Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

zuzulik82
31. aug 2010

@tinkerbell jeeej aku si si dala fotecku 🙂
ja sa praveze citim oukej...tiez mavam bolave krize a panva ma dost boli, ale nic co by sa nedalo vydrzat. brusko obcas tvrdne, ale doktor hovoril ze to je normalne. no a ja idem tiez prvykrat rodit a nemam zazmluvneneho nikoho. ak by si si chcela zazmluvnit tak som pocula chvaly na viacerych doktorov....

miriamka83
31. aug 2010

@zuzulik82 ved to je to - jedna tu chvali a dalsia hani, tak skor si asi nezazmvluvnim nikoho, kazdy ma iny nazor. Ta, ktora to nezazila na vlastnej kozi, nemoze objektivne zhodnotit. Ja dufam, ze vsetci lekari v tt porodnici su dobri odbornici a budu aj mili 🙂 Zatial je to u mna tak 50 na 50 😒

tinkerbell
31. aug 2010

@miriamka83 ja si tiez myslim to iste - tazko je doverovat niekomu, koho nepoznas, resp. poznas len z poradne.

zuzulik82
31. aug 2010

babule ja si myslim ze ked prideme na prijem tak budeme len rady ze tam bude niekto kto nam pomoze 😀 ja mam respekt voci vsetkym co su tam 😉

tinkerbell
31. aug 2010

@zuzulik82 veru tak, podla mna sa jednoducho neda "vybrat" ten najlepsi. kazdy je urcite zodpovedny a urobi vsetko pre nas a nasich drobcov, aby to dobre dopadlo.

exupery
31. aug 2010

Ahojte,neviete mi poradit meno dr-ky porodnicky z TTnemocky....mlada,nosi okuliare,dlhe vlnite vlasy hnede,malicka....

irsina83
31. aug 2010

@exupery tusim horvatova, taka silnejsia trosku,nie???

exupery
1. sep 2010

no neviem ci silnejsia,ale stihla nebola,ale zase ani tlsta nie,neviem ci netancuje brusne tance....

vittel
1. sep 2010

@exupery volá sa Tóthová,ale vraj už v TT nerobí...

exupery
1. sep 2010

@vittel vdaka...

tinkerbell
1. sep 2010

@exupery chcela si si ju zazmluvnit?

susan256
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinkerbell
1. sep 2010

baby, ktore ste uz rodili v tt, mam si do nemocnice brat len jednorazove nohavicky, alebo aj normalne???

lenka268
1. sep 2010

@tinkerbell rodila som v tt, mala som jednorazove aj normalne. Nespoliehala som sa moc na tie jednorazove boli take divne tak som si kazala doniest moje najvacsie ake doma mam 😀 😀 , rodila som cisarkym tak preto aby mi na rez netlacili.

tinkerbell
1. sep 2010

@lenka268 a ktore si viac vyuzila?

lenka268
1. sep 2010

Ahojte kocky, rodila som v maji a zazmluvneneho lekara som nemala ziadneho, mozem len povedat je to moja osobna skusenost bola som maximalne spokojna , sestricky super vsetky, stale sa pytali ci nieco nepotrebujeme, ci nemame bolesti, nemozem povedat ani jedno zle slovo na tt porodnicu. Je to kazdeho osobna vec, takze ak chcete zazmluvnit kludne tak urobte, aspon pre ten pocit, lekar by vam mal byt k dispozicii a to je tiez vyhoda.

lenka268
1. sep 2010

@tinkerbell tie jednorazovky som mala na sebe asi hodinu 🙄 , svoje som vyuzivala potom stale.

tinkerbell
1. sep 2010

@lenka268 dakujem, ja mam kupene 2ks jednorazoviek a potom mam dost normalnych, len som sa bala, ci mam tie jednorazovky este dokupit, ale asi vystacim s tym co mam. Tiez sa bojim spoliehat sa len na tie jednorazovky - nevyzeraju moc presvedcivo 😖

lenka268
1. sep 2010

@tinkerbell 😀 to teda nevyzeraju, mne vyhovovali svoje aj kvoli cisarskemu potrebovala som vyssie a tie jednorazovky boli take akoby bedrove rifle 🙄

exupery
1. sep 2010

@tinkerbell nie,ja uz to mam za sebou,rodila ma,a nevedela som jej meno...

exupery
1. sep 2010

@tinkerbell ja som mala jednorazovky,a potom s nimi do kosa-menej starosti...

tinkerbell
1. sep 2010

@exupery vyskusam tie jednorazovky, co som kupila a ked sa mi budu pozdavat, poviem mm nech mi este dokupi. Baby, a rodili ste na tom novom porodnickom stole? Ako to tam funguje? Ked je volny, tak sa rodi na nom, a ked je viac porodov naraz, tak az vtedy v tych ostatnych boxoch, ci ako?

kitchima
1. sep 2010

@tinkerbell ahoj, ja pijem ten cajik aj 8x denne a vobec nic to nerobi 😉 a tak by som uz chcela porodit, tak uz kaslem na to. ked dieta ma ist von, tak pojde. ak nie, tak mozes vypit toho caju aj hektolitre 😀 a po schodoch chodit 😵

tinkerbell
1. sep 2010

@kitchima to mas pravdu, caj to nezaruci - moze len podporit, ale urcite porod nevyvola. Este mas stale 3 dni do terminu, tak drzim palce 🙂

exupery
1. sep 2010

ked som rodila bola som tam sama,vecer v piatok o siestej sme sli z domu,este sme si vypili kavu,o pol siedmej sme tam boli,na prijme nas hned vzala sestra,urobila mi ozvy a ako zhanala dr,tak jej vravi,ze nech si pohne,lebo porodim na prijme...tak ma vzali hned hore,praskli mi vod-na tom novom stole,a potom som zla eat cca10min.na vzdycharen...manzel bol stale pri mne,a musim povedat vdaka bohu,urcite mi to pomohlo a starali sa o mna ako v bavlnke....no a o tych 10.min priletela sestricka,ze ci uz mam tlaky na konecnik a je,ze neviem....tak ma zobrali na salu,uz na stary stol,a pozreli a ,ze este nie....tak som sa tam prechadzala a zavijala na celu porodnicu...a potom zase sup na stol,a uz to islo,...to tlacenie bolo hrozne,ale prezila som a ked mala vykukla von,a videla som muza aky je stastny...fakt to bol ten najkrajsi pocit,co som zazila,....len stale opakoval aka je krasna,a ja som bola unavena hrozitansky...
Musim vsak podotknut,ze som mala nejake komplikacie,nieco nedoliecene,co mi skomplikovalo porod,volali aj primara,ale kym dorazil mala uz bola vonku....sili ma hodinu,a sadla som si poriadne az o mesiac,ale rozhodne to stalo zato,a chceme si to zopakovat....

tinkerbell
1. sep 2010

@exupery a rodila si na starom stole?

dew00
1. sep 2010

ahoj, chcela by som sa spytat, ci mate niektora skusenost s primarom vargom pri porode

silvika
2. sep 2010

@tinkerbell ja som tiez rodila na starom stole, ale novy bol obsadeny inou rodickou len ja som tak kratuucko na nom lezala ze mi to bolo fakt ze jedno 😉

exupery
2. sep 2010

@tinkerbell ano,vraveli ze tam je to lepsie,na novom sa nedaju dobre nohy zachytit...

tinkerbell
2. sep 2010

....ja len, ze ten novy vyzera pohodlnejsie 😀 Pri porode mi to asi aj tak bude jedno, hlavne nech to mam rychlo za sebou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre