• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

4. februára 2017 
ahoj zanetka, zajtra máš termín? Pýtam sa preto, lebo aj ja to mám už za pár. Ja mám termín 1.8.08 a už len čakám.
20. júl 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Szia Žani!! Držíme palce , buď kľudná- všeto bude OK. Vieš, že máš pri sebe kamarátky, ktoré ťa podržia. Na mňa sa môžeš spoliehať, ako sme sa dohodli. Puszi: E
20. júl 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na mne sa drahý smial, keď som cvičila. Fučala som ako vláčik motoráčik :slight_smile: Ale aspoň som sa trošku rozcvičila. Pekné sníčky a zajtra držíme všetky palce. Papa ...
20. júl 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak aj ja sa pridávam som 38tt a zajtra idem poobede na poradnu do nemocky na 10inu k Havránekovi a už dúfam že si ma tam nechá xixi :grinning: no chcem sa sním dohodnút už na termíne pôrodu asi sa stretneme na izbách tento týžden :grinning:

Baby nemáte strach??? Ja ho už mám :grinning:
20. júl 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanetka, drzim palce, nech to mas rychlo a lahko za sebou :slight_smile:

gween - myslim, ze toto je diskusia a v ramci diskusie padaju rozne nazory. kazdy ma pravo na ten vlastny. i na nemocnice a ich personal :wink:
20. júl 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, strach? Ja som strach nemala, ja som sa neuveritelne tesila na toho mojho cloviecika...strach nepomaha. Ale vobec. Drzim vam palceky... :wink:
21. júl 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa spýtať, či je pravda, že je epidural v GA zadarmo?
21. júl 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jajak to ti neviem povedat ale aj ja som to počula. :grinning:
21. júl 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, že bola kedysi zadarmo, ale kamoška mi hovorila, že už nie je, tak teraz neviem.
21. júl 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby, Žanetka je už v nemocnici, tak na ňu myslime :slight_smile:
Žeby bola epidurálka v GA zadarmo? No to neviem.
21. júl 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:
21. júl 2008 o 14:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Buffinko ty budes rodit v GA?
21. júl 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja som dnes bola na poradni v ga nemocke a bola tam jedna babenka ktorá už bola na vzdychárni a volala sa žaneta no poviem vám už mala bolesti aj na fit lopte sedela a prechádzala sa ale sestrička snou bola a aj ju masírovala ale kde tu aj dobre vzdichla od bolesti :sweat_smile: chúda ale aspon to bude mat za sebou v kútku jej aj závidím :grinning: pa
21. júl 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipinka - ved aj ty to uz mas za par :slight_smile: ja by som menila hned, mna to vobec nebavi, zasa sa mi vratili nevolnosti, len cca 2 mes. som mala akotak pokoj.

zoldy, hej rodim v GA, je to najblizsie.
21. júl 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja uz to tiez chcem mat za sebou, ale to si este musim pockam
21. júl 2008 o 18:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm baby tak vás to len čaká aj vám verím že toho máte plné zuby už a ja tak isto :sweat_smile: a tieto posledné dni sú otras no neznesitelné či v noci či cez den už aby bolo miminko na svete :sunglasses:
21. júl 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte no informovala som sa v Ga je epiduralka zadarmo,kamoska rodila s cisarskym a mala aj epiduralku a bola zadarmo.Awoj pipčo :grinning:
21. júl 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super ze epiduralka je zadarmo
21. júl 2008 o 19:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je vazne skvele. a picha ju stale iba ta 1 dr.? alebo uz hocikedy mozu pichnut?
21. júl 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super siwike, ze sa ti to podarilo zistit, dakujem pekne. Vraj tu epiduralku picha len jedna primarka. Kamoska ju chcela, ale akurat v ten tyzden, ked rodila, tak mala dovolenku. Tak nakoniec rodila bez nej.
21. júl 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja tiez mozem porodit kazdym dnom, pripajam sa k pipinke, tento posledny mesiac je fakt najhorsi, ale este ze nie su az take horucavy.
21. júl 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipinka, tak bola tam už Žani? Chúďa moje, dúfam, že je už po. :frowning2:
22. júl 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiež rozmýšľam nad epidurálkou, ale drahý s tým nesúhlasí. V Šali sa zato platilo. To je vážne zadarmo?
Kotrá chcete ešte rodiť s epidurálkou?
22. júl 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby čo je zo žanetkou?už ma miminko?

Lucka10 ja určite ked budem mat druhy porod-cisarsky tak si budem prosit epiduralku a aj pipinku som nahovarala včera unas ,tej sa to už krati za 3 dni ma termin-poriadne su velky,srandujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nad epidurálkou rozmýšľam. Ale vraj to predlžuje pôrod a sú tam určité riziká. A hlavne keď ju chcete, musí tam byť tá doktorka, ktorá ju pichá.
22. júl 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja urcite budem epiduralkou ak sa bude dat
22. júl 2008 o 10:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Žani včera večer porodila cisárskym rezom, má sa dobre, dieťatko váži 3700 gr a meria 52 cm.
22. júl 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeme Žani :dizzy_face:
22. júl 2008 o 11:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee, tak babatko uz je tu :slight_smile: žani, gratulujeme a prajeme vela-vela zdravicka.
22. júl 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je epi super vec - ak budem mat moznost, jednoznacne chcem
22. júl 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok