Pôrodnica v Dolnom Kubíne. Aké máte pocity?

veronika13
22. aug 2006

ahojte kočky, bola ste niektorá v pôrodnici v Kubíne? Ja síce nie v pôrodnici, ale ležala som na gyn.-pôr. odd. Aké máte skúsenosti, pocity...? Ja som bola milo prekvapená z doktorov, žiaľ niektoré sestričky nič moc, ale niektoré boli v pohode. Chcela by som počuť názor niektorej, ktorá ste tam rodili, ležali, aby sme sa my z tohoto kraja mohli lepšie pripraviť 😉

lucka127
15. jan 2012

@hhanna
to je krasne konecne pozitivny zazitok..ja som druhe rodila v dk co sa tyka tych veci okolo porodu vsetko prebehlo super,tlmene svetla bolo to v roku 2007, mily personal,manzel bol so mnou pri vsetkych troch, dokonca mu doki ukazovala vsetko co slo von okrem babatka, plodovy kolac atd..a predsa sa tam tie dve hrste placenty zabudli..samozrejme na kontrolnom utzv to nikto nezbadal az ja doma..ked mi trcalo dobrych 5 cm von..potom mi robili kyretaz a pozasivali ma tak co som sa liecila pol roka kym sa to zhojilpo zhruba 2 mesiace som si nemohla sadnut naprdel, a o milovani ani reci..bolelo to dobry rok este po.. ale inak je dk ok.. 😀
takze to nie je len o mudrovani🙂)inak @ewka1980 mala tiez taku drobnost zabudnutu a chuda tiez mala kyret..

evoska
16. jan 2012

@lucka127 a pri kom si rodila, ked ti tam zabudli placentu
Ja mam s DK dobru skúsenosť, ale mala som celkom bezproblémový pôrod. Myslím si, ze dosť zavisí aj od toho, aky doktor je pri porode. Ja som mala Hrudu a bola som s nim spokojná aj druhy porod by som rada absolvovala pri nom.

lucka127
17. jan 2012

@evoska rodila ma Starovecka, a sono mi robil Hruda,ale bola som posledna na sone tak to bola rychlovka..

hhanna
18. jan 2012

@lucka127 no ja ako nechcem byt drza ale ty si necitala tie prispevky predtym ci? a okrem toho myslis ze v inych nemocniciach sa take veci nestavaju?

lucka127
18. jan 2012

@hhanna citala som len neviem ktory mas konkretne na mysli 😀
urcite sa stavaju aj horsie veci, ved vdaka Bohu ze to nakoniec dopadlo takto a nie som pod kvietkami..
ale otazka znela jednoznacne ake mate pocity s dk..tak som reagovala, zial ja dobre nie a to je len dobre ze ty si mala vsetko ok..ved tak to ma v konecnom dosledku byt..len zial sa v poslednom case stava v dk viacej zleho ako dobreho a to uz myslim do nemocky nepatri..ved mozno sa aj ta kamoska vyjadri..len tu nei registnuta

danka.k
19. jan 2012

@lucka127 je tu veľa pozitívnych príspevkov 🙂 len treba poriadne čítať. A doktori sú tiež len ľudia, aj zubár ti robí zub a koľkokrát ten zub nakoniec musí vytrhnúť a sú z toho v mnohých prípadoch riadne zápaly. A pritom ten doktor ma skvelé meno a stane sa, ale on za to nemôže. Aj vtedy je ten doktor zlý a neviem aký? A kyret sa robí bežne, nemusia ti ani placentu zabudnúť.

hhanna
19. jan 2012

niekomu tu za toto asi platia za toto ociernovanie.neuveritelne.

lubecka
19. jan 2012

rodila som v DK 2x, vsetko bolo v poriadku, dr. aj sestricky, clekovy pristup, aj na porodnej sale aj na novorodeneckom... a to som mala dost zavaznu komplikaciu.. zabudnuta placenta je proti tomu nic... nie kazdy porod je bezproblemovy ale ked sa vyskytne problem tak ti dr. su tam na to aby pomohli, a oni pomohaju... nik nevie dopredu co ho caka, tak ako aj ja.. napriek tomu ze som mala velky problem, bolo o mna postarane tak ako malo byt, aj napriek tomu ze nebolo vsetko v poriadku.. nemam dovod ociernovat porodnicu a dr. ... to iste sa mohlo stat aj v inej porodnici.. nielen v mojom pripade alej aj u ostatnych...

hhanna
19. jan 2012

@lubecka presne tak ako vravis vsetci sa snazia a robia co je v ich silach nie vsetko vyde tak ako ma ale to je uzn riziko ci uz pri porode,operacii vsade.

lussy211
30. jan 2012

@julinkadk to je pravda, aj ja som sa dnes stretla s jednou maminou čo už tam bola 4 tý deň, nehali ju trápiť až potom ju poslali na pásy pre istotu a na všetrenie či je malé ok, ale ni vyvolávačka ani nič:(Chúďa taká bola utrápená:(A na mňa tiež jedna doktorka vyletela...viď poznámku na mojom blogu 😠

julinkadk
31. jan 2012

@hhanna o akom očierňovaní hovoríš? podla mna očiernovanie je vedomé klamanie, ohováranie, uvádzanie nepravdivých informácii. Ked tu niekto napíše že mu v DK nemocnici zabudli placentu alebo nechali ženu trápiť sa a nakoniec to skončilo aj tak cisárskym nie je očierňovanie. ( ale len pridanie príspevku so svojou skúsenosťou...) A nechápem ako možeš napísať " všetci sa snažia a robia čo je v ich silách "...ty si tam asi 24hodín denne a máš oči všade ked toto napíšeš. Závažné komplikácie a zabudnutie placenty je rozdiel....lebo komplikácie je jasné že sa každej môžu pri pôrode vyskytnúť,to máš pravdu....ale zabudnúť placentu je CHYBA LEKÁRA. Nevravím že sa to nemože stať aj inde, ale tu píšeme o DK. Takže ked tu niekto píše aj negatívne príspevky, nejde o očierňovanie nemocnice.

danka.k
31. jan 2012

@julinkadk ako pises moze sa to stat aj inde..... tak preco sa tu urazaju lekari ze zabudli placentu.... kludne sa aj potom moze spravit krvna zrazenina a aj za to moze lekar?????? preco sa tu pise ze uz by kvoli tomu do kubina v zivote nesli??? kludne sa to moze stat kdekolvek a nebude to vzdy vina lekarov.. a ty si tam tiez 24 hodin denne ked si napisala toto?????

ale kazdy nech si pise za seba, netusim ci si uz aspon raz rodila ked nemas v pase napisane udaje o detoch... kto ma aku skusenost nech napise, ale nech to neriesia dookola to iste ze kamoske zabudli placentu. viem ze lucka127 mala taky problem, aj to napisala, fajn mala taky zazitok beriem.. ale naozaj nechapem, preco tu stale riesi niekto nieco co nikdy nezazil a je najmudrejsi. kazda maminka ktora sa tu chce nieco dozvediet si precita kto mal aky zazitok ale naco tu ma stale citat to bola chyba lekarov!!!!!!!!!!

julinkadk
31. jan 2012

@danka.k a kto tu uráža lekárov?? zabudnúť placentu je pochybenie lekára!! ty myslíš že nie? o placente som písala kvoli tomu že hhanna porovnávala iné kompikácie, a písala že zabudnutie placenty je oproti tomu nič. + že tu očierňujeme nemocnicu atd. A tie otázky čo mi dávaš ako pre naivnú nechápem---jasné že iné komplikácie krvná zrazenina ako píšeš atd nie je chyba lekárov. Ja som len napísala , že zabudnutie placenty je chyba lekára a za tým si stojím. Ani tu nepíšem o tom či by som šla alebo nešla do DK rodiť. Ty tiež reaguješ na moj príspevok...ja som len reagovala na hhannu a podla nej očiernovanie nemocnice.

julinkadk
31. jan 2012

@danka.k a také tvoje otázky :"preco sa tu pise ze uz by kvoli tomu do kubina v zivote nesli??? " ....nechápem čo sa to pýtaš mna.
Ja si tu rada prečítam nejaké pozitívne príspevky.... mne len nedalo nereagovať, že tu očiernujeme DK.

danka.k
31. jan 2012

@julinkadk a neociernujete ju????? neviete prijat to ze je tu viac dobrych zazitkov ako tych zlych..... ale mne to je uz jedno, ja som mala dobry zazitok a budem vrelo vsetkym kubinsku nemocnicu odporucat

danka.k
31. jan 2012

@julinkadk a este mam jeden dotaz k tomu LEKAR ZABUDOL PLACENTU. mas pocit ze lekar ju tam nechal naschval lebo nema potom nic ine na robote iba kyrety robit..

julinkadk
31. jan 2012

@danka.k a ty si myslíš že sme štastné že sa píšu hlavne zlé zážitky? bože takú kravinu napísať že "neviete prijat to ze je tu viac dobrych zazitkov ako tych zlych":DD.... to si myslela vážne???:DD tak po tomto reagovať na teba už nebudem.
a ano mala si dobrý zážitok a kludne ju odporúčaj...ved to nikto tu nikomu neberie. Neviem prečo si vy s dobrými zážitkami hned myslíte, ked tu niekto napíše niečo negatívne.... že očiernujeme nemocnicu. Ohováranie je TČ a to tu nikto nerobí.

julinkadk
31. jan 2012

@danka.k to som nepísala že naschvál. môže sa to stať a stalo sa. Len ten lekár vie či to spravil dôkladne, alebo to vyšetrenie odflákol.

danka.k
31. jan 2012

@julinkadk precitaj si poriadne tuto temu a uvidis ze je tu viac dobrych zazitkov ako tych zlych. Neviem ci placentu zabudli aj tebe ak ano je mi to luto. Sorry ale s tebou si uz nemam o com pisat, kazdy nech sa riadi svojim zazitkom a kazdy nech si tu o svojom pise a nie o nejakej kamoske.

hhanna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julinkadk
31. jan 2012

@hhanna netvrdím že sa tam nikto nesnaží, nato si ako prišla? a jasné že nenechali jej placentu celú bože, to je hádam logické :D a nikde som nenapísala že zabudli placentu naschvál.ach jaj. škoda písať lebo ty si moj príspevok prečítaš a domyslíš veci ktoré nie sú pravda a ktoré si ja vobec nemyslím. Ja som len reagovala na to , ked si písala že očiernujeme DK....čo nie je pravda.
už sem nenapíšem...nikoho nebaví čítať naše hádky... :D

monulienka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monulienka1
2. feb 2012

@smoukinka tak urcite napis ako si to tam prezila,som velmi zvedava ci budes mat negativne pocity alebo pozitivne ako ja,a drzim prsteky nech to dobre dopadne a hlavne rychlo....

hhanna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smoukinka
3. feb 2012

@monulienka1 urcite dám vedieť 🙂 ale este cca 7 tyznov do finisu 😅

monulienka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bond188
5. feb 2012

@smoukinka a ty cakas babo?no to ti blahozelam

smoukinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bond188
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenulienka2011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre