Pôrodnica v Dolnom Kubíne. Aké máte pocity?

veronika13
22. aug 2006

ahojte kočky, bola ste niektorá v pôrodnici v Kubíne? Ja síce nie v pôrodnici, ale ležala som na gyn.-pôr. odd. Aké máte skúsenosti, pocity...? Ja som bola milo prekvapená z doktorov, žiaľ niektoré sestričky nič moc, ale niektoré boli v pohode. Chcela by som počuť názor niektorej, ktorá ste tam rodili, ležali, aby sme sa my z tohoto kraja mohli lepšie pripraviť 😉

alenata
28. sep 2014

@atomica87 ja som mala v DK prvé sekciou, druhýkrát to tiež vyzeralo na sekciu už som bola objednaná na termín, ale pôrod sa nakoniec rozbehol sám 3 dni skôr, tak to išlo prirodzene...nie celkom úplne hladko,ale aj tak lepšie ako cisársky...môj pohľad 🙂 😉

atomica87
28. sep 2014

@mizu89 podla toho kedy porodis...ak doobeda tak 5, ak poobede, tak den porodu sa do toho nerata, cize 6....ak je vsetko v poriadku.

eva9631
5. nov 2014

15.10. som porodila svoju tretiu dcéru v pôrodnici Dolnokubínskej nemocnice. Sama som bola zvedavá, čo všetko sa za 9 rokov, čo som rodila naposledy, zmenilo. Pár informácií som mala z oficiálnej stránky nemocnice a prečítala som si aj skúsenosti z tejto diskusie. Nie všetko, čo sa popíše je samozrejme pravda, ale v podstate všetko prebehlo dobre. Zdravotné sestry a aj lekári sa snažili, aby som sa cítila, čo najlepšie, najpohodlnejšie. Čo sa týka vecí do pôrodnice, jediná zmena bola v tom, že sme si mali doniesť jednorázové plienky, sice boli k dispozícii aj látkové, ale vrámci šetrenia prádla nás požiadali o vlastné. Ja nemám čo vytknúť. Môžem len srdečne poďakovať celému kolektívu, ktorý sa o nás dve staral 🙂

danielahm
16. mar 2015

tak ja som odrodila všetky 3 deťúrence v Dolnom Kubíne,prvé pred 23 r. a posledné pred 2r. a možem len a len odporúčať,super personál a príkladná starostlivosť 🙂

kat3ka0
16. mar 2015

môžem poprosiť o chvíľku vášho času s vyplnením dotazníka, venujúcemu sa téme alternatívnych spôsobov vedenia pôrodu, pre potreby bakalárskej práce? http://www.survio.com/survey/d/D8N6R2U6X5E1X4L0A .....ďakujem vopred 🙂

sitatunga
1. apr 2015

Baby, keby som chcela epidurálku, potrebujem nejaké vyšetrenia pred nou alebo len prídem rodiť a ak sa rozhodnem, tak mi ju pichnu?

lajola
28. okt 2015

neake najnovsie skusenosti s touto porodnicou... akceptuju vyhoveju porodnemu planu ... prirodzeny porod ? viete poradit,... ake mate skusenosti?

gondrikova
13. apr 2016

Ahojte.ja som v DK porodnici tento mesiac rodila druhykrat.vsetko super.personal vyborny.aj na oddeleni 6stonedeliek velmi dobry pristup. V porodnici novi mladi lekari, komunikovali cely cas, mala som pocit ze sa vsetci krutia len okolo mna 😊 spokojna som a odporucam DK.sestricky porodne asistentky perfektne.

kovacikovajana
24. júl 2017

Ahojte ja som tiez odrodila vsetky tri princezne v DK(2009,2014,2017) a vzdy som bola spokojna. Hlavne personal pri porode - skveli, mili urobia pre vas vsetko co sa da 🙂 . Aj oddelenie 600nedelia podla mna top - len sa vzdy treba pytat a ozvat ked cokolvek potrbujete.

kat10pat
20. máj 2018

Ahojte 🙂 nejaké aktuálne skúsenosti? ako je to napríklad teraz s platbou epidurálky a osoby pri pôrode? Niekde som počula, že v DK sa stále platí.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre