Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

grejci1
18. mar 2013

@zuzana231 no vraj sa to pohybuje od 50 eur hore... že koľko kto môže... no lenže v TT je vraj nový primár a už sa to nejako obísť nedá... tak zazmluvnenie je niečo okolo 290 eur...

lulupopo
18. mar 2013

http://www.fntt.sk/kliniky_gynporod_klinika.php
tu je zoznam oficialnych poplatkov v TT

zuzana231
19. mar 2013

@grejci1
@lulupopo
Vdaka za odpovede 🙂 na tej prehliadke sa popytam na to zazmluvnenie. Radsej si zazmluvnim doktora, aby som mala lepsi pocit.

sevzuz
19. mar 2013

@lulupopo musim ta opravit z tej sumy ktoru zaplatis nemocnici za zazmluvnenie ide lekarovi len 50eur ostatne zostane nemocnici 😝

zuzana72
19. mar 2013

ja som v Trnave porodila vsetky 3 deti, a bola som velmi spokojná. nemocnica má špičkové vybavenie či sa to týka novorodeneckej JIS alebo operačiek. Tiež tam majú super zaškolený personál ktorý je milý a ustretový voci pacientkám. Čo sa týka mna v tejto nemocnici by som odporúčala rodit každej mamičke.

grejci1
19. mar 2013

@zuzana231
@sevzuz
presne tak, ako píše táto pani... bohužial ide lekárovi iba 50eur... ostatné pripadne nemocnici... jediné čo je na tom také je, že dajme tomu veríš len lekárovi XY a on vtedy nebude mať službu, a ty začneš rodiť, tak ho z domu stiahnu do nemocnice... tých 300 eur za to nestojí...

lulupopo
20. mar 2013

@sevzuz tak sa to zmenilo, od tej doby ked som rodila, ja, lebo v zmluve som mala presne napisane, ze 50 ide nemocke, zvysok dr....

sevzuz
20. mar 2013

@lulupopo ano zmenilo sa to v roku 2010 tiez som rodila stasieho tak to bolo tak ze 50 nemocke ale v roku 2011 to uz bolo tak ze 50 doktorovi 😝

dulkagabulka
20. mar 2013

aj takto sa da na Slovensku porodiť, želám aj vám taký pekný zážitok

http://www.zenskekruhy.sk/tehulky/porodne-pribe...

beruska1111
24. mar 2013

No ja som už po pôrode, malý sa narodil o 5 dní skôr. Rodila ma Dr.Štrbová, veľmi milá lekárka, rodila som síce o niečo dlhšie, ale všetci boli zlatí. Neplatila som si nikoho. Spokojnosť aj tentokrát veľká s celým kolektívom či už pri pôrode alebo na šestonedelí

lulupopo
24. mar 2013

@beruska1111 Gratulujem, myslim, ze si spominala, ze prvy si mala kliestovy, teraz to bolo lepsie? Ja som velmi zvedava, ako bude prebiehat moj druhy porod...bola by som rada za to, keby bol co najprirodzenejsi, t.j. nevyvolavany, pokial mozno, bez epiduralu, nastrihu.... tak ako som si to zelala aj prvy krat, avsak zo zdravotnych dovodov bol vyvolany....

lulupopo
24. mar 2013

@dulkagabulka to je cista krasa.... skoro podla mojich predstav /az na to tandeomove dojcenie, kedze syna som uz odstavila pred rokom/....

annamary27
25. mar 2013

Ahojte,chcem sa tiež vyjadriť k TT nemconici. Rodila som minulý týžden cisárskym rezom u dr.Dečkova. Maximálna spokojnosť,super prístup.Aj s ostatným personálom na pôrodnici ako aj na šestonedelí a novorodeneckom som bola spokojná.Sestričky milé,ústretové,trpezlivé,poradia ked neviete,pomôžu s bábom.Na druhý den po pôrode som bola na nadštandarte,čo mi veľmi pomohlo po cisárskom,že som mohla mať wc aj sprchu po ruke a len pre seba a návštevy od rána do večera.

lulupopo
25. mar 2013

@annamary27 a mala si ho zazmluvneneho, alebo mal sluzbu, inak gratulujem k babenku, baby co vlastne teraz treba do porodky v TT, lebo neviem ci sa nieco zmenilo za tie tri roky co som tam bola.....

annamary27
25. mar 2013

@lulupopo mal službu,ked budeš chodiť tam na kontroly,tak na nástenke sú papieriky so zoznamom vecí čo budeš potrebovať.

petuska86
25. mar 2013

@lulupopo ČO SI TREBA PRINIESŤ DO PORODNICE (TRNAVA)
Dokumenty :
• tehotenský preukaz, preukaz o zdravotnom poistení, občiansky preukaz, sobášny list (kópia), dohoda o mene dieťaťa. zápisnica o určení otcovstva k nenarodenému dieťaťu so súhlasným vyjadrením rodičov (ak nie ste vydatá a partner uznáva otcovstvo, vydáva matrika v mieste bydliska)
Osobné veci pre matku :
• osobné toaletné potreby, toaletný papier, vložky pôrodnícke, osuška, 2 uteráky, osobná bielizeň, 2 materské podprsenky, prípravok na ošetrenie bradaviek, jednorázové nohavičky (kúpite v lekárni alebo v zdravotníckych potrebách), prezúvky a šľapky do sprchy, nápoje (nesýtené minerálky), jednorázová podložka do postele, ponožky...
Pre novorodenca pri odchode z pôrodnice :
• jednorázové plienky 1 bal., jednorázové vlhčené utierky, krém na zadoček, detské mydlo, látkové plienky 4-5ks
• veci pre novorodenca ako je košieľka, kabátik, dupačky, body, čiapočku, zavinovačku, autosedačku
• v zime navyše- deka, teplé oblečenie pre novorodenca, rukavičky, nánožník

lulupopo
25. mar 2013

@petuska86 dakujeeeem velmi pekne

lulupopo
25. mar 2013

@annamary27 dakujeeem

petuska86
25. mar 2013

@lulupopo neni zac, to je ten oficialny zoznam. ale este treba veci su na nom neni, ako napr. pohar (salka), pribor, teplomer. ale tak to viem uz len z osobnych skusenosti inych maminiek. ale ak uz si teda rodila tak aspon vies co ta tam asi caka 🙂

lulupopo
25. mar 2013

@petuska86 hej tieto drobnosticky si uz pripravim... trosku budem mat dilemu, ked bude teplo ako oblect krpca, kedze prve bolo zimne babco, ale aj to zmakneme...

magdav
25. mar 2013

Ahojte devcata, som tu nova ale sledujem Vas uz dlhsi cas.
Som v 20 tt a budem rodit v TT. Stale nie som si ista ci chcem si zamluvnit lekara alebo nie. Dnes som sa dozvedela ze tato sranda stoi v TT 230 Euri a lekar ma z toho 170, takze nie 50 ako som tu citala..
Moj lekar to dr. Deckov, dnes sme sa trosku o tom bavili, povedal ze to rozhodnutie necha na mna ale ze on to odporuca.
ps. Som Polka takze za chybicky v texte sa ospravednujem 🙂

lulupopo
25. mar 2013

@magdav tak je to presne so zazmluvnenim ako som hovorila, uz som sa lakla..fajn, takze zazmluvnujem opatovne.... a ak mozem odporucit tak odporucam a aj dr deckov je ok... mala som ho pri porode.....

tomaska2012
25. mar 2013

Moju kamaratku vyhodil gnekolog z ordinacie, ked mu oznamila, ze bude rodit v Trnave !! Kazdy mame svoj nazora skusenosti, ked porod nedopadne podla nasich planov, mozeme rodit v najmodernejsej porodnici a nebudeme ju chvalit.........

verca985
27. mar 2013

neviete ako to bude teraz s prehliadkou pôrodnice keď je 1.4. v pondelok sviatok?

petuska86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lulupopo
27. mar 2013

@petuska86 ako vidim , dnes mas termin a este stale si doma predpokladam🙂

petuska86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annamary27
28. mar 2013

@petuska86 držím palce,daj vedieť ako ste na tom 😉

fyalynka
29. mar 2013

Ahojte maminky, tehulky...chcela by som sa spýtať, či požičiavajú v nemocnici monitory dychu - na domov? A ak ano, ako to funguje, kedy si ho treba rezervovať? Stačí keď budem v pôrodnici či to treba popredu? 😕 Ďakujem 😉

lulupopo
31. mar 2013

@fyalynka kedysi sa dal pozicat, /pred 3 rokmi/ zvazovala som, ze poziciam, nakoniec sme kupili.... myslim, ze na polr roka bola zapozicanie 20 eur, staci pytat v porodnici, ak ti nestaci moja odpoved, v pondelok 8.4.o 14 hod zacina v porodnici exkurzia a tam sa to mozes spytat a oni ti daju cerstve informacie... /ked som bola na exkurzii pred vyse 3 rokmi, tiez sa to tam nejaka mamicka pytala/...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre