Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

sissik
20. jan 2009

macka ja kojit chcem, pokial to bude mozne. hlavne z praktickych dovodov - ked niekam pojdeme, nemusim sa starat kde prevarim vodu a vycistim flasky a tak - vsak to asi poznas.
a v mliecku predsa dostane babetko aj nejake protilatky, ktore sa v umelom nenachadzaju.
ale vobec neodsudzujem maminky, ktore nekoja, verim tomu, ze to nie je jednoduche 😉

zanetuska
20. jan 2009

Ja uz som ich vybrala z lekarne v decembri a za obidve som doplacala 160 sk, pocula som nieco ze to ma byt zmenene, niekedy stala 2000 sk asi pred 4 rokmi, kolko bude stat teraz? som rada ze som to stihla. babenky ja stale kojim a v noci je maly hore kazde 3 hodky takze nespim ako macka

petusaaa
20. jan 2009

ja som chcela kojit dlhsie, ale akoby sa protimne vsetko spriahlo 😠 tak kojim uz iba ciastocne. ale v noci je to parada. to dam len prsko a spim dalej. minule mi manzel hovoril, ze sa na nasmial. ja som spala a maly ties s prsom v ustach 😀 😝

zanetuska
20. jan 2009

ja kojim po sediacky tak lahko nezaspim ale oci klipkaju vzdy si pustim telku

krtko.
20. jan 2009

sissik.ides zajtra este k doktorovi alebo uz do nemocky?

macka7
20. jan 2009

ja som nemala dost mlieka tak som musela dokrmovat a po mesiaci to skoncilo,ale tak tobolo aj pri prvej takze bola som pripravena na to.Ta ijekcia by mala stat 15euro tak hovorili v spravach tak uvidim zajtra u dokiho

gabuliik
20. jan 2009

Ja kojim tiež,ale občas sa dokrmujeme,lebo mám mlieko len v jednom prse a niekedy mu to nestačí. Ale v noci mu stačí v pohode,ale tiež sa mi budí každé 3 hodky,takže sa nevyspím. No čo už. Snád neskôr 😀

macka7
20. jan 2009

zana ale nie pneumokok , ale povinne ockovanie sa ma platit

petusaaa
20. jan 2009

ktore povinne ockovanie? mi ideme s malym 27.1 a nic nam dr nehovorila, ze by som mala platit

zanetuska
20. jan 2009

a jessicu este neockovali pred mesiacom, tusim uz ano....a preockovanie je tusim len proti pneumokokom,

macka7
20. jan 2009

su tam tusim styri zlozky cierny kasel,rubeola a ja neviem tie dve..ja idem na preockovanie

zanetuska
20. jan 2009

je ich tam 6 vola sa to zakladna 6 vakcina ale ja som si myslela ze preockovanie len je proti pneumokok das ju zaockovat proti tomu tiez?

macka7
20. jan 2009

proti pneumokokom asi nie ved doktor mi nic o tom nehovoril

zanetuska
20. jan 2009

do 2 rokov je to zadarmo potom sa plati, opytaj sa ho na to...kamaratky chodia tiez k Bradiakovi a malych stepil

macka7
20. jan 2009

idem buvat dobru nocku prajem a zajtra napisem ci som platila ale nie som zvedava 😉

anaja36
20. jan 2009

ahojte babky chcem sa spytat na pana doktora Bradiaka je to dobry odbornik?

macka7
20. jan 2009

ale to dnes hovorili ze od januara do aprila sa to bude platit lebo sa nejako nedohodli poistovne... nieco take hovorili ved uvidime zajtra

macka7
20. jan 2009

no ja som spokojna

zanetuska
20. jan 2009

aj ja som pocula len chvalu........aj ked k nemu nechodim aj ja idem hajkat dobru nocku

sissik
21. jan 2009

krtko idem este k dokimu a dufam, ze dnes, najneskor zajtra to bude.
po dnesnej nocnej tlacenici do zaludka ho budem presviedcat, nech ju vyberu este dnes. uz mi bolo z toho jej utlacania na zvracanie 😝

sissik
21. jan 2009

takze len tak narychlo - idem akurat do nemocky, zajtra by tu nasu malu utlacitelku mali vybrat von.

zuzanikaaa
21. jan 2009

sissik drž sa! 🙂

macka7
21. jan 2009

sissik takze zajtra uz konecne 🙂 zajtra je pekny datum 22.01

macka7
21. jan 2009

dala som nejake nove foto 🙂

macka7
21. jan 2009

zuzi pozerala som tvoj albumcek a zistila som ze mas ten isty kocik ako ja , ale ja mam zeleny XT 🙂

zuzanikaaa
21. jan 2009

a mala sa ti este zmesti do vanicky? 🙂 lebo nasa uz je tam dost napratana... ked ma overal a este aj fusak.... no ledva ledva.... uz aby bola jar a supnem ju do sportaku

macka7
21. jan 2009

mala som tam fusak taky paperovy ale bola tam jak sardinka tak som jej tam dala kozusinovy a zatial v pohode.Ja ked som s tym kocikom isla prvy krat tak som ju dobre vytrasla lebo je dost tvrdy, ale uz sme si zvykli

zuzanikaaa
21. jan 2009

no aj nas bol zo zaciatku dost tvrdy, ale uz sme ho "vyheglali" 🙂 Aj ja som pridala teraz nejake fotky, pozri ked chces

macka7
21. jan 2009

kuknem A ty mas aj vajicko? zmesti sa ti tam este? mna sa zdalo dost male tak som nekupila mam take vacsie

zuzanikaaa
21. jan 2009

no mam aj vajicko...tam je tiez uz tak na tesno ked ma overal... ale este tam vydrzi, na jar to bude hadam lepsie ked nubude nosit overal. A ked bude vediet sediet uz kupime novu. Teraz som prisla na to, ze som niektore veci dobre nepremyslela pri kupe... Druhy krat budem mudrejsia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre