Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

hedunecka
25. apr 2008

anaja tak skoro??? 😕 😕 😕
no ja som malej prve davala mrkvovu stavu a veeelmi jej xutila a kedze na lyzicku bola naucena 6mesicov tak aj prikrm mi zvladla v pohode potom som presla na na vyzivu a potom na varenu stravu 😉

anaja36
25. apr 2008

hedi mne to kazal Bradiak,ja uz nekojim a tak ho len popcuvam malemu som nedala nic skor uz som to aj zabudla ale mu nechutila ta stava z mrkvy a jablka az ho napinalo malinkeho 🙂

debbie
27. apr 2008

Ahojte tehulky aj čakateľky. 🙂 Chcela by som vás poprosiť ak niektorá chodí k dr. Štefánikovej v TT a vie či sa k nej dá ísť aj bez známostí nech mi dá vedieť. Všade som sa už pýtala no márne. Ani na nete som nezohnala jej číslo. Chcem sa u nej objednať asi som tehu ale momentálne nemám doktora a chcem si byť istá. Ďakujem

sylverka
27. apr 2008

myslim si ze sa k nej môže objednat aj bez známosti a neskúšali ste radšej p Navrátila od je na merkúri v sukromnej ambulancii

debbie
28. apr 2008

Ahoj sylverka. Počula som že pani doktorka je dobrá. Tak som si ju skrátka vybrala keby ma nevzala budem skúšať iných. Ďakujem ti.

zabkatt
28. apr 2008

debbie skús behnúť do nemocnice osobne, na 3poschodie na rizikové tehotenstvo ordinuje každý utorok a myslím že aj vo štvrtok 😉

sylverka
28. apr 2008

ahoj debie ja ju poznam len z videnia ked som bola v porodnici ona obcas chodila na vizity ale počula som aj ja že je dobrá v porodnici na tretom sa skús pozrieť myslím že by tam mala ordinovať dufam že ti to vyjde potom mi daj vedieť ako to dopadlo držim palce

stankatt
29. apr 2008

Aj ja som na nu pocula len chvalu

stankatt
30. apr 2008

Babenky kde ste nakupovali prvu vybavicku? Myslim flasky a pod. Kde je v TT dobry vyber a ceny?

sylverka
30. apr 2008

Najlepsi výber je oproti poliklinike na družbe vedla krajského úradu tam kde je to veľké parkovisko je tam obchod s bicyklami aj pre deti od a po z ozaj dobrý výber a predávajúca p majiteľka aj sa tomu rozumie čo je výhoda pretože niekedy na mna v obchodoch kukali čo vlastne chcem pa

debbie
30. apr 2008

Ahoj STANKA. Tak už som objednaná na pondelok. Pani dr.mi povedala že ak som v 6tt tak aj tak je to ešte skoro na vyšetrenie že ani srdiečko by nebola vydieť. Tak sa už neviem dočkať pondelka. 🙂 Želám pekný deň.

stankatt
30. apr 2008

Dakujem za radu Sylverka. pojdem tam mrknut, raz som tam uz bola len tak, a mala som z nich celkom fajn dojem.
Debbie to je super, drzim palceky v pondelok 😉

petulienka
2. máj 2008

Ahojte,

tak na ten obchodik oproti poliklinike mam len samu chvalu, takze mozem len vrelo odporucit.... Ja tam kupujem vsetko 😉

sylverka
2. máj 2008

Akurát dnes som tam bola lebo som zhanala od Aventu poháriky na uskladnenie materského mlieka do mrazáku alebo chladničky a všade ich majú po 10ks baleniach aj s vrchnákom za 600sk a tam ich o skoro dvesto korún lacnejšie a ešte čo je plus dajú sa kúpiť aj po kusoch čo je výhoda. 😀

kikafilipko
2. máj 2008

Ja chodievam na Františkánsku, obchod sa volá alizza, predavačky tam boli celkom fajn a kupovala som tam viac vecí (kočík, postieľky....) a dali mi zľavu, myslím, že 10% inak aj baby čo písali ten obchodík oproti poliklinike je fajn a na Kapitulskej majú pekné veci, ale cenovo dosť vysoko (teda podľa toho čo)

sylverka
2. máj 2008

To som rada že tak veľa ľudí pozná ten pekný obchodík je tam útulne a veľmi dobrý výber. 😔

enika
3. máj 2008

ja neviem, ale na Kapitulskej maju podla mna lacnejsie ako oproti Poliklinike, teda aspon kocik, ktory som si vybrala ma stal menej. Ale vyber maju pekny v oboch predajniach - nakupujem, kde sa mi paci 😉

hedunecka
5. máj 2008

ja som nakupila prvu vybavicku v polsku, cez internetove obxody, inak kupujem v tescu, na frantiskanskej, v obxode patka, a vedla hrubeho kostola

enika
5. máj 2008

baby, chcela by som vas poprosit o radu, co mam vziat pre male do porodnice - stacia plienky (aj jednorazove aj latkove), postolky, vlhke utierky, krem na ritku? Este nieco?
Dakujem.

enika
5. máj 2008

a este jedna otazocka - mali ste zahovoreneho lekara?

melory
autor
5. máj 2008

kefu na vlasy, krem na telo, alebo olej, noznicky na nechty....cumel

sylverka
5. máj 2008

enika takže ponožky nohavičky župan papuče mydlo nekupuj si gel s mydlom sa ti lepšie budu hojiť stehy hyg vložky šampon kefku na vlasy zuby olej niečo na pery lebo je tam horko budeš mať suché pery pampersky poštolkové ak chceš svoje veci pre bábo môžeš si vziať aj svoje ale ber si také staršie vela minerálky pi lebo je tam teplo a aby si mala mlieko príbor toaletný papier doktora si tuším teraz vybavuješ dopredu ja som ho nemala ale mala som štastie bola tam akurát keď som rodila myslím že sa volá havllíkova a ta bola super jediné čo som mala bola privátka bola to výhoda ale zase som sa nemala s kým porozprávať a dúfam že som na nič nezabudla a ešte dudlík a čapičku ak budú chodiť ho pozerať lebo medzi dverami je prievan zatiaľ papap

lyzenka
5. máj 2008

enika,

ja som si zobrala aj odsavacku na mlieko...a pomohla mi....bo som isla cisarskym (necakane)...a maleho mali dva dni dolu, tak som si zatial odsavala sama, aby sa mi zacalo tvorit.

gucz
6. máj 2008

Doktora si nemusíš zahovárať, slúžia tam dobrí doktori, mňa rodila Kovačičová, taká mladučká a bola som spokojná

kikafilipko
7. máj 2008

no, ja som mala zahovorenú Štefánikovú a bola som veľmi rada, inak záleží na koho natrafíš. a čo sa týka toho, čo si máš zobrať, ja som musela poslať muža po oblečenie pre malého pretože sa mi v nemocke celý vyhádzal, sestričky vraveli, že je to z prádla,vraj tam používajú agresívne pracie prostr. aj keď si myslím, že to skôr bol stafilokok čo tam šarapatil, takže tak

enika
7. máj 2008

dakujem za rady. A este jedna otazka - stacil vam jeden balik tych porodnickych vloziek alebo ste potrebovali dva? Viem, ze je to asi individualne, ale aj tak by som bola rada za odpoved.

lyzenka
7. máj 2008

no ja som minula aj dva baliky vloziek..

bubadlo27
7. máj 2008

ahoj enika,
no ja som si ich zabudla doma/ teraz urcite nezabudnem 😀 / ale jeden balik ti urcite nebude stacit, ja si urcite zoberiem dva mozno aj tri a este dalsie dva kupim muzovi do zasoby 😉

enika
7. máj 2008

a nemozem si zobrat normalne? Alebo aspon potom ich pouzivat, ked budem doma?

lyzenka
7. máj 2008

ja som mala aj normalne so sebou - a vždy na noc som si ich dávala - tie alwaysky na noc...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre