Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

zuzanikaaa
1. jan 2009

šťastný nový rok všetkým! veľa zdravia pre celé rodinky a veeeľa radosti s našimi najmenšími pokladíkmi! 😵

rosio
2. jan 2009

Čaute, má niektorá termín 6.1?

iris12345
2. jan 2009

Ja mam termin 15.1. ale lekari ma strasia, ze to bude skorej

tehulka4
2. jan 2009

ahojte babulky...prajem vam mamickam ale aj buducim mamickam v novom roku hlavne nech vas choroby obchadzaju a veeeela veeeela radosti s vasimi drobcami.... 😉

debbie
3. jan 2009

Ahojte maminečky všetko dobré v novom roku vám a vašim rodinkáááááám............. 😀

miskanem
3. jan 2009

ahojte babulky,sestrička v nemocke mi dala zoznam vecí čo si mám zobrať do pôrodnice,ale ked chodím na poradnu a vidím tam tie maminky čo idú na príjem s tými obrovskými taškami tak neviem či si nemám aj ja niečo pribaliť,ale fakt ma nič nenapadá,poradíte mi niektorá prosím? 😔

zuzanikaaa
3. jan 2009

Ahoj debbie! Gratulujem k malej Vanesske! Ako sa mate? Hoď nejaké fotky malinkej do albumu. Aký si mala pôrod?
Všetko Ok?

petusaaa
3. jan 2009

miskaem, ak si precitas, tak okolo stej strany sme sa bavili aj o erarnych koseliach a zupanoch a o tom, co si berieme a tak 😉

debbie, no konecne si sa dostala aj k netu 😀 tak nam napis nieco pekne a hlavne hod foteckyyyyy 😵

miskanem
3. jan 2009

petuska ďakujem za radu mrknem sa 😉

debbie
3. jan 2009

Ahojte baby máme sa fajn, zuzi dakujeme pôrod v celku ok ak bude času napíšem zážitky s pôrodky bolo ich fakt veľa aj dobré aj zle no teraz dáko nestíham. Baby mám taký problém bolí ma pri chôdzi ľavá strana zadku, klb alebo sval a čím dlhšie chodím tým je to horšie chodím na prechádzky na po pár minútach ideme domov lebo sa mi nedá chodiť.... ☹ neviem čím to je či presílené či po tom spinále....ak viete poradte a či sa dá niečo na to kúpiť gél, masť, tabl. vopred dakujem 🙂

petusaaa
3. jan 2009

debbie, ja som sa rozpravala s tes a ona hovorila, ze uziva kalcium. pretoze nas maly odvapnuju, tak nam rednu kosti a kazia sa zuby. tak vyskusaj 😉

petusaaa
4. jan 2009
zuzanikaaa
4. jan 2009

debbie a neprechladla si? Môže to byť aj zápal sedacieho nervu... Mňa to tiež bolelo asi pred mesiacom, natrela som si to s Dolgitom, ale neviem, či to môžu ženy, ktoré koja.

timotej
4. jan 2009

Ahoj Zuzanika mám podobne staré dieťa o týžden staršie. Ty už nekojíš? Ja nie dávam Bebu. Krmiš malinké?

sissik
4. jan 2009

debbie ahoj.
moze to byt vselico. lepsie by bolo ist k lekarovi, hlavne ak sa to pohybom zhorsuje.

zuzanikaaa
4. jan 2009

Ahoj Timi, nie nekojím. Malinka mala dost dlho zltacku a vraj zltackove deti su take apaticke, neplacu ked su hladne, stale spia... neskor ked uz bola ok, tak sa hrozne jedovala pri kojeni... vzdy si malo potiahla....Podla mna aj laktacia sa mi asi nerozbehla tak ako mala... malo sme priberali, museli sme zacat davat nutrilon. Od 4. mesiaca skusime davat prikrmy. Uvidim ako nam to pojde 🙂 A z Beby ti maleho nezapeka?

miskanem
4. jan 2009

ahojte,peti tie videá sú zlaté,hned ma prešli všetky depky. 😎

petusaaa
4. jan 2009

ze? ja som sa na nich tak smiala🙂 a ake ty mas depky? ced o chvilocku budes mat drobca pri sebe 🙂

miskanem
4. jan 2009

či to všetko zvládnem,či bude všetko ok a tak... ☹

petusaaa
4. jan 2009

neboj, urcite vsetko zvladnes. budes musiet. a ak nieco nebudes vediet, tak tu mas nas. mna urcite 😉 a vsetko bude ok. nad tym ani nerozmyslaj, ze by nebolo. ty si priamo z tt. alebo odkial?

miskanem
4. jan 2009

ozaj a neviete mi niekto povedať na čo je magne b6?ešte pred poradňami v nemocke mi to kázala skalická kúpiť,ale ked som si prečítala príbalový leták tak som sa zhrozila...

soncam
4. jan 2009

ahojte. Aj ja som sa konecne dostala za net prajem vám v novom roku len to naj. A dakujem za gratulacie. Napisem vam ako som sa mala v nemocnici.Malého som mala cisárskym. Ale musím si nieako najst cas nestiham. Ale to je asi bezné, ked maly spinka snažím sa venovat tomu starsiemu aby neziarlil. snad sa mi to aj niekedy podari.

miskanem
4. jan 2009

no som origoš trnavčanka,len presťahovaná v sládkovičove už asi rok.a ĎAKUJEM!

bebca
4. jan 2009

ahojte

nejde ziadna z vas zajtra na prijem?

petusaaa
4. jan 2009

miska a nerobili ti nahodou krvne testy? magne b6 je kombinacia vitaminu b6 a horcika. ale ja som ho neuzivala, tak neviem presne na co je. a nepytala si sa na poradni?

soncam ahooooj. ja som vedela, ze to bude dalsi chlap 🙂

miskanem
4. jan 2009

nerobili a ani nepýtala,lebo posledná poradňa u nej trvala aj s obliekaním a vyzliekaním asi 10 minút 😖 .

petusaaa
4. jan 2009

tak ako zistila, ze potrebujes vitaminy 😕

miskanem
4. jan 2009

neviem,lebo aj moč som mala ok...iba mi k tomu povedala,že aj ona to berie

petusaaa
4. jan 2009

a ona je tehotna?!?!?!?!?!? ci akoze ked moze ona, tak mozes aj ty?!? kedy ides nabuduce_? nedaj sa a bud neodbytna a pytaj sa, ked nieco nevies. ona je tam preto, aby liecila, ale aj preto, aby ti vysvetlila to, co nevies!

petusaaa
4. jan 2009

boze, ti nasi lekari ma udivuju cim dalej tym viac...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre