Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

tesorino
18. okt 2008

miyya tak este su v nemocke, lebo risko bol viacej zahlieneny a museli ho mat pod kontrolou, ale uz je to lepsie, tak mu drzime palceky 🙂

miyya
18. okt 2008

jejka tak je dobre.mala som trošičku strach. tes môžem ťa poprostiť, ak by bolo ešte volačo, tak mi napíš. inak ju pozdravujem a má krásneho synčeka.

debbie
18. okt 2008

Ahojte mamičky tak sme doma,tes ako sme išle okolo tak aj dnes tam robili na tom podchode...už to len dáko vydržíme aby to bolo konečne hotové a poriadne....
Baby neodpísali ste mi k tomu maliníku od 34tt či 36tt sa má piť....? Ja som počula že taká šálka denne od 33tt tak fakt neviem... ☹
Mastičku si zoberiem kalciovku a ak by nestačila pošlem muža do lekárne pre inú ...alebo máme doma nasušený repík tak budeme kúpkať večer v teplom čajííííku, jaska že bez cukru...hihhihi... 😀

petulienka
18. okt 2008

ahojte baby
ak vam teda mozem poradit, tak masticku na bradavky su kupte tu od Aventu. Je sice drahsia ale netreba ju zotierat a umyvat prsia pred kojenim. Mne kalciovka nepomohla na prasknute bradavky a Aventacka do dalsieho kojenia bolest ustupila a dalo sa v pohode kojit.
Ako chcete 🙂

tesorino
18. okt 2008

miyya jasne ze dam vediet ked bude nieco nove 😉

debie, tak som si vsimla ten podchod aj ja som tade isla ale vykachlickovali to pre chodcov, tak neviem ale kamos mi hovoril ze kusok odtial robia aj nejaky nadchod ale ze to bude pre sanitky a hasicou, ale neviem co je na tom pravdy, lebo to som nevidela 😅 ale ved to nejak vydrzime 😉

k tomu caju, vraj sa ma pit az od 34tt ja som zacala az od 36tt alebo 37tt a to som si uz davala 3 salky denne, tak ked zacnes 34tt po jednej salke a dalsi tyzden po dve tak si myslim ze by to malo byt v pohode 😉

skus precitat

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

debbie
19. okt 2008

Dobré ránko maminečky, tak mám už aj navarené dnes som vstala dáko skoro o 6 som sa už prehadzovala.
Tes áno robia tam plošinu hovoril mi to ocino je hasič....to bude pre zásahy. Ďakujem za ten čaj začnem ho piť od 34tt tak dúfam že zaberie. Dnes bude pekne tak skúsim prehovoriť mužíčka na prechádzočku... 😀 a večer sa tu za vami zastavím, želám krásnu nedeľu... 😅

tesorino
19. okt 2008

no ahojte baby, kde vas mam??
🙂
debie, ja som dnes tiez od 6 hore lebo ma chytila ta hnusna chripka, teda mam taku nadchu ze som az hlucha ☹ esteze si tu piseme inak by som vas nepocula 😀 jake nervy, pred porodom ma toto chyti 😠 😠

u nas sa uz tipuje kedy budem rodit, dokonca sa niektorim musim prisposobit ja 😀 aby mohli pit 😀

zajtra iden do porodky na poradnu tak som zvedava ci sa nieco zmenilo, dufam ze ano 😅 uz by som to chcela mat zasebou

debbie
19. okt 2008

Tak aspoň niekto prišiel už som si myslela že si tu budem písať sama ale tak už som dopísala idem do sprchy čaká ma holenie tak bude sranda .... 😀 už je to čím dalej tým horšie....tak papa zajtra sa ohlaste....
tes drž sa zajtra a dúfam že už sa ti to začné a budeš mať dobré správy...papa

chobotka
19. okt 2008

ahojte, ja som rodila v trnave a bola som maximalne spokojna. ak by sa zadarilo druhe babo....tak jednoznacne trvnava... 😉

debbie
20. okt 2008

Dobré ránko maminečky akú ste mali noc? Dnes je ale poriadne zima poterám a sú iba 4st. bŕŕŕ... 😖 Dnes musím ísť do mesta kúpiť farbu v piatok ideme maľovať už teraz sa mi nechce ked si predstavím ten bordel....tak sa držkajte papa

soncam
20. okt 2008

Ahojček no ja som mal noc katastrofalnu. Pri každom otočení som sa zobudila. O 2 v noci také bolestivé krče, tak som si hodinku posedela na Wcku samozrejme potom zaspať nie anie. Ráno kosa, malého do škôlky aspoň teraz mám chvílku klud. Debbie idete malovať detskú?

tesorino
20. okt 2008

ahojte baby, tak bola som na poradni a je to bez zmeny, lekar povedal ze sa uvidime o tyzden a ze mi urobi aj utz lebo sa mu zda ze uz teraz ma 3400g, tak buduci pondelok budem vediet viacej, krcok sa vobec neskratil tak som nastvana 😠
a bola som pozriet aj petu a maly je uz lepsie a uz aj pribral papka mliecko a dnes budu vediet viacej, pride poobede lekarka a povie co a ako 😉 a ze je dobrucky a vobec neplace 🙂

sissik
20. okt 2008

ahojte
tesorino mozno je lepsie tyzden pockat ako rodit so zapchatym nosom a chora 😉

tesorino
20. okt 2008

sisik tak to mas asi pravdu, dam sa najskor doporiadku a potom to moze prist 😀 asi to tak priroda zariadila 😉

tesorino
20. okt 2008

baby dnes som mala nejaky kriticky den, nie ze ma lekar na poradni nepotesil, ale este som mala aj autonehodu ale bola som hned u lekara a sme obaja v poriadku 🙂 zastavila som na aute na prechode a on nezastavil a vrazil domna zozadu ☹ ale nemala som pas lebo ho uz racej nenosim a to bolo dobre inak by malinkeho pritlacilo ☹
ale hlavne ze sa nic vazne nestalo iba sme som sa zlakla

tesorino
21. okt 2008

dobre ranko 😉 tak ja sem asi chodim sama 😀 nikto sa tu nehlasi, tak vam aspon poprajem krasni dnik 🙂

sissik
21. okt 2008

ahoj tesorino.
tak tu nehodu nezavidim. mas brusko tak nizko, ze pas si nevies dat popod brusko? lebo tehulky by sa mali priputavat.

tesorino
21. okt 2008

ahoj sisik, brusko mam uz nizko a hlavicku uz v panve a si pedstav ze by som mala pas podbruskom a pri tej nehode ma ten pas pritlaci a akurat tam ma maly hlavicku tak by to nedopadlo dobre 😒 ja sa uz racej nepriputavam

sissik
21. okt 2008

a co hovori na priputavanie lekar? nepytala si sa? zatial som vsade citala ze priputavat sa treba. ale po tom, co si napisala veru neviem.

tesorino
21. okt 2008

sisik ja nebudem riskovat svoje dieta iba koli tomu ze niekde budem musiet prudko pribrzdit 😒 na zaciatku som sa priputavala, lebo male este nebou v podbrusku ale ako vyrastol tak som prestala. staci male trhnutie a poskodi to dieta

zajo79
21. okt 2008

ahojte.

tesorino, neboj,aj keby si upasana, dietatko je v plodovej vode, a je dobre chranene, nestalo by sa mu nic, pokial by si neisla rychlo....

som rada ze to vsetko dobre dopadlo..

ozaaaj, ako sa chodi v hc cez priecestie?

tesorino
21. okt 2008

zajo, babo je v plodovej vode ale uz je take velke ze aj tak by som neriskovala, a ja som stala ked domna to auto vraziklo a aj tak to bola dobra supa 😒

no cez priecestie sa nechodi, ten podchod je pre chodcov a niektore auta chodia okolo po hradzi od stadiona, takze tam su teraz zacpy 😅

sissik
21. okt 2008

tesorino chces cakat kym porod zacne sam alebo sa po dalsej poradni dohodnes na vyvolani?

tesorino
21. okt 2008

sisik, ja som sa nato pytala lekara na posledej poradni, povedla ze babkovske recepty nepomahaju a ze oni neradi vyvolavaju porod umelo ked nie je nato nejaky dovod 😒 ale povedakl ze sa mu zda ze malinky je uz dost velky a ze nabuduce mi urobi utz lebo ja som taky krpec a asi aby som nemala problem ho porodit, ale ja stale dufam ze do pondelku porodim 😀 😀

ale pocula som ze vyvolavany porod viacej boli....

sissik
21. okt 2008

a ktory doki to povedal?

soncam
21. okt 2008

Ahojček, tak aj ja som už tu 😉 . Tes som rada že ste OK. Ja sa už normalne bojím chodiť autom. Tých debilov za volantom je dnes až až a ja nie som až tak skúsená vodička. Radšej jazdím pomalšie a neriskujem . Skúšala si aj behať po schodoch ale len dolu schodmi vtedy vraj bábo klesá nižšie. Treba čo najviac aj čupeť s nohami rozkročenými a ten seX? Ale ja si myslím že bábo vie kedy sa mu chce ísť von. Tak netreba tlačiť na pílu

zajo79
21. okt 2008

asi ako u koho....mne vyvolavali a do dvaapol hodiny bol maly na svete.....

svagrinina segra, vcera o deviatej jej zacali vyvolavat, o siestej poobede uz nevladala, a maly sa narodil az pred jedenastou cisarskym..... uf, to teda je dost. 😒

tesorino
21. okt 2008

sisik povedal to cech

soncam to mas pravdu je vela nezodpovednych vodicov a ty mozes chodit opatrne ale niekto moze vrazit doteba ☹

zajo ty si mala vyvolavany porod?? a aky si mala vtedy krcok ??no ale svagrina sa teda natrapila ☹

pjosa
21. okt 2008

moja sestra mala vyvolany porod a bol rychly a bez problemov. Kazdy porod je svojim sposobom bolestivy, ale cez vsetky potrebne pripravy na rodenie, klistyr, vzdychacka a pod. sestra porodila do 3 hodin a je velmi spokojna. Odrodila ju Kovacicova. Velmi milunka baba.

sissik
21. okt 2008

bolestivost zavisi podla mna od prahy bolesti a psychiky, aj ked pri vyvolavanom su vraj stahy silnejsie. niekto to moze brat v poho a inemu to vadi.
no a o tych vodicoch mi hovorte. nechapem, kto tie vodicaky rozdava. mna v autoskole dubali za vsetko, za neskore danie smerovky, za zle preradenie z pruhu do pruhu,....a kolko ludi dava smerovku na poslednu chvilu pripadne ju vobec neda, z pruhu do pruhu chodia akokeby nepoznali spatne zrkadla, lepia sa na cloveka aj v 80km-rychlosti a pritom neobiehaju, proste des 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre