Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

jajak
20. júl 2008

ahoj zanetka, zajtra máš termín? Pýtam sa preto, lebo aj ja to mám už za pár. Ja mám termín 1.8.08 a už len čakám.

gween
20. júl 2008

Szia Žani!! Držíme palce , buď kľudná- všeto bude OK. Vieš, že máš pri sebe kamarátky, ktoré ťa podržia. Na mňa sa môžeš spoliehať, ako sme sa dohodli. Puszi: E

lucka10
20. júl 2008

Na mne sa drahý smial, keď som cvičila. Fučala som ako vláčik motoráčik 🙂 Ale aspoň som sa trošku rozcvičila. Pekné sníčky a zajtra držíme všetky palce. Papa ...

pipinka82
20. júl 2008

ahojte baby tak aj ja sa pridávam som 38tt a zajtra idem poobede na poradnu do nemocky na 10inu k Havránekovi a už dúfam že si ma tam nechá xixi 😀 no chcem sa sním dohodnút už na termíne pôrodu asi sa stretneme na izbách tento týžden 😀

Baby nemáte strach??? Ja ho už mám 😀

buffinko
20. júl 2008

zanetka, drzim palce, nech to mas rychlo a lahko za sebou 🙂

gween - myslim, ze toto je diskusia a v ramci diskusie padaju rozne nazory. kazdy ma pravo na ten vlastny. i na nemocnice a ich personal 😉

bashka
21. júl 2008

Baby, strach? Ja som strach nemala, ja som sa neuveritelne tesila na toho mojho cloviecika...strach nepomaha. Ale vobec. Drzim vam palceky... 😉

jajak
21. júl 2008

chcem sa spýtať, či je pravda, že je epidural v GA zadarmo?

siwike25
21. júl 2008

Jajak to ti neviem povedat ale aj ja som to počula. 😀

jajak
21. júl 2008

viem, že bola kedysi zadarmo, ale kamoška mi hovorila, že už nie je, tak teraz neviem.

lucka10
21. júl 2008

Čaute baby, Žanetka je už v nemocnici, tak na ňu myslime 🙂
Žeby bola epidurálka v GA zadarmo? No to neviem.

evitkamalicka
21. júl 2008

ahojte kocky 🙂

zoldy
21. júl 2008

Buffinko ty budes rodit v GA?

pipinka82
21. júl 2008

ahojte tak ja som dnes bola na poradni v ga nemocke a bola tam jedna babenka ktorá už bola na vzdychárni a volala sa žaneta no poviem vám už mala bolesti aj na fit lopte sedela a prechádzala sa ale sestrička snou bola a aj ju masírovala ale kde tu aj dobre vzdichla od bolesti 😅 chúda ale aspon to bude mat za sebou v kútku jej aj závidím 😀 pa

buffinko
21. júl 2008

pipinka - ved aj ty to uz mas za par 🙂 ja by som menila hned, mna to vobec nebavi, zasa sa mi vratili nevolnosti, len cca 2 mes. som mala akotak pokoj.

zoldy, hej rodim v GA, je to najblizsie.

evitkamalicka
21. júl 2008

kocky ja uz to tiez chcem mat za sebou, ale to si este musim pockam

pipinka82
21. júl 2008

hmm baby tak vás to len čaká aj vám verím že toho máte plné zuby už a ja tak isto 😅 a tieto posledné dni sú otras no neznesitelné či v noci či cez den už aby bolo miminko na svete 😎

siwike25
21. júl 2008

Ahojte no informovala som sa v Ga je epiduralka zadarmo,kamoska rodila s cisarskym a mala aj epiduralku a bola zadarmo.Awoj pipčo 😀

evitkamalicka
21. júl 2008

tak to je super ze epiduralka je zadarmo

buffinko
21. júl 2008

to je vazne skvele. a picha ju stale iba ta 1 dr.? alebo uz hocikedy mozu pichnut?

jajak
21. júl 2008

to je super siwike, ze sa ti to podarilo zistit, dakujem pekne. Vraj tu epiduralku picha len jedna primarka. Kamoska ju chcela, ale akurat v ten tyzden, ked rodila, tak mala dovolenku. Tak nakoniec rodila bez nej.

jajak
21. júl 2008

inak ja tiez mozem porodit kazdym dnom, pripajam sa k pipinke, tento posledny mesiac je fakt najhorsi, ale este ze nie su az take horucavy.

lucka10
22. júl 2008

ahoj pipinka, tak bola tam už Žani? Chúďa moje, dúfam, že je už po. ☹

lucka10
22. júl 2008

Ja tiež rozmýšľam nad epidurálkou, ale drahý s tým nesúhlasí. V Šali sa zato platilo. To je vážne zadarmo?
Kotrá chcete ešte rodiť s epidurálkou?

siwike25
22. júl 2008

Ahojte baby čo je zo žanetkou?už ma miminko?

Lucka10 ja určite ked budem mat druhy porod-cisarsky tak si budem prosit epiduralku a aj pipinku som nahovarala včera unas ,tej sa to už krati za 3 dni ma termin-poriadne su velky,srandujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jajak
22. júl 2008

Ja nad epidurálkou rozmýšľam. Ale vraj to predlžuje pôrod a sú tam určité riziká. A hlavne keď ju chcete, musí tam byť tá doktorka, ktorá ju pichá.

evitkamalicka
22. júl 2008

ja urcite budem epiduralkou ak sa bude dat

gween
22. júl 2008

Ahojte! Žani včera večer porodila cisárskym rezom, má sa dobre, dieťatko váži 3700 gr a meria 52 cm.

evitkamalicka
22. júl 2008

gratulujeme Žani 😵

buffinko
22. júl 2008

jeee, tak babatko uz je tu 🙂 žani, gratulujeme a prajeme vela-vela zdravicka.

buffinko
22. júl 2008

podla mna je epi super vec - ak budem mat moznost, jednoznacne chcem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre