sa ti snivalo ze sa narodil v nedelu?? to by bolo super, lebo zajtra este ideme na 60tku tak asi potom by to mohlo prist 😀 😀 😀 😀 a jasne ze budeme kocikovat a chodit na kavicku, alebo sa hrat na nasom dvore 😉 😀

similea
24. okt 2008

ahojte babenky,chcela by som vymenit svoju "super" doktorku ugorovu,len viem ze maloktory gynekolog v trnave este prijima nove pacientky. neviete o niekom?mam neustale zapaly, ktore doktorka riesi tak, ze skoro kazdy tyzden si chodim pre lieky a nic nezabera. ked som jej pred rokom hovorila ze mam caste vytoky a chcela som vediet ako im predchadzaat, tak ma odbila fakt super radou: nejest sladkosti. ale to mi zial nepomohlo:(((tak hladam niekoho, kto mi naozaj pomoze.
diky🙂)

debbie
24. okt 2008

Ahojte maminečky.
Tes to je krásne meno hihihihi 😀 . My ležkáme sme po obedíku aj kávičku sme mali s koláčikom.....a tatino maľuje stropy. Všetko som mu pripravila tak maká trošku.....potom nastúpim ja ....ale dnes musím odpočívať a aj ked mi je to vrcholne nepríjemné tak musím mať nohy vyložené.....opuchy nie a nie opadnúť .....a ani som ráno nemohla stáť pri umývaní .....tak mi trply.....tak dúfam že to prejde ešte dnes. Ozik nevieš čo je nové s petušu a riškom sú už doma?

curadlo
24. okt 2008

Ahojte dievčence, tak ja mám termín zajtra. Ak ma to cez víkend nechytí, tak som v pondelok objednáná na príjem a budú mi dávať vyvolávačku. Máte s tým niektorá skúsenosti? čo to je a ako dlho po tom trvá pôrod. Neviem či mám mať obavy alebo nie.

gabuliik
24. okt 2008

Tesorino, ja som neprenášala. rodila som presne v deň termínu pôrodu. Mne to tak nejako vyšlo. Lebo ma objednala na den ,keď mi vychádzal termín a vtedy sme sa aj dohodli.Ja som jej to už naznačila na predchádzajúcej kontrole,že či by sa to nedalo. Nechcela som prenášať,lebo ako som už predtým písala,bolo teplo a mala som tie opuchy,ktoré neskutočne boleli.

tesorino
25. okt 2008

ahojte maminy a kinderka 🙂
debie, neprehanaj to s tou robotou, ked mas opuchy tak treba odpocivat a nohy hore 😉 aj ked viem ze by si rada pomohla nech uz to mate z krku, ja som taka ista, tiez som sa neudrzala viac krat a vecer som padla jak gate 😒 a petka pekne koji riska a v pondelok asi idu domenkov, aj sa pekne kupkaju a maju sa dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak sa tesime spolu s nimi 😉 😉 a uz aby boli doma

curadlo, ja mam termin vo stvrtok tak viem co prezivas, budem drzat palce aby ta to co najskor chytilo 😉 a s tym, vyvolanym porodom to je individualne, niektorej to trva dlhsie a niektora ma za dve hodky babo v naruci , tak je to ozaj individualne, ale neboj zvladnes to 🙂

gabulik tak to je dobre ze ti to tak vyslo kameske pretahovala skoro dva tyzdne a dali jej vyvolavacku a s kym si sa dohodla, ktora lekarka??ak to nieje tajomstvo?? 🙂

tesorino
25. okt 2008

ozaj a dnes idem na 60ku, tak drzte palce nech ho uz vytrasiem zoseba 😀 😀 dam vediet co a ako 😉 😉 😀

curadlo
25. okt 2008

Ahojte dievčence, takže dnes máme termín, ale tomu našemu drobcovi sa vôbec nechce na svet. Manžel hovorí, že keby som mohla tak by som ešte tancovala na stole. Nemám totiž pocit že som mala dnes rodiť. A ani nikto v okolí mi to neverí. A to mám bruško väčšie ako ja. Dnes je ten náš uzlíček veľmi, veľmi, veľmi kľudný na rozdiel od iných dní. Až mi to je podozrivé. Žeby ticho pred búrkou. Nechám sa prekvapiť. 😝 😝 😝

Tes ak máš termín vo štvrtok tak je dosť možné že sa stretneme v pôrodnici. Ja nastupujem v pondelok.

kukona1
25. okt 2008

curadlo... to je ticho pred búrkou...počkaj do rána...ešte aby si sa nezobudila v porodnici a s mrnusom vedla seba 😀
nech ti to vyjde-držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre