Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

macka7
19. jan 2009

Pri prvej ma nastrihol a teraz vobec ale trosku som sa natrhla tak so mala 2 stychy

macka7
19. jan 2009

ona uz moc nenarastie vacsinou ta placenta uz dozrieva

sissik
19. jan 2009

prietoky mi robila minuly pondelok stefanikova a povedala, ze placenta je uplne cerstva a na skory porod to nevyzera. dufam, ze uz so mnou nieco urobia, lebo ma prestava bavit to cakanie.
aj sa bojim zacat nejaku robotu, ci ju budem mat cas dokoncit 😀

macka7
19. jan 2009

inak dievcata byvaju po termine ja som prvu mala tri dni po termine a kazde rano som tam chodila jak na klavir

sissik
19. jan 2009

akms i chodila kazde rano? k strbovi alebo do nemocky?

sissik
19. jan 2009

inak sa pytam jak tatar, predpokladam, ze si chodila k dokimu.
uz mi zacina vynechat racionalne myslenie 😀

macka7
19. jan 2009

k strbovi az na treti den mi dal vyvolvacku ale to pri prvej

macka7
19. jan 2009

pri druhej bol za mnou v pondelok bola som na tom rizikovom a povedal ze vo svrtok to ukoncime mala som termin az v nedelu

sissik
19. jan 2009

ani nevies, ako si ma potesila 😉

macka7
19. jan 2009

urcite napis a prosim pozri ci tam bude v piatok lebo mam tam ist na citologiu ci nahodov nema dovolenku.Adrzim palce

sissik
19. jan 2009

napisem a dufam, ze nezabudnem pozriet, pripadne sa opytam 😉
len niekedy tam pridem do poradne a je napisane, ze dnes sa ordinuje len do.......
dufam, ze ma nebude rodit este v piatok 😀

sjuzi
19. jan 2009

Ahojte, občas vás tu sledujem nenápadko... 😉, gratulujem novým maminkám a novým trnavčiatkam veľa zdravíčka.
Sissik, ja som prenášala 10 dní, potom si ma doki nechal v nemocke a ráno mi dal vyvolávačku. Potom som už čakala medzi rizikovými na odd., kedy ma to chytí. No, nechytilo ma, tak mi ďalší deň zaviedol druhú polovičku tej tabletky a tá zabrala hneď a teda riadne. Bohužiaľ som sa vôbec neotvorila a tak poobede šups cisárom von. 😅
Nechcem ťa teda ale nijako strašiť, niektorým sa pôrod krásne rozbehne a dosť urýchli, ja som však nebola vôbec otvorená a po 6 hod bolestí ani na pol prsta... tak som skončila takto. Je však dobré sa na to psych.pripraviť, lebo ja som bola hrozne sklamaná, že sa mi nepodarilo rodiť prirodzene. A to som bola zdravá, cítila som sa výborne, tehotenstvo som si doslova užívala... 🙂
A s Čechom som bola veľmi spokojná, jazvu na brušku mi teraz po roku a pol takmer ani nevidno.

macka7
19. jan 2009

sissik no co ako si dopadla?

sissik
19. jan 2009

no konecna som sa vratila.
zatial nic. krcok dlhy, prietoky v poriadku, placenta bez akychkolvek zmien.
tak skoro to asi nebude 😝
v stredu idem znovu do poradne a pre isotu ma poslu na preoperacne interne vysetrenie.
v nemocke som bola takmer 3 hodiny, kym mi urobili a vyhodnotili ctg, som myslela, ze ma - napisem to slusne - porazi

macka zatial nebola na dverach ziadna infoska o tom, ze by tam v piatok nebol.

sissik
19. jan 2009

este si u dokiho v amulancii sestricky zo mna robili srandu, ze kde mam kufor, ked mam dnes termin.
keby ten kufor uvideli, tak by asi odpadli 😀
aj som vravela, ze by som nebola proti, keby sa nieco zacalo diat a bolo to uz za mnou. zatial som dostala odpoved, ze aj oni by boli radi.
tak cakam teraz do stredy, co mi povedia

macka7
19. jan 2009

tak tej malinkej je u teba velmi dobre, ale vo stvrtok uz pojdes asi

sissik
19. jan 2009

macka dufam, ze v stredu mi to povie 😉
na pasoch sestricky vraveli, ze je dost vysoko. ale to asi robila nejake certoviny, lebo uz druhy den ma tlaci uplne dole.
vobec nechapem, podla coho sa to dieta premiestnuje. a kam sa vlastne este premiestnuje 😀

lyongirl
19. jan 2009

čaute babulky, neviem, ani čo napísať, tak som si vás len prečítala

sissik, kedy si sa začala baliť do nemocky a chystať veci/prať, žehliť/ pre bábo? A čo si berieš na vzdycháreň?
Ja som pri malom bola zbalená dosť dlho, aj veci som mala nachystané a pobalené, jednak aj od 25tt a teraz sa mi do toho nejako nechce, preto sa pýtam. No ale mala by som začať, lebo ak by som sa takto flákala pri Alexovi, tak neviem, kto by to za mňa spravil......to bola jedna výhoda toho predčasného pôrodu, všetko som mala nachystané a bola som rada.
Dnes som drhla celú kuchyňu, ešte že ju máme takú malú a som hotová. 2 hodky som si pospala s malým.
No a rozmýšlam, že pôjdem pretriediť vecičky po malom, nachystať do skrine podľa veľkosti a potom ich postupne v týždni prať a žehliť. A musím aj niečo dokúpiť, tak už by som aj mohla začať, alebo je skoro? Ja neviem, teraz mi to príde nejako skoro, pri malom som sa táááák tešila, že som nevnímala, či je to skoro, alebo nie, robila som to a vytešovala sa 😀

lili0507
19. jan 2009

Ahojte, prave som sa zaregistrovala. Termin mam 2.2. Teraz chodim do nemocky na kontroli. Chcela by som sa opytat dohadujete si doktorpv z nemocnice k porodu alebo to nechate na nahodu. Dakujem za kazdu odpoved.
Ja uz chcem mat malu pri sebe ale aj sa bojim.

sissik
19. jan 2009

lyongirl ja som zacala prat a balit okolo 29-30tt, odvtedy len netrpezlivo cakam.
mala som obavu, ci nebudem musiet ku koncu lezat 😔 nemusim. zajtra idem umyt okna 😀
lili ja som sa s lekarom dohodla

sissik
19. jan 2009

jaj a zabudla som na tu vzdycharen - tusim mam zabaleny sprchovy gel, toaletny papier, uterak, slapky do sprchy, sprej do nosa, mast na usta, ponozky, hroznovy cukor

teraz neviem, ci mam ist ten velky kufor rozbalovat a ist sa hrabat v igelitke na vzdycharen alebo som si vsetko zapamatala - pri mojej sucasnej tehudemencii by som to mala ist asi este raz pozriet 😔

macka7
19. jan 2009

sissik naco hroznovy cukor

macka7
19. jan 2009

sissik dojdi mi umyt okna a byvam na piatom tak sa mozes prebehnut 😀

zuzanikaaa
19. jan 2009

baby ja som mala na vzdycharni aj taku malu flasku s vodou... ale nie na pitie, lebo to sa vraj nemoze, ale manzel mi namacal bavlneny kapesnik a potieral mi nim pery. Lebo ku koncu som ich mala fest vysusene. Ale priznam sa, ze som sa z nej aj napila 🙂 dokonca mi manzel prepasoval aj fit tycinku na vzdycharen 🙂 som bola hladna, lebo mi doktorka kazala prist rano na lacno a mala sa narodila az o 16.07 🙂

macka7
19. jan 2009

dobre sa mi smeje ze?Ale ja ked vydim ten 41tt tak by som chcela aby ste uz boli dve. 🙂

macka7
19. jan 2009

no inak aj ja som cely den nepila nejedla a az po porode ked som si to brucho tlacila tak muz mi dal colu bola som uplne vyslabena

zuzanikaaa
19. jan 2009

no ved ja som sa bala ci budem mat dost sily tu malu vytlacit 🙂 a uz som ani nevedela ci ma to brucho boli od hladu alebo od kontrakcii 🙂

macka7
19. jan 2009

zuzi ty poznas Andreu L. ?

zuzanikaaa
19. jan 2009

no jednu Andreu L. poznam, ale neviem ci myslime tu istu 🙂 pozri IP

zanetuska
19. jan 2009

Ahojte babenky, macka pametam si na ten den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre