Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

hemetre
14. feb 2014

@maaaaria Ak bude volny tak si ho zober, uz len kvoli tej sprche , vlastnemu WC, navstevam.., nemusis byt na chodbe, davat strazit babo, pri odchode sa prezliekas na izbe - takze to ma kopec vyhod- ale ked chytis dobru partacku na izbe tak mas vyhrate 😉 A izolovana tam nebudes, kocka z vedlajsej izby chodila ku mne na pokec , takze vsetko sa da 🙂

laleal
16. feb 2014

@maaaaria ahoj,určite odporúčam 🙂 Manžel chodil každý den za nami,pred obedom prišiel a domov šiel niekedy až večer (vôbec im nevadilo že nedodržiava navštevne hodiny,aj sestričky vraveli že môže prísť kedykolvek pred obedom,z práce mal volno,takže sa dalo,kým pestoval malinkú,zbehla som v klude do sprchy a ten čas nám velmi rýchlo prešiel a šli sme domov 😵 Kedže je kupelna na izbe,netreba riešiť povarovanie babatka sestričkám,kedže vela času prespinkala,nebol problem 🙂 Tá kupelna je neocenitelna. A sama tam rozhodne nebudeš,ved bude pri tebe babatko,čas ti rýchlo ujde 😉 Ja som si dokonca za ten čas čo som tam bola ani nezapla televízor,prišlo mi to uplne zbytočne,bud som si čítala alebo venovala dcerke a podobne 😵 😉 Ked budeme mať druhe,tiež budem riešiť nadštandart 🙂 Izbu som si nahlasila pri príchode do pôrodnice,no v den môjho pôrodu nebola ani jedna nadštandart izba volna,takže 1.den som bola na klasickej a už od druhého dna na uvolnenom nadštandarte a nedalo sa to porovnať 😉 Dokonca vo vedlajšiej izbe bola žienka-teraz už velmi dobra kamoška s ktorou sme neskôr spolu kočíkovali drobcov,takže dobré priatelstva sa daju získať v pôrodnici aj ked si na nadštadarte,nie len na klasickej izbe so spolubyvajucou 😵

mata_murkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dulkagabulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fuska
21. feb 2014

@dulkagabulka Mate to dost blbo urobene. Vyplnala som to nejaky cas a zrazu mi vyprsala platnost stranky... Druhykrat sa mi to uz nechce. ☹

dulkagabulka
21. feb 2014

@fuska za necelych 24 hodin mame viac ako 530 respondentiek...iba jedna zena nam pisala, ze mala problem, ten sme vyriesili...taketo nieco nam nikto nehlasil...ale nahlasim to, dakujem

fuska
21. feb 2014

@dulkagabulka Aspon ze to. 😉 Tak mozno bude chyba v internetovom spojeni. Expirovanie u mna asi nehrozilo, lebo som to vyplnala dost rychlo...

dulkagabulka
21. feb 2014

@fuska to bude asi najpravdepodobnejsia pricina..este raz dakujem za snahu i za nahlasenie poruchy...spytam sa nasej adminky

dulkagabulka
21. feb 2014

@fuska napisala mi, že to nema nic spolocne s nasou strankou.. to je formular google

viktoria28
2. mar 2014

Prosim Vas poradte.
Je zajtra v TT ta prehliadka porodnice?
Ak ano tak o kolkej tam treba byt dakujem

fuska
2. mar 2014

@viktoria28 Neviem, ci je, mala by byt a zvycajne zacina o 14:00.

katkatt
2. mar 2014

@viktoria28 mala by byt, ako maju na stranke:
"každý prvý pondelok v mesiaci o 14:00h možnosť zúčastniť sa exkurzie na oboznámenie sa s prostredím pôrodnej sály, šestonedelia, novorodeneckého oddelenia spojenej s odborným výkladom vedúcej sestry"
treba cakat na prizemi

viktoria28
2. mar 2014

@katkatt nepozerala som ich stranku ale skusim tam zajtra ist
dakujem za info

dankaajanko
4. mar 2014

Ahojte babulky prosim vas tie ktore nedavno rodili v TT nemocnici nemohli by ste mi poslat zoznam co si zo sebou zobrat? Kazdy hovori nieco ine... :-/ dakujem

ttzuzana
4. mar 2014

@dankaajanko Ahoj, asi toto :
Doklady:
Preukaz pre tehotné
Kartičku poistenca
Občiansky preukaz
Sobášny list
Výsledky špeciálnych vyšetrení v tehotenstve
Pre Teba:
župan /ak nemáš dajú Ti/, osušky, uterák na tvár, nočné košele (ideálne vpredu na zapínanie) -ja som si nebrala, používala som nemocničné, lebo v kuse som si ich menila, jednorazové nohavičky, dojčenské podprsenky, vložky do podprsenky, pôrodnícke vložky, jednorazové podložky do postele, ponožky, papuče, gumené prezuvky do sprchy, masť na ošetrenie bradaviek, osobné hygienické potreby, mobil, (odsávačku na materské mlieko), príbor , šálku, alebo pohár, nabíjačku na mobil. 🙂
Pre bábätko:
jednorazové plienky, vlhčené obrúsky, 2 -3 bavlnené plienky / do perinky, keby malo maličké alergiu na nemocničné prádlo - moje mali :( / body, čiapočka, rukavičky - kvôli nechtom, no a aj dečku, krém na zapareniny.
Ostatné Ti dajú v nemocnici. 🙂

dankaajanko
4. mar 2014

@ttzuzana dakujem ti velmi pekne 🙂

ttzuzana
4. mar 2014

@dankaajanko N.z. 🙂

annamary27
5. mar 2014

@maaaaria ODPORúčAM,sprcha,wc po ruke,čo hlavne po cisárskom som ocenila,návštevy kedykolvek a hocikolko,a pekne aj stravu som si brávala na izbu,den ti ubehne ako voda,ked sa budeš starať o bábo.

jarmilka86
7. mar 2014

Prosím Vás, manžel chce byť so mnou na vzdychárni, ale k samotnému pôrodu na sálu nechce ísť. Vraj je to v pohode možné, ale zabudli sme sa spýtať či budeme platiť tých 33e. Neviete ako to je?

nena123
7. mar 2014

@jarmilka86 Vraj tak ci tak musi zaplatit tych 33 eur a je na nom ci uz sa neskor rozhodne ci pojde aj na salu.

elise
8. mar 2014

@jarmilka86 už stoji partner pri pôrode 33 euro vlani bolo 20 euro

elise
8. mar 2014

@jarmilka86 na stránke maju 30 euro sprievod pri pôrode

jarmilka86
8. mar 2014

@elise na exkurzii vraveli 33e alebo 30 teraz som si neni istá, 3e to je už jedno. Ale 20 to určite nebolo

lienka1601
8. mar 2014

v roku 2010 to bolo 16e. a teraz mm platil 30 🙂 co uz... ale bol so mnou a malinku videll prvy :D

elise
8. mar 2014

@jarmilka86 mna to šoklo vlani v januári bolo 20 preto

elje
8. mar 2014

@jarmilka86 Aj my tak planujeme, ze len na vzdycharen 🙂 A ano, zaplatit musi 30 eur - toto uz sa poklada za sprievod k porodu 😉

zuzkaasd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vebi2
8. mar 2014

@zuzkaasd trocha od temy......

jarmilka86
10. mar 2014

@elje včera povedal, že ide aj k pôrodu, tak uvidím ako to nakoniec dopadne. Najskôr nechcel ani počuť, že by mal byť pri mne, ale ako sa to blíži tak mení názor. Nakoniec ma ešte aj odrodí 🙂 🙂

elje
10. mar 2014

@jarmilka86 😀 😀 No my sme dohodnuti zatial len na vzdycharni a potom na salu uz podla toho ako sa bude citit 😅 Ale dufam, ze tam uz budem len kratko a zvladnem aj sama 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre