Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

melory
autor
28. nov 2007

idem aj ja papa

luciask
28. nov 2007

no tak ak by som v TT bola asi by som do tych Topolcian tiez isla. Ved to je hned za rohom.

melory
autor
28. nov 2007

za hodinku tam clovek je a navyse tam ide taka romanticka cesticka

bubadlo27
28. nov 2007

mel taka romanticka cesta najma v zime, ja tomu hovorim Pezinska Baba 2 😀 😀

melory
autor
28. nov 2007

ano? ja som zazila jarnu, ked sme sli z porodnice vsade boli narcisy.

lyzenka
28. nov 2007

Ahoj Mel,

dnes to bolo mile stretnutie, vsak?? A dik, ze si nas pustila... 🙂

bubadlo27
28. nov 2007

mel
ja som tak kukala ten link o TO nemocnici a sa mi to fakt paci, asi to druhe pojdem rodit tam 😀 😀

melory
autor
28. nov 2007

lyzenka...ano bolo...ja som ta hneeeed spoznala, nechapem. aka si chuda 😔 aj ja chceeem. novorodenci maju prednost!

melory
autor
28. nov 2007

bubadlo ja som si pripadala ako v zahranicnom filme 😀

lyzenka
28. nov 2007

no vidis, a ja si nepripadam nejaka chuda - hlavne na bruchu... 😀 mna ani nenapadlo pozerat sa na teba "vahovo"... :O))))

Vravela som pokojnej, ze Andrejka boli brusko navecer, ze ci to nema z Nutrilonu , ona, ze moje mliecko je riedkejsie ako UM...tak preto ho boli....no, neviem....
Dokonca mi predpisala NUTRILON PREMIUM - a nakoniec v lekarni mi povedali, ze to sa neda na predpis iba tie HA,AR.....takze ani to som nevybavila... ale neva... :O)))
No, budem asi este skusat dalej ten Nutrilon....a ked ho bude stale bolievat to bruseno.....tak skusim asi ine mliecko... 😀

melory
autor
29. nov 2007

asi vstky mliecka umele su hustejsie, musi si len organizmus zvyknut.

ladynika
29. nov 2007

pocula som ze porodnica sa bude stahovat na miesto starej chirurgie,kvoli tej infekcii ktorej sa neda zbavit uz hooodne dlho-aj moj maly ju tam este dostal...neviete o tom nieco?je to pravda???

silvika
29. nov 2007

a aku tam maju infekciu ? v poslednej dobe same hrozy pocuvam na to zariadenie zdravotnicke ...

hedunecka
29. nov 2007

ladynika ja len dufam ze to tak bude a konecne ix osvieti 😉

silvi no skoro kazde miminko si prinesie domov koznu infekciu ktora sa musi liecit ATB niekto to ma hrozne a nie tak akurat nam to nastastie trvalo iba 2tyzdne

lyzenka myslis ze ho brusko boli z mliecka?no mne sa heidinka niekedy tak vrti ale to z toho ze ma vetriky a uz fakt neviem z coho ix moze mat take silne 😔

petulienka
29. nov 2007

Ahojte babulky, ako sa dnes mate?
tak my stale nic, ale od rana ma straaaaasne bolia krize, myslite ze by sa to uz mohlo hybat? 😝

hedunecka
29. nov 2007

peti a skusila si vsetko?inak ja som mala bolesti v krizox a to som si myslela ze je vsetko ok sak mi ani moc netvrdlo brusko a ked mi spravili zaznam docent spadol skoro z noh ze sak ja rodim tak preto mi spravili cisara o den skor 😉 takze mozno uz dnes bude maly jakubko na svete 😉

petulienka
29. nov 2007

skusili sme vsetko 😀 brucho netvrdne, len tie krize... hruza

petulienka
29. nov 2007

hedu a myslis ze by som mala zavolat dokine? 😖

hedunecka
29. nov 2007

mne sa osvecili tie spermie lebo vlastne oni obsahuju ten oxitocin a vtedy mi zacalo najviac tvrdnut ale vidis nemusi ani brusko tvrdnut a mozes rodit ono to bolo take zvlastne v tyx krizox niekomu to tvrdnutie prexadza do krizov

petulienka
29. nov 2007

neviem co mam teraz robit, ci zavolat dokine, alebo si dat vrelu sprchu.. boze uz aby to bolo za nou... je to des, ked takto neviem co sa so mnou deje 😀

hedunecka
29. nov 2007

a ako sa citis??nemas taky zvlastny pocit?xod si dat este sprxu ja som si ju davala aj 4x za den 😀

petulienka
29. nov 2007

citim sa zvlastne 🙂 neviem to opisat, len sa bojim ze si to domyslam vies? Ale pockam na manzelika a pojdem do sprchy, lebo do vane nevojdem bez jeho pomoci ☹

vladkaz1
29. nov 2007

cavte babule tak Peti drzim palec nech uz to je.Dnes urcite uz porodis neboj.Tak ako sa tu vsetky mate??? Lucka mi prave spinuska tak troska som sa isla odreagovat.Je tu niekto?

melory
autor
29. nov 2007

neviem ci si este ale ja som tu...ozaj a ta sestricka nakonec bola pri tvojom porode, co si spominala?

lyly
29. nov 2007

ahoj petulienka,
si este doma? ked ta bolia krize, tak to uz coskoro bude neboj, to sa uz babatko pripravuje a zosuva. strasne moc ti drzim palce, a nech je jakubko zdravucky a ty tiez 🙂

melory
autor
29. nov 2007

kazdopadne bude to vzdy ked je zena na rosypanie 🙂

luciask
29. nov 2007

No ja som pri prvej nevedela co su kontrakcie, az kym mi porod nevyvolali. Pri druhej som si tiez nebola uplne ista ako sa mam citit ked kontrakcie zacinaju a do nemocky som dosla otvorena na 8 cm, takze nemusis to hned citit ze rodis.

vladkaz1
29. nov 2007

ano bola pri mne 😀

melory
autor
29. nov 2007

je to vekla pomoc, ze. ja v topolcanoch som mala tiez taku usmievavu sestricku pri mne, ale ked poviem pri mne tak pri mne nie ze prisla ma pozriet ale bola somnou cely cas. tam je to totizto automaticke.

vladkaz1
29. nov 2007

aj somnou stale bolo to fAIN ale ja som mala pri sebe aj mamu priplatila si.mrkni sa na moja svadba spravila som si svadobny album

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre