Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

lussy007
14. okt 2010

@evitkamalicka bola si tiez u Barana?

evitkamalicka
14. okt 2010

@lussy007 nie, bola som u Janičeka

lussy007
14. okt 2010

@evitkamalicka jaaaaaaaj.... takze mam ist najprv k nemu na to prizemie a vypytat si ten vymenny listok? Dufam ze na man tam nebudu pozerat ako na cvoka 😅

evitkamalicka
14. okt 2010

@lussy007 ano....a tebe tvoja dr. nedala ziadny listok, ze mas ist uz do nemocky do poradne?

lussy007
14. okt 2010

@evitkamalicka ja som doteraz chodila k Baranovi ale tu u nas v Kralovej... a teraz na poradni sa ma pytal kde chcem rodit a ked som povedala ze v Ga tak mi vravel ze sa uvidime v nemocnici o tyzden o jednej na tom monitore na 10 posch.nic viac...

evitkamalicka
14. okt 2010

@lussy007 tak ked chodis k nemu a tak ti to povedal, tak chod rovno hore

lussy007
14. okt 2010

@evitkamalicka myslis ze ma zoberu aj bez toho listka???

evitkamalicka
14. okt 2010

@lussy007 ked ste sa tak dohodli tak asi ano, ja neviem, lebo ja som to mala jasne urcene

lussy007
14. okt 2010

@evitkamalicka ja uz sa z toho zblaznim.... ☹ ☹

sofhia
14. okt 2010

@lussy007 pocuj, ved vybehni predtym len dole k sestricke do Baranovej ordinacie, a zaklop a popros ho o listok, ze ides na monitor, sestricka by ti ho mala automaticky vypisat. a s nim vybehnes na 10 poschodie, a monitor robia za vytahmi v pravo - ked stojis celom k vytahom, zazvonis a strcis listok sestricke do ruky....

lussy007
14. okt 2010

@sofhia a to teda nevadi ze som k nim do tej ordinacie nechodila.... ked poviem ze k nemu chodim u nas mozno mi ho da ... ci nie??? 😉

sofhia
14. okt 2010

@lussy007 ja si myslim ze ti ho da v pohode.

lussy007
14. okt 2010

@sofhia dufam lebo ani sestricka nic..... nikto nic..... popripade mam este sestricke zavolat a spytat sa na to??? zas aby som nevyzerala ako totalny debilko 😀 😀

sofhia
14. okt 2010

@lussy007 neviem ja som bola na tom monitore vzdy s tym odporucacim listkom,a sestricky mi ho dali aj bez lekara..... neviem ako budu reagovat sestricky hore na porodnom, ked prides bez papiera. je to na tebe....ja by som asi zbehla len dole za sestrickou Baranka.

pici
14. okt 2010

@lussy007
zbehni predtym dole do ambulancie a sestricka ti ho da.. popripade si zavolaj predtym nech tam nemusis cakat.. urcite ti ho vypise. ma tam zlate sestricky a staci ak povies ze si z kralovej :D

lussy007
15. okt 2010

@sofhia
@pici dakujem ste zlate 😉 hned som kludnejsia 🙂

pici
15. okt 2010

@lussy007
za malicko :D

marika1977
15. okt 2010

@evitkamalicka ja mam na janicka tel.c.ze vraj je to mlady lekar..aky je?ty ho poznas dobre?

evitkamalicka
15. okt 2010

@marika1977 nepoznam ho velmi dobre, kedze som u neho bola len dvakrat pred porodom, ale to mi stacilo na to, aby som zistila, ze je fakt super a automaticky mi robil aj cisarsky, potom kazdy den chodil za mnou na izbu a to som mu nedala ani cent, takze ja len odporucam

novan
15. okt 2010

@lussy007 čo ja viem tak od teraz budeš chodiť hore na 10te poschodie kvôli tomu, že tam majú iné prístroje. Aj ja už na najbližšiu poradňu idem hore na desinu. Môj dr (Ščasný) povedal, že ma odteraz bude pozerať na nejakých iných prístrojoch, nie len na obyčajnom ultrazvuku, tam mi povie aj váhu bábätka (čo dole nevedel), dalej tam bude počúvať tlkot srdiečka atd.

lussy007
16. okt 2010

@novan tak potom uz asi do starej ordinacie nie ked ju mam tu v Sc

novan
16. okt 2010

@lussy007 Jáááj, a ja že chodíš tiež do GA, tak potom nič 🙂

marika1977
16. okt 2010

@evitkamalicka tak on je potom svedomiti lekar...to je dobre...ak to vytiahnem az do konca,mozem si dovolit porodit v galante,tak si naordinujem janicka 😀 ale bohu zial u mna to vyzera na nove zamky,asi pride na svet sor ako by mal ale ja pevne dufam ze nie...galantu poznam a radsej si to odrodim,odlezim tam 🙂 diky

renculiatko
17. okt 2010

Ja som v galante rodila u primára ščasného a myslím si že keď by som mala ísŤ ešte raz zrejme by som išla znova sem.Okrem sestričiek (podaktorých) na novorodeneckom oddelení sa mi tam tie 4 dni čo sme tam so Zarkou boli páčilo.Izby nič moc ale tak dá sa to vydržať.Luxus sa platí a ten je stále obsadený.

svetluska4
17. okt 2010

😀 ze luxus, no, to co je tam to by malo byt standart na kazdej izbe. Pod pojmom luxus si ja predstavujem daco ine.
Hold ale na nase zdravotnictvo to je asi fakt luxus ☹

miki060707
19. okt 2010

@lussy007 ahoj, ja som rodila tiež u barana, raz som ti to spomínala, tiež mi vravel na poradni, že mam dojsť o jednej hore na desinu, tak som tam šla, ale boli tam aj pacientky šťastného, ale ten musi skoničiť najprv a potom si ordináciu prevezme baran, tam pekne čakaj, ja som tiež bola v strese, že kde je, samé primárove pacientky, tak som mu volala na mobil, že čo??? a on, že mam čakať, kym neskončí primár, on tam dojde, ale kym tam dojde, tam je sestrička pekne si zaklop a od nej si vypýtaj papier na monitor, ten nedáva baranova sestrička, ale tam hore a s tým pôjdeš na monitor a budeš čakať, potom ak všetky budu mať monitor, tak začne ordinovať, to je fajn, lebo tam nebolo veľa žien vtedy....

monchis
20. okt 2010

Čaute, tie čo chodíte k Ščasnému, viete my povedať kedy ma ambulanciu i časovo a ako to tam chodí? chcela by som zmeniť gynekologa a rozmyslam ist do GA, vďaka.

evitkamalicka
20. okt 2010

@monchis a ku komu chodis teraz, ze nie si spokojna? Scastny robi v pondelok

monchis
20. okt 2010

Nie že nie som spokojná, len mám v BA a bývam v Šali a teraz na materskej je do predsa len ďalej a moja gynekologička nie je porodníčka, rodila som u Ščasného, preto rozmýšľam nad ním.

evitkamalicka
20. okt 2010

@monchis jaaj, lebo ja som tiez zo Sale a aj dr. mam v Sali, ale tiez nie je porodnik, no aj napriek tomu by som nemenila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre