Pôrodnica v Brezne. Aký majú prístup?

lolipop
2. nov 2006

Babenky prosim napiste mi niektore co rodili v Brezne ako to tam chodi pristup a tak
Babyyyyyyyyyyy 😠
dufam ze tu je nejaka breznianska rodicka 😕 fnuk please

lundus
20. jún 2018

Ja som rodila v decembri a celé zle. Prvý pôrod sekcia, druhý normálny, veľké bolesti z jaziev. Rodila som 23 hodín, až ked sa tam narobil bordel niekto so mnou niečo robil. Nechceli mi pustiť dulu, až keď sa narobilo halo. Potom zrazu všetci začali lietať a niečo okolo mňa robiť. K tomu som bola riziková, lebo som 2 mesiace ležala dole na gynde. Po pôrode mi zostala časť placenty vo vnútri a 3 mesiace po som musela absolvovať kyretáž. Som zle zašitá, zostali mi tam dve dierky a zvyšky kože do von a musím absolvovať o dva mesiace plastiku aby to dali dokopy. Môj gynekológ nechápal čo to so mnou porobili. Ešte po pol roku sa neviem fyzicky z pôrodu spamätať čo ma všetko dole bolí pri dvíhaní, alebo pri obyčajnom obúvaní topánok ked sa mám zohnúť.

doboska1
21. jún 2018

@lundus Boze a mozem sa spytat kto sluzil...lebo to je hrozne aj citat 😞

salome51
21. jún 2018

@doboska1
@lundus aj mňa zaujíma kto to má na svedomí.

lundus
21. jún 2018

@doboska1 rodila ma primarka Becova

safrani
21. nov 2018

@salome51 ja som rodila v roku 2012 pri stelerovi je to strasny chlap,protivny neviem ci jeho vinou ale moj maly nie je v poriadku ,nikdy by som uz nesla do breznianskej nemocnice je to zla zaosyala nemocnica so strasnym pristupom

natalienka333
24. feb 2019

Ahojte, vidím, že je tu toho o Brezne dosť málo tak sa pridávam. Ja osobne nemôžem povedať, že mám zlé skúsenosti. Každá žena sa sťažuje na niečo iné a všetko väčšinou zvaľuje na personál, doktorov, prístup. Z hľadiska starostlivosti sa nemôžem sťažovať urobili všetko čo mohli. Neurobia zázrak z nepostupujúceho pôrodu 🙂. Nakoniec som sa po 28 hodinách neotvárania dostala na pôrodný box, kde mi podali oxytocín. Pôrod bol ťažký ale zvládli sme to. Sestričky a primárka v pohode, nijaký extra milý prístup ale profesionálny (povedia kedy čo robiť a kedy čo nerobiť). Takže za mňa urobili všetko čo mohli. Neovplyvnia nič okolo pôrodu, len sú nápomocní. Takže sa určite nenechajte odradiť budúce maminky. 🙂

fffffff
27. apr 2021

@lundus to si mala ešte šťastie že si nedopadla horšie, mojej známej dnes tá istá primárka zabila dieťa... odmietla jej povoliť cisársky rez hoci ho odporúčal aj Švantner a ďaľší dvaja doktori a žiadala ho aj rodička.... pred všetkými vyhlásila že je to na jej zodpovednosť.... výsledok - mŕtve dieťa v tele matky.... zavrieť tu silu do konca života !!!!

fffffff
27. apr 2021

@fffffff preklep,nie silu ale suku

lundus
28. apr 2021

@fffffff ježiši kriste, dúfam že ju dajú na zodpovednosť. Je mi veľmi ľúto dieťatka a mamičky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre