• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

15. júla 2017 
Super, tak to som rada ze sa to zmenilo s tymi navsevami ked som rodila pred vyse 2 rokmi mohli byt nasevy ale nastastia som mala v pohode spolubyvajucu a mali sme ich len minimalne. Nechcela by som aby tam niekto vysedaval ked som mala popraskane bradavky a najlepsie bolo ked som nemala na nich ziadnu naskrobenu nocnu koselu :grinning:
14. jan 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici a ty si koľko detí odrodila,že všetko vieš? :grinning:
14. jan 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás vy čo si tu skáčete do vlasou?baví vás to?ja som rodila v galante a poho bez zazmluvneného lekára a bolasom spokojná aj s prístupom celého personálu :slight_smile:,lekárku som mala dr.klementovú a nemôžem sa sťažovať prijala ma ,skontolovala si ultrazvukom polohu dieťaťa, hodnoty a čakali sme kedy sa to rozbehne....pri samotnom pôrode bola super ešte žartovala ,že keby sa jej podarilo tak rýchlo porodiť ako mne a stačilo byť milí a podakovať nič viac nežiadala :grinning: ...so sestričkami tak isto...bola som sama na izbe a po 6 hodinách mi priviezli aj malého a sestrička mi hned poukazovala ako sa kúpe,prebaluje,ako ho treba polohovať kvôli hlavičke a najdôležitejšie kojenie všekými spôosobmi, mala som dosť veľa mliečka tak mi požičali aj odsávačku a ked som mala tvrdý prsník naliaty mliekom dali mi kvapky a hned sa to spustilo ešte srandovali že ho môžem ísť predávať :grinning:,môžem iba chváliť a nemala som zaplatené proste obyčajná starostlivosť :dizzy_face:
14. jan 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a najdôležitejšie ked sa malý narodil tak mi ho dali na prsník a až potom ho išli odvážiť, odmeriať a umyť :slight_smile:
14. jan 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petra80sd to ze som nerodila, neznamena ze nemam skusenost s nemocnicou... to, ze mam na vec nazor sa predsa neodvija od toho, ci mam alebo nemam deti... :slight_smile:
14. jan 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale píšeš to tak ako keby si ich mala 10,a dosť nepríjemne
14. jan 2011 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám aj zlú skúsenosť, ležala som tam ked som potratila a vedla som mala babu ktora si zaplatila dr. za menšiu operáciu a bola som svedkom, že ju odoperoval niekto iní a on zhrabol za to peniaze - hnus,ked bola hotová a preberala sa z narkozy tak sa nad nou zastavil a druhému lekárovi povedal: no čo hotovo a odišiel
14. jan 2011 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ďakujem :slight_smile:
15. jan 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka_cz a zaco?
15. jan 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petra80sd o ze mas ty zle skusenosti, ti nikto neberie. a ja neprijemne reagujem? nezda sa mi. myslim ze ked sme si tu vymienali nazory o dulach a asistetkach verzus lekaroch, nebola som jedina s dost vyhradenym nazorom , ale je to jedno. ma len udivuje, ze do tejto konverzacie si nebola vobec zaangazovana a vypisujes mi tu, ze co som neprijemna.
moj nazor na vec takisto z niecoho prameni a nie z toho ze jedna babka povedala, ale z vlastnych skusenosti.. a opakujem, moj nazor na to, ze chcem svojho doktora k porodu a ze bezprostredne mu doverujem, a ze som s nemocnicou bola spokojna nema nic spolocne s tym ci som rodila alebo ci mam deti. ten suvis do ktoreho si to dala, mi trosku unikol..

nemienim sa tu hadat a pokracovat v nezmyselnom dotahovani. svoj nazor som povedala a za tym si stojim...
15. jan 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petra80sd mimochodom. ty reagujes skutocne prijemne :slight_smile:
15. jan 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici davnejsie som sa pytala, kedy a kde ordinuje dr. Baran a teraz po prihlaseni som nasla od teba odpoved :slight_smile: za to
15. jan 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka_cz ahaaaaaaaaaaaa. nevedela som :D neni zac
15. jan 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napísala som že som mala aj dobré aj zlé skúsenosti....
15. jan 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petra80sd
Nikto tu nikomu do vlasov neskáče, a to že niekto chce mať pri pôrode
svojho doktora si myslím, že absolútne nie je zlé. Aj ja napr. tak chcem rodiť :slight_smile:
15. jan 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som rodila v ga a bola som spokojná.... tam sa jednalo o duly a asistentky nie o dr.
15. jan 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petra80sd a? hlavne ze si sa velice do mna obula. moj nazor mi ale nezobere nikto, ani keby cela diskusia vychvalovala duly a asistentky... ja chcem rodit so svojim doktorom :grinning: :grinning:
15. jan 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak si ho nechaj,nik ti ho neberia
15. jan 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petra80sd tak nebud drza
15. jan 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radšej pomlčím...
15. jan 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tedaaa, kocky, normal nechapem. :frowning2:
Vsak ked niekto natrafi ze ma smenu super doktor s dobrou naladou tak je samoska spokojny. A to ze chce niekto mat pri porode svojho lekara a je ochotny mu za to zaplatit je predsa jeho sukromna vec, vsak ked chce a ma na to nech tam ma aj cele kolegium, nechapem co koho do toho. Kazdy sme iny a co vyhovule jednemu nemusi druhemu.
A to ze kocka este nema deticky, no a.. ved raz bude mat a hlavne je ze vie co a ako chce.
Takze podobne tahanice tu nie su na mieste.
15. jan 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetluska4 tiez si myslim....
15. jan 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petra80sd to bude asi najlepsie
15. jan 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jan 2011 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetluska4 neprispievam tu... ale suhlasiiiiiiiim :dizzy_face: :wink:
15. jan 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapco13
@svetluska4 gratulujeme k tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jan 2011 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky je dr. havranek stale porodnikom v GA nemocke? aky panuje na jeho osobu/odbornost nazor? Dˇ.
15. jan 2011 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca_p je..robi pondelky v nemocke, sluzieva a chodieva k porodom ku svojim pacientkam aj mimo tychto dni..ak su dohodnuti
ja som max spokojna aj teraz budem mat jeo pri porode, je to aj moj gyn

@myounghee dik :slight_smile:
16. jan 2011 o 00:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca_p hej hej robi stale ja som u neho rodila minuly rok v januari a dokonca vo sviatok a prisiel a planujem aj teraz v marci :slight_smile:))

@svetluska4 gratulujem k tehu a po pravde som trosku zvedava co budes mat lebo ja mam tiez uplne ine tehu absoluntne ine ako s malym a cakam druheho chlapca :slight_smile:)) preto si myslim ze je jedno co cakas kazde tehu je podla mna ine :slight_smile:)) ale zelam ti dievcatko ak si ho prajes :slight_smile:)) u nas to bolo tiez tak ze tatinko stale tvrdil ze to bude baba a teraz sa tesi aj z druheho chlapca :slight_smile:))
16. jan 2011 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok