Pôrodnica v Dolnom Kubíne. Aké máte pocity?

veronika13
22. aug 2006

ahojte kočky, bola ste niektorá v pôrodnici v Kubíne? Ja síce nie v pôrodnici, ale ležala som na gyn.-pôr. odd. Aké máte skúsenosti, pocity...? Ja som bola milo prekvapená z doktorov, žiaľ niektoré sestričky nič moc, ale niektoré boli v pohode. Chcela by som počuť názor niektorej, ktorá ste tam rodili, ležali, aby sme sa my z tohoto kraja mohli lepšie pripraviť 😉

danka.k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenulienka2011
5. feb 2012

@danka.k asi tak,ak napisem k tomu viac admin to zas vymaze mne,tak nech sa jej aj malinkej dari,stare dobre porekadlo -chleba das,rozumu nie 😎

bond188
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bond188
6. feb 2012

@monulienka1
@lenulienka2011
@danka.k Ako si tu tak vsimam tak len utocite na tie ktore nemaju dobre skusenosti s Dk porodnicou.Ste nejake divne a este jedna blba poznamka tak vas nahlasim adminovi ako som to urobila pri monulienke.lebo uz ma to obtazuje citat vase obtazujuce útoky na mna.Nie kazdy ma dobru skusenost a vy nemate pravo na to sa do niekoho navazat.

monulienka1
6. feb 2012

@bond188 pocuvaj ty sa tu navazas do mna urazas ma ze ine ako chliev a mastal nepoznam co som nahlasila tiez, a este aj chuderu zo seba urob.Ak nedokazes citat ze tu ma niekto aj dobre skusenosti s DK a dokaze to tu napisat tak tu jednoducho nepis,ked ta vsetko boli a mozu za to iny...kazda z nas mala aj bolave prsniky,aj ...a nerozobera to tu ze je to vina sestriciek,ved je to hlavne tvoja chyba....,a ja som odpisala iba na tvoj prispevok tak mi tu nevypisuj ze utocim na vsetkych co maju zle skusenosti a ani ja na teba neutocim tiez som napisala iba svoj nazor

monulienka1
6. feb 2012

@bond188 teba si asi zapametala cela porodnica v DK,ja som rodila 2 dni pred tebou,

danka.k
6. feb 2012

@bond188 ja ťa poznám. Či poznáš ty mňa netuším. Ako píše monulienka každa sme mali boľavé prsníky a nenadavali sme na sestričky ze za to mozu. A vôbec sa nenavazam do tých čo majú zle skúsenosti. Nemám problém s nimi písať a baviť sa o všetkom. S luckou hockey vymeníme aj Ip. Vsak @lucka127 🙂 🙂 aj ked máme rozdielne názory na nemocnice v dk aj v mt

monulienka1
6. feb 2012

@bond188 a zabudla som ti napisat este jednu dolezitu vec v mojom mene mne moje babatko za tu bolest stalo a zniesla by som aj ovela vacsiu...nikdy by som sa nestazovala,s pozdravom

lucka127
6. feb 2012

@danka.k
hehe pekne napisane, myslim ze ked je normalny clovek tak sa s nim da diskutovat aj ked su rozdielne nazory 😉 ja tazke srdiecko nemam na nikoho a fora su predsa o tom aby sme si pomohli a poradili maminky 😉

monulienka1
6. feb 2012

@lucka127to je to spravne slovo-normalny,presne toto je diskusne forum ale niektory nevedu diskusiu ale monolog

bond188
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danka.k
6. feb 2012

@bond188 prepáč ale evidentne máš nejaký problém a potrebujes sa niekomu vyrozprávať, inak si toto tvoje správanie vysvetliť neviem. Kľudne napíš mi ti poradíme, ale urážať a vyhrážať sa tu nie je normálne.

lenulienka2011
6. feb 2012

@bond188 uz nas tu prosim prestan strasit,aj tak sa ta nikto neboji len si tu vsetkym na srandu,povedala si si co si mala na srdci my sme nato reagovali ,ak si si nahodou nevsimla tak na tejto stranke je to normalne,a nevypisuj tu mena a nevyhrazaj sa tato stranka sluzi na komunikaciu medzi normal maminami ci uz pozitivne alebo negativne,vidim ze tomu nerozumies,chod radsej na facebook

monulienka1
6. feb 2012

@lenulienka2011
@danka.k toto som tu este nezazila,ju by mal admin vymazat na komplet,on anaozaj nevie pisat nic okrem vyhrazok a urazok,a pritom je take iste h....ako my

danka.k
6. feb 2012

@monulienka1 keby si vedela ako ma uraza v IP... neriesim ju uz...... nemyslela som si to onej..... nevadi prajem jej v zivote vsetko dobre a aj jej dcerke 🙂 🙂 🙂

lenulienka2011
6. feb 2012

@monulienka1 urcite ta nahlasi ze si ju urazila

bond188
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monulienka1
6. feb 2012

@bond188 nam len zacina ale tebe uz nema co,a daj nam pokoj konecne

monulienka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenulienka2011
6. feb 2012

to som zvedava co napise bond mne ked vas kazdu oslovila 😀 ,dam vediet

danka.k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monulienka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenulienka2011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hhanna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monca571
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monulienka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bond188
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terenova
15. feb 2012

Milé mamičky a budúce mamičky .Po troch rokoch sa vám znova hlásim ,na tému pôrodnica v Dolnom Kubíne.Možem skonštatovať ,že keby som rodila ešte raz určite by to bolo znova v DK.Prečítala som si vaše príspevky a naozaj je to tak že každý pôrod je iný .Niektoré sú nekomplikované a potom sa skomplikujú a niektoré sú komplikované a skončia úplne v poriadku.Ja som mala tentoraz troška horšie tehotenstvo ako to prvé .Mam už na to aj svoj vek ,ale vdaka za našich kubinskych lekárov a sestry.Tento raz som si dokonca v 35 tt poležala na gynekologii lebo mi hrozil predčasný pôrod.Možem len povedať že som sa mala ako v bavlnke a že na izbe som ležala s dievčatami z hornej Oravy.Jedna rodila 2 a druhá 3 dieťa do trstenej by ich nik v živote nedostal.Personal na 2 poschodí gynekologie je velmi milý a splnia vám v ramci možností všetko o čo ich požiadate.Môj termín pôrodu bol 30.12.Všetky dobre viete aká bola situlácia 1.12. 2011 ked sa mala pomaly naša nemocnica zavrieť.Vdaka bohu len naši gynekologovia mali rozum a nepodali výpovede.Maju za to u mna veľký obdiv.Kedže sa mojej maličkej nechcelo čakať do termínu a chcela som aby ma rodila moja lekarka čo je pani primárka Bláhová,musela som do pôrodnice už 21.12.2011.Večer ma s úsmevom prijali pripravili a možno že aj pre to som celú noc strávila v pokoji a dokonca som aj spala.Mala som plánovaný cisarsky.Ešte ráno som nebola rozhodnutá či budem rodiť v spinálnej alebo v celkovej narkoze.Nakoniec som sa rozhodla pre spinálnu a som spokojná že som ju mala.Kedže bolo tesne pred vianocami na sále mi vyhrávali koledy a bolo cítiť atmosféru vianoc z každej strany.Cisársky pod vedením pani primárky Bláhovej a pana doktora Dubčaka bol pre mna osobne neuveritelný zažitok kedže som pri mojom prvom pôrode všetko prespala.Vy ktoré ste rodili normálne viete že najkrajšie je prvý plač dietaťa a ja som tento raz mohla zažiť to isté.Dakujem aj vynikajúcej anesteziologičke pani doktorke Rybanskej .Je to neuveritelná lekarka vrelo ju doporučujem.Celý personál na operačke bol super a všetci s úsmevom.Kedže som strávila štedrý den na šestnedielke musím povedať že vdaka sestričkám sme si pripadali ako doma.Jedálenské stoly nam spojili a prestreli prestieranie so sviečkami a dokonca tam nechybali ani koláče a ani oblátky.Sestričky sa tiež za tie tri roky nezmenili s úsmevom a velmi ochotne .Ja sa nemôžem sťažovať ani na tie detske sú to profesionálky a verte mi prvorodičky aj ked sa vám niektoré metody okolo kojenia zdaju brutalne oni dobre vedia čo robia.Ale to budete moct posúdiť až pri druhom.Co sa týka WC a sprch veľa z vás opisuje že to nie je bohviečo .Mala som tú možnosť kedže mi kamarat robí lekára v Prahe v najprestížnejšej pôrodnici u Apolinára vidiet socialne zariadenia tam a naše Kubinske sú na lepšej urovni.Samozrejme aj tam mate izbu so všetkým luxusom ale ta aj tolko stojí .Budte radi za to čo máme .Ja som bola spokojná pretože sprchy aj WC boli vždy dôkladne čiste.Tak ak by som mala zhrnuť tak len že Kubínska pôrodnica jej lekári ,sestry a ostatný personál sú na najvyšej možnej urovni a rada sa tam vrátim .Tak ako aj minule dobré rady a cviky má pre vás užasna osôbka akou je sestrička Milka Drengubjaková.Jej prenatalna príprava pomôže kazdej rodičke.Taktiež nesmieme zabudnuť na ultrazvukové sestričky Tonku a Jarku.Dakujem všetkým a s radosťou Vám doporúčam pôrodnicu v Dolnom Kubíne tam ste v dobrých rukach 🙂

deniskateniska
24. feb 2012

@terenova suhlasim s tebou uplne... mozme byt radi ze tu je taky ludsky pristup a neberu nas ako rutinnu zalezitost ako vo velkomestach kde sa s rodickami ani nebavia a musia doslova na chodbach skakat na loptach bo ich nie je kde dat... 😉

ivanabb
23. mar 2012

Aj ja sa pridávam ...v Kubínskej pôrodnici som rodila 2x , prvý pôrod bol ťažší a druhý rýchly, pri oboch sa nemám načo sťažovať...personál bol veľmi milí a ochotní. Či je to už pôrodnica či detské oddelenie,na ktorom sme už ležali osem krát-sestričky a doktori sú na jednotku! Môžem len odporučiť! A ešte dodávam....AKO SA DO HORY VOLÁ, TAK SA Z HORY OZÝVA! ...zaleží aj na vašom prístupe...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre