Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

tantama
12. feb 2010

bubadlo dik...hmmm to je škoda.. ja som rodila v tt pred 7 rokmi a vtedy sa dalo zobrať mimi zo sebou....no čo už.... 😒

rommynka
13. feb 2010

Hej je to škoda že sa nedá zobrať von aby si ho tato poťažkal 😀
Ja som bola v piatok na prietokoch a Dr.Dečkov mi povedal že ich mám hraničné a aj placenta je už dosť zrelá a povedal aby som v pondelok išla Štrbovi že on by už nečakal tak asi mi budú pôrod vyvolávať... no uvidíme ma dosť nastrašil inak Dečkov...

zuzana710
13. feb 2010

Caute baby!! Nechystate sa niektora z vas do porodnice v piatok? 😵 Ja mam planovanu sekciu v piatok rano...tak drzte palce...uz sa inak neviem dockat, kedy bude po vsetkom, lebo posledne tri tyzdne mam kludovy rezim :( A drzim palce vsetkym nedockavym mamickam, ktorym sa to uz tiez krati !!!

zuzana12345
13. feb 2010

boze nemozem sa toho uz doskat...moc sa bojim..ale stat mi to za to bude..

kathy403
14. feb 2010

caute baby,dlho som tu nebola,nebola som doma.
zuzanakarolinka:gratulujem k synovcovi,nech saim dari!

zuzana12345: ahoj zuzi,ako sa mate?dlho som tu nebola,bola som mimo domu.kocik mame objednany z hlohovca,cierno zlty,taky si vybral moj drahy.

petulienka: a vy co,ako sa mate?

petulienka
14. feb 2010

Kathy ahoj

my celkom v pohode, snazim sa oddychovat ako sa len da, ale ja som nezmar lebo akonahle sa citim dobre uz varim, peciem atd... ale chodim zo strachom na wc, v utorok mam planovanu poradnu tak uvidime co povie doki..

Zuzana 12345 ty si jak ja, modlim sa aby som to dotiahla do konca ale pritom sa uz neviem dockat nasho druheho drobceka,....

Len neviem ako to prezije nas starsi syncek ma 2 roky aj 3 mesiace a este som od neho na noc nebola tak sa bojim ako to bezo mna zvladne, ci nebude plakavat ked pojdu za mnou do porodnice a tak... asi toho sa bijim najviac, lebo on je v noci prilepeny na mne... Sice ked ma cez den tata pri sebe tak mna nepotrebuje ale v noci je to ine... mate s tym niektora skusenost? ako to zvladali vase dietky ktore este nezazili maminku ze by bola prec v noci. ked ste boli v nemocnici?

zanin
15. feb 2010

rommynka nic sa neboj aj ja som bola u Deckova. On ma odrodil a mala som vyvolavacku a od prvej kontrakcie do vytlacenia maleho to bolo 2 hodiny. Ide to rychlo ale aspon sa netrapis 13 hodin v bolestiach 😉

mitinka
15. feb 2010

petulienka: Ja mám 3ročnú dcéru a myslela som,že tiež bude plakávať a keď som ju po štaroch dňoch uvidela myslela som,že sa rozplače a ja zarovno nu 😀 Tlačila som to v sebe,... A ona?? Ona nič a ešte sa aj skovávala a hambila sa ma,ale po chvíli prestala a už sme kecali,ale už som musela ísť nech sestričky nenadávajú,keďže mi malého varovali 🙂 a to tiež len mama a ked je tato doma tak už ma nepotrebuje 😉

petulienka
15. feb 2010

dakujem mitinka, povzdbudila si ma, snad to zvladneme :D

zuzana12345
15. feb 2010

kathy ahoj
mame sa dobre, pohyby citime viac a viac, tak sa tesime, a vy ako?v Hlohovci si treba objednat?ja este pozeram ci nezozeniem na inzerat lacnejsie a ked nie tak pojdeme do hlohovca.

petulienka.,
u nas to bude prve mimco, este nas cakaju dlhe 3 mesiace 🙂

petulienka
15. feb 2010

zuzana ved sa mozno uvidime aj v porodnici, ja mam termin 11 maja :D

natasio
15. feb 2010

nášmu bábu sa nejako nechce. Už som 2 dni po termíne a ak do piatka nič, tak mi pôrod vyvolajú. Držte palce, začínam sa báááť.

zuzana12345
15. feb 2010

natasio
drzim palce,nech to vsetko dobre dopadne

petulienka
asi sa uvidime..budes brat neake vecicky pre male aj do porodnice?

petulienka
15. feb 2010

natasio neboj sa... drzim palce

zuzana, hej po skusenosti s malym pred dva aj nieco rokmi si beriem bavlnene plienky, a bodycka svoje a samozrejme ze krem na ritku a tak....
🙂

rommynka
15. feb 2010

a kedy sa tak asi môže vyvolať pôrod? sú tam nejaké obmedzenia že nakolko musí byť žena otvorená?

bubadlo27
15. feb 2010

😉 petulienka ahoj, si ta pametam, ako si mi raz pisala, ze by si chcela mat tiez deticky kratko po sebe, ako vidim sa ti to splnilo 🙂
neboj maly to zvladne, horsie to budes vnimat ty ☹ ja som rodila, ked mala mala len rok, cize bola podstatne mensia ,nalepena na mne v podstate den noc, ale ked som isla nad ranom do porodnice, zatvarala som dvere a revala, ze ako to prezijem, ani mi nenapadlo sa tesit na nove babo, lebo stale som na nu myslela, dokonca som mala aj fasa poporodnu depku , asi tak 2 dni, ale chodili za mnou kazdy den, niekedy aj dva ci tri krat za den, tak sa to dalo, mala vobec neplakala ze vraj si na mna ani nespomenula, tie 4 dni ti ubehnu ako voda 🙂
Zato ja som po kazdej ich navsteve revala strasne, potom som im aj zakazala chodit, lebo odlucenie, novy porod, hormony urobili svoje
Ale ako to prislo, tak aj odislo 🙂
nechcela som ta naplasit, len pripravit, co mozes cakat, je to velka psychicka zataz, ale to malinke babetko ta bude potrebovat a nie vidiet trosku 😉 🙂

tintiniacik
16. feb 2010

Ahojte babenky.
Chcem sa opytat zajtra idem do poradne k svojmu doktorovi posledny krat a potom uz budem chodit do Trnavy. Neviete mi povedat kedy sa chodi na poradne do Trnavy alebo je to individualne

tantama
16. feb 2010

tintiniačik do poradne v tt je najlepšie chodiť čo najskôr... ja chodím tak okolo 7:45 aby som tam bola.. sestrička zmerá tlak a urobí ozvy a potom čakáš na dr kým príde... ale ked prideš tak okolo 9 tak čakáš aj 2-3 hod lebo tam býva strašne vela mamičiek....

zuzana12345
16. feb 2010

petulienka
no ja zatial skusenost este nemam..asi zoberiem aj ja nieco

tintiniacik
16. feb 2010

tantama a v ktory den sa tam chodi ci to je jedno ci ma objednaju?

natasio
16. feb 2010

zuzana12345, petulienka veľmi pekne ďakujem za podporu. aj Vy sa držte a prajem všetko dobréééé

tantama
16. feb 2010

tintiniačik hej den objednávaju aj hodinu ti povedia ale nikdy na konkretnu hodinu nezoberu.... takže ja idem v ten den čo mi povedia ale skoro ráno nech som medzi prvými.... 😉 ale ked ťa dr pošle prvý krát tak chod rovno tam a objednajú ťa...

tintiniacik
16. feb 2010

a nebude stacit ked tam zavolam ci tam budem musiet ist osobne??

janulkka
16. feb 2010

tintiniacik tu je číslo na sestričku... 033/5938402 zavoláš a povieš, že máš prísť po prvý krát do poradne a ona ti povie ktorý deň a o kolkej...
Ja som to robila ako tantama ale zabila som tam stále 2-3 hodiny.. už tam idem 5 krát na objednávku a za 30 minút som von.. Nezabudni sa odvážiť a zobrať si moč...
Sestrička stále vyjde von a opýta sa, kto čaká do poradne, sa ozveš že ty a vojdeš dnu.. Sestrička je strašne milá a na všetko ti odpovie.. a aj ťa koordinuje 🙂
Najkrajšie na tom je, ked ti spraví ozveny srdiečka... isto budú všetky maminky súhlasiť 🙂 ked som tam bola prvý krát, tak som myslela, že sa rozplačem 🙂

pralinka25
16. feb 2010

ahojte.
neviete ako byvaju tie dno otvorenych dveri v Trnavskej porodnici? sa mi zda ze kazdy prvy pondelok o druhej. je to tak? a kam vlastne treba ist? je mi jasne ze na gynekologicko porodnicke ale kam tam?

dik za odpoved 🙂

zuzana 12345 a petulienka my cakame babo tiez medzi 13 a 18 majom. tak sa mozno stretnem s vami 🙂

zuzana12345
16. feb 2010

pralinka25
no to je super, uz sme tusim 3 s podobnym terminom..na den otvorenych dveri by som sla aj ja..ale neviem kedy..

janulkka
17. feb 2010

ahojte.. tak deň otvorených dverí je každý prvý pondelok v MESIACI a začína o druhej.. vo vestibule dole na prízemí ( kde sú červené automaty, ako sa ide na rizikové kam posledný mesiac budete chodiť) sa počká na hlavnú sestru, alebo na osôbku 🙂 ktorá vás bude sprevádzať...
Mne tá exkurzia veľmi pomohla.. 🙂 môžte si tam zobrať koho chcete.. manžela, brata, mamu, milenca 🙂
a nenaobliekajte sa... bude to trvať cca 45 minút a je tam strašne teplo.. tiež majte po ruke malú minerálku, či vodu.. Ja som kapala od smädu... Kľudne sa tam pýtajte na všetko... Ete niečo chcete vedieť??? 🙂)

petulienka
17. feb 2010

bubadlo aj ja si ta pamatam.... len som sem dlho neprispievala. Tak ty uz mas dve za sebou no mna druhy porod caka, ale skor viac riesim to ako to prezijem bez maleho co mi ostane doma prvy krat bezomna a seba ako to budem zvladat ja, lebo som od neho tiez est enebola... ale ako pises, tak to bude celkom v pohode, uvidime 🙂

zuzanakarolinka
17. feb 2010

baby, tak vam poviem, pred casom som sa pytala ohladne porodnice pre sestru, mala sekciu, rodil ju dr. Deckov, to bolo ok, ale ked mala vstat, prisla sesricka, urobte, toto takto, jednu nohu sem, druhu sem a vstante, ziadna pomoc, ak by mala nahodou nejake bolesti, tak neviem ako by vstala, jedine stastie, ze ich nemala a hore ju vyhnali po 12 hod, to sa mi zda trosku sila a domov isla na 3 den / to ale chcela, nic im nebolo a doma je lepsie ako v nemocnici

kathy403
17. feb 2010

🙂 🙂 caute maminy,hlasim sa po par dnoch,co je nove?natasio uz isla rodit?vcera som bola u doktora,este raz a uz budem chodit do nemocnice.tak ma nastrasil!mala je nejako vzpriecena,kazal mi davat si pozor,ze mi moze odtiect plodova voda,a ze sa stava ,ze vypadne ruka,alebo noha!chapete to?toto mi povie doktor.a to som len v30tt.ale snazim sa davat si pozor,lebo pred rokom som potratila.mala je v poriadku,vcera som ju videla.pekne pribera.a neskutocne kope!niekedy mam co robit!

zuzana12345
ahoj,vcera mi dr.zmenil termin na 4.5.,tak uvidime ci sa bude ponahlat von,alebo si da nacas.taka je zla
hlavne vecer,kope ako diva.dufam,ze po porode sa tie vecery ustalia.tak si prajem dobre dieta,ktore malo place! som naivna,ze? 😎 😎 😎
a ten kocik si nemusis objednat.maju ich tam dost.aj z naseho tam mali 3farby,ale nasu cierno zltu nie.tak drahy zaplatil zalohu a objednal ho.a dobre spravil,lebo ta kombinacia uz nieje v ponuke. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre