Pôrodnica v Dolnom Kubíne. Aké máte pocity?

veronika13
22. aug 2006

ahojte kočky, bola ste niektorá v pôrodnici v Kubíne? Ja síce nie v pôrodnici, ale ležala som na gyn.-pôr. odd. Aké máte skúsenosti, pocity...? Ja som bola milo prekvapená z doktorov, žiaľ niektoré sestričky nič moc, ale niektoré boli v pohode. Chcela by som počuť názor niektorej, ktorá ste tam rodili, ležali, aby sme sa my z tohoto kraja mohli lepšie pripraviť 😉

zajkka
2. apr 2012

@terenova svata pravda....zažila som presne to isté....mám styri deticky a keby to bolo take jednoduche,rada by som sa tam este vratila.Tonka a Jarka a spol.no spomienkyyyyyyy 🙂

zajkka
2. apr 2012

@zajkka 😉

laurinka99
17. apr 2012

Ahojte, ja by som tiez chcela opisat svoje dojmy z porodnice v DK. Pokial ide o samotny porod, sestricka sa mi cely cas venovala, hladila ma, povzbudzovala, rovnako pri porode sestricka a porodna asistentka mi pomahali, super. Doktora som mala svojho pri porode, odporucam kazdej, vyborna starostlivost. Rovnako, ked sme uz aj s malou lezali na porodnici, vyborne sestrici z porodnickeho oddelenia a rovnako vyborne sestricky z novorodeneckeho oddelenia. Ustretove, poradili, pomohli. Rovnako lekari z obidvoch oddeleni. Ja nemam k pobytu v nemocnici absolutne ziadne vyhrady. Vynikajuca starostlivost.🙂 😉

lucinkalu
18. apr 2012

Ahojte maminky a buduce maminky 🙂 Ja som rodila v DK presne pred rokom... Po precitani milionov clankov o porodoch o tom ako je to najlepsie... vo vode, co najviac prirodzene... babatko po porode v naruci... V kubine to urcite tak neni... Ale!!! Mala som tazky a dlhy porod a niektore sestricky co im skoncila sluzba zostali aj tak pri mne a drzali ma za ruku! Len tak dobrovolne ostali po praci pri mne... To hovori asi za vsetko.. v tejto dobe aby niekto len tak zostal pre niekoho cudzieho dlhsie v praci... Klobuk dole 🙂 Len mi bolo luto ze babetko nebolo odzaciatku hned pri mne to mi bolo veeeelmi luto ....

dulkagabulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzu119
19. apr 2012

Dievčence a čo všetko potrebujete do pôrodnice v DK? Pre seba aj pre bábätko? ďakujem 😉

danka.k
19. apr 2012

@zuzu119 pre teba hlavne vlozky... a pre babo v podstate nic, vsetko tam je, len veci v com pojde domov

deniskateniska
20. apr 2012

ahojte tak cerstve dojmy z porodnice:

velmi odporucam ist rodit do DK, zlatunky personal, vsetci mily fakt dodalo to vela sily... neviem co viac dodat len ze som bola maximalne spokojna... babatenko na brusko po porode daju ihned, ked to okolnosti dovolia, ak nie tak po vysetreni babatka daju na prsnik a babatko je pri maminke v postielke...
dakujem celemu personalu v DK porodnici tak ako aj na sestonedeli vsetci boli uzasni...

severankasr
12. máj 2012

@laurinka99 v DK sa da vybrat doktor pri porode?

magdal1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monca571
2. jún 2012

@severankasr neviem ako myslis ci sa da vybrat s personalu co tam je-to nie ten kto ma sluzbu ten sa s tebou trapi,a ak mas svojho ktoreho chces pri porode tak za poplatok neviem presne okolo 100eur 🙂

severankasr
3. jún 2012

pred troma rokmi si si nemohla vybrat porodnika k porodu v DK, takze sa to asi zmenilo, to je lepsie...

danka.k
4. jún 2012

@severankasr ked sa dalo pred 8.rokmi 😀 muselo sa dať aj pred tromi. Ale jasné, ze ked ma niekto službu nemôžeš si povedať, chcem iného. Ale dopredu ked si dohodneš niekoho svojho tak môžeš za poplatok.

glajko
19. jún 2012

ahojte 🙂 ja som tiež rodila teraz koncom aprila v Dk.a musim povedať,že super starostlivosť,jak počas pôrodu tak potom na izbe s babätkom.odporučam.Bola som velmi spokojna.

katusinka
21. jún 2012

ahojte ja som z dolneho kubina ale potrebujem sa spytat na jednu gynekologicku aj ked to dako nesuvisi s temou....kto ma aky nazor na gynekologicku kapralcikovu? som bola na kontrole a brali mi krv prehmatala mi brucho a ziadne sono to aj vy ste toto zazili ostatne?

bond188
27. jún 2012

@katusinka no.aj ja chodim ku dr.kapralcikovej.ona ti nemoze robit sono stale.mam taky pocit ze len urcity pocet sono vysetreni pocas tehotenstva jej preplati poistovna.ale ja som inak bola s nou spokojna.ked uz bolo babatko vaccsie tak mi aj video dala na usb kluc zo sona

katusinka
2. júl 2012

@bond188 neviem no pocula som o nej dost nepekne veci viac zien nieje snou spokojnych

atomica87
3. júl 2012

@katusinka no neviem, ja som pocula len jednu sa stazovat, a to bola taka citlivka precitlivela....

katusinka
6. júl 2012

@atomica87 ja som uz aj strasie zeny pocula sa stazovat nanu zevraj ma zakazene porody robit tak danco natom bude a to su zeny s kubina ktore pri nej boli

atomica87
6. júl 2012

@katusinka aha, ty myslis kapralcikovu, ja som to pochopila ze vravis o porodnici 😎

katusinka
8. júl 2012

nie vravim okapralcikovej ze ake maju nazory na ne ine zeny lebo zatial som pocula len staznosti

tanikaaa
10. júl 2012

ahojte co mi treba do porodnice?

katusinka
15. júl 2012

@vavka33 a aka je pani reguilova? je to soce moja susedka ale nevie maka je gynekologicka

monca571
21. júl 2012

@katusinka sama za seba mozem povedat ze najlepsiaaaaaaaaaaaaaaaa,odrodila som u nej ako prvorodicka,zioadny stres,panika 13,50ma doviezli na salu14,05bola mala na svete-ja som nestihla ani kricat 😀

laurinka99
29. júl 2012

@severankasr ahoj, pytala si sa uz davnejsie ci sa da vybrat lekar k porodu. Ja som mala pri porode svojho gynekologa, ktory, pokial si to jeho pacientka ziada, pride k porodu.

laurinka99
29. júl 2012

@tanikaaa Do porodnice ti treba pre seba - beznu kozmetiku, uterak, toaletny papier, vlozky, papuce. Nocnu koselu si mozes zobrat aj svoju, ale ja som pouzivala tie nemocnicne, mozes si ich vymenit aj viackrat za den, su stale k dispozicii na chodbe. Podprsenku pre kojace mamy si mozes kupit, ja som ju nemala na sebe, kolegynka na izbe si ju dala, ale sestricky jej povedali nech si ju da dole, aby sa mliecko rychlejsie a volnejsie tvorilo.Pre babatko ti netreba nic, len ked budes odchadzat - vybavicku a nezabudni ortopedicke nohavicky (my sme ich zhanali den pred odchodom, lebo som na ne zabudla). A ak budete mat dievcatko, odporucam doniest si nausnicky, v porodnici malej v den odchodu prepichli uska (nemali sme s tym potom starosti a sestricky to vedia urobit rychlo a setrne). A neboj, pokial ti nieco zachyba, v priebehu pobytu v nemocnici, ti to manzel prinesie🙂

m_moni
14. aug 2012

@laurinka99 ahoj takže v dk sa dá vybrať pôrodník? lebo niekde som čítala že sa to neda

anetaadam
17. aug 2012

su už aj nadštandartne izby v DK na pôrodnici?

lusu
17. aug 2012

ahojte. chcela by som tiez pridat prispevok ohladom porodnice v DK. rodila som tam viac ako pred rokom a stale mam velmi dobre spomienky. vsetko bolo ako ma byt, porodna asistentka bola velmi skusena, prijemna a bola so mnou po cely dobu porodnu, ked som nieco potrebovala, hned pomohla. pani primarka bola tiez vynikajuca, no proste vsetko profesionalne. na novorodeneckom oddeleni boli sestricky vyborne, spravali sa velmi milo a vo vsetkom radili a pomahali, ked som toho vela nevedela ako prvorodicka. aj sestricky z gynekologie boli fajn, nic nam nechybalo. v nemocnici som sa citila ako na hotely, 5 x denne strava, chutilo mi, stale ciste veci ci pre mamicky aj pre dietatko, naozaj parada. aj ked izby boli trosku postarsie, ale nevadilo. ked som po 5 dnoch odchadzala domov, mala som slzy na krajicku a asi mi aj nejaka stiekla po lici. porodnicu mozem ohodnotit na vybornu s 10 hviezdickami. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kikusik88
19. aug 2012

baby ako toje s mm pri porode?v pohode?
@lusu
@laurinka99
@danka.k
@deniskateniska

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre