Pôrodnica v Brezne. Aký majú prístup?

lolipop
2. nov 2006

Babenky prosim napiste mi niektore co rodili v Brezne ako to tam chodi pristup a tak
Babyyyyyyyyyyy 😠
dufam ze tu je nejaka breznianska rodicka 😕 fnuk please

happy30
29. jan 2016

@14ivuska88 no tak budem mat partacku na uzbe..;)))

14ivuska88
29. jan 2016

@happy30 no mozno aj hej :P uvidime a termin mas kedy ?

happy30
30. jan 2016

@14ivuska88 zatial to vyzera na 4-jula.tak uvidime ako to pojde.a uz viete co cakate?

14ivuska88
30. jan 2016

My mame termin 20 jul no moze to byt aj skor kedze cakame dvojicky a pohlavie este nevieme

happy30
31. jan 2016

@14ivuska88 tak to bude dvojnasobna radost...tesim sa s vami..tak to sa tam mozno uvidime ..budete mat doma riadne veselo..aj moj manzel snival o dvojickach...

izmar
9. feb 2016

Ahojte, uz som pisala jeden prispevok, s prvym syncekom. Vtedy to bolo super, napriek dlhemu porodu. Rodila som tam aj pred rokom v januari 2015 druhe dietatko. Porod bol velmi rychly, rodila som pri Dr. Svinciakovej. A zas len same chvaly. Kedze synceka som este stale kojila az do porodu, laktacia bola v pohode. Ale vsetko bolo super. Pristup lekarov, sestier... Klobuk dole... Takze opat len odporucam. Co sa tyka navstev oteckov na izbach, tak prosim, pochopte aj vy personal... Skratka take su nariadenia a bodka. Ani mne sa to nepacilo, ale skratka to nekomentujem, lebo je to tak a hotovo. Dietatko som mala pri sebe hned po porode. Dali mi ho aj na postel este na sale, ale potom ho odniesli, zohriat sa. Ale potom stale so mnou. Ja mozem len odporucat. Ale kazdy sme iny, a do istej miery je to aj o tom, ze ako sa spravas ty k nim, tak da spravaju aj oni k tebe. Aj to du len ludia a kazdy ma za sebou nejaky den a svoje problemy. Hoci porod je taja vec, ze clovek za seba a za svoje reakcie nemoze rucit...

happy31
26. feb 2016

@happy30 ahoj ja mam v plane rodiť v BR a aj bývam v BR ( prisťahovalec). termín mam koncom júla.

salome51
26. feb 2016

@happy31 aj ja mám koncom júla termín. Ale kto vie kedy to bude. Budem mať plánovanú sekciu v 38 týždni.

happy30
26. feb 2016

Aj ja som prisťahovalec..z BB.termin zaciatkom jula a bude to synček!!!juhuu sa tesime.
Salome51 preco sekciu..mas zle ulozene dietatko?

salome51
26. feb 2016

@happy30 nie, všetko je zatiaľ ukážkovo dobré. Ale predošlú sekciu mi primár robil vertikálny rez. Je veľký a tak prirodzený pôrod neprichádza do úvahy. Takže ma čaká opäť to isté. A v 38 tt aby nebolo dieťa veľké pre riziko ruptúry maternice

happy30
1. mar 2016

@salome51 uf..tak to sa drž..ale budes mat istotu ze bude vsetko ok..a ake meno ste rozmýšlali pre dieťatko

salome51
1. mar 2016

@happy30 Dorotka alebo Maxim 😉 a ďakujem. Ten maly drobček stojí za to riziko aj vytrpenú bolesť 🙂

happy30
1. mar 2016

@salome51 faaakt???Aj my čakame chlapčeka a mame vybrate meno Maxim

happy30
1. mar 2016

@happy30 este neviete pohlavie?Juuj ci sa tešim..

salome51
1. mar 2016

@happy30 nevieme ešte. Stále má nôžky spolu alebo je chebtom otočené. Pri prvom sme videli pohlavie v 18 tt

happy31
1. mar 2016

@salome51 tak možno dáme rande ešte pred 🙂 ja zatiaľ vyzerám na klasiku :P a treba mi ísť aj pôrodnicu obzrieť kedže gyn. nemám v BR.

salome51
2. mar 2016

@happy31 pôrodnica vyzerá podľa mňa dobre. Personál je super, sestričky sú ochotné a milé. Jedno čo mne vadilo bola posteľ. Hrozná, tvrdá, vankúše pod hlavu katastrofa. Ale ja som musela ležať bez pohybu skoro 2 dni tak možno preto sa mi tá posteľ zdala neznesiteľná. Inak to by bolo super keby sme na seba natrafili a keby sa nám obom narodil Maximko 😉

happy30
2. mar 2016

@salome51 akurat pozeram ci mi sibe,ze si nepamatam co pisem a komu a potom kuknem ze je tu niekto happy31...
No skoro som odpadla..ale porozumeli sme si vsetky tri..to je hlavne.
Happy31 ja som uz bola pozriet porodnicu,chodim na tu predporodnu pripravu a hned prvy krat sme ju boli pozriet..a bud.utorok o 13:30sa mame stretnut a pojdu sa pozriet baby co tam este neboli

happy30
2. mar 2016

@salome51 aj mne sa porodnica pacila..aj personal bol v pohode..nove kupelne..ba izbe po dve zeny,vzdy oddelene od ciganok,vyzeralo to tam fajn,

happy30
2. mar 2016

@salome51 juj tak ty si si uz odkapala v tej nemocnici..mozno sa tam znovu stretneme aj s nasimi Maxikmi

salome51
2. mar 2016

@happy30 no teda, naozaj ste tu dve s takmer rovnakym menom? Ale hlavne že sme sa pochopili. A áno, ciganky sú oddelené. To sa mi páči. Človek sa chce zotaviť v kľude a nie aby si strážil veci a dýchal smrad. Inak 15ho idem do poradne a dúfam že už odhalíme aj pohlavie 😉

happy30
2. mar 2016

@salome51 Ak sa pekne ukaze urcite uvidite co to bude.dufam ze chlapček...ku komu chodis do poradne.

salome51
2. mar 2016

@happy30 k primárovi. Aj s prvým som chodila k nemu a aj ma odrodil a aj teraz ho to čaká. Vlastne je môj doktor už celé roky. Som s ním spokojná i keď je niekedy dosť odmeraný

happy30
2. mar 2016

@salome51 aha,ja chodim este do BB,lebo som s len nedavno prestahovala do br a hladam tu nejakeho doktora.Budem rodit tu v br a ze vraj si nove pacientky berie Dr.Svinčiakova..ale ze vraj je fajn.

happy30
2. mar 2016

@happy31 vzdy v utorok mame my tehulky sedenie v nemocnici o 13:30,tam sa vela rozpravame o kojeni,porodoch a baby kt.su nove idu pomedzi kuknut porodnicu.ak by si mala zaujem.

happy31
2. mar 2016

@happy30 ďakujem, toto je pre mňa super konkrétna infoška 🙂

delisa88
21. mar 2016

Ahojte..zijem v BB a rozhodla som sa rodit v BR..rodila som vo februari 2016 😊 musim povedat,ze som bola nad mieru spokojna a NIKDY by som nemenila..je pravda,ze pristup sestricky,ktora ma vecer prijimala bol otrasny,no po par hodinach sa zmenil..bola ako vymenena..rodila som pri primarovi DR.Chudikovi,ktory je uzasny..porodila som rano,prave sa mali striedat smeny a mala prist ku mne doktorka,ktora mala sluzbu no pan primar bol ochotny odrodit ma..bolo to rychle a bez jedinej komplikacii..som strasne rada,ze som rodila prave pri nom..odporucam porodnicu v BR..super pristup ako na porodnej sale tak aj na oddeleni sestonedelia.. 😉

suelin77
2. apr 2016

Dievcata, ako to jd s nastrihom v Br? Je to rutina, ci ked poviem, ze nechcem, budu respektovat?

doboska1
2. apr 2016

Nastrihnu, ked vidia, ze je to nutne a pomoze to tebe i babe...ale ked povies vopred, ze lepsie bez nastrihavania, tak budu respektovat. Dr.Sotoljuk je napriklad proti tomu a nestriha. Prvorodicky ale vacsinou aj ked nenastrihli rutinou, siju skoro vzdy.

suelin77
2. apr 2016

@doboska1 Dakujem 😉 ak by to bolo nutne, ok.... ale ked nie, naco 😇 pripravujem sa na porod, tak dufam, ze to bude bez 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre