Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

leanela
14. jan 2011

Super, tak to som rada ze sa to zmenilo s tymi navsevami ked som rodila pred vyse 2 rokmi mohli byt nasevy ale nastastia som mala v pohode spolubyvajucu a mali sme ich len minimalne. Nechcela by som aby tam niekto vysedaval ked som mala popraskane bradavky a najlepsie bolo ked som nemala na nich ziadnu naskrobenu nocnu koselu 😀

petra80sd
14. jan 2011

pici a ty si koľko detí odrodila,že všetko vieš? 😀

petra80sd
14. jan 2011

prosím vás vy čo si tu skáčete do vlasou?baví vás to?ja som rodila v galante a poho bez zazmluvneného lekára a bolasom spokojná aj s prístupom celého personálu 🙂,lekárku som mala dr.klementovú a nemôžem sa sťažovať prijala ma ,skontolovala si ultrazvukom polohu dieťaťa, hodnoty a čakali sme kedy sa to rozbehne....pri samotnom pôrode bola super ešte žartovala ,že keby sa jej podarilo tak rýchlo porodiť ako mne a stačilo byť milí a podakovať nič viac nežiadala 😀 ...so sestričkami tak isto...bola som sama na izbe a po 6 hodinách mi priviezli aj malého a sestrička mi hned poukazovala ako sa kúpe,prebaluje,ako ho treba polohovať kvôli hlavičke a najdôležitejšie kojenie všekými spôosobmi, mala som dosť veľa mliečka tak mi požičali aj odsávačku a ked som mala tvrdý prsník naliaty mliekom dali mi kvapky a hned sa to spustilo ešte srandovali že ho môžem ísť predávať 😀,môžem iba chváliť a nemala som zaplatené proste obyčajná starostlivosť 😵

petra80sd
14. jan 2011

a najdôležitejšie ked sa malý narodil tak mi ho dali na prsník a až potom ho išli odvážiť, odmeriať a umyť 🙂

pici
14. jan 2011

@petra80sd to ze som nerodila, neznamena ze nemam skusenost s nemocnicou... to, ze mam na vec nazor sa predsa neodvija od toho, ci mam alebo nemam deti... 🙂

petra80sd
14. jan 2011

ale píšeš to tak ako keby si ich mala 10,a dosť nepríjemne

petra80sd
14. jan 2011

mám aj zlú skúsenosť, ležala som tam ked som potratila a vedla som mala babu ktora si zaplatila dr. za menšiu operáciu a bola som svedkom, že ju odoperoval niekto iní a on zhrabol za to peniaze - hnus,ked bola hotová a preberala sa z narkozy tak sa nad nou zastavil a druhému lekárovi povedal: no čo hotovo a odišiel

zuzka_cz
15. jan 2011

@pici ďakujem 🙂

pici
15. jan 2011

@zuzka_cz a zaco?

pici
15. jan 2011

@petra80sd o ze mas ty zle skusenosti, ti nikto neberie. a ja neprijemne reagujem? nezda sa mi. myslim ze ked sme si tu vymienali nazory o dulach a asistetkach verzus lekaroch, nebola som jedina s dost vyhradenym nazorom , ale je to jedno. ma len udivuje, ze do tejto konverzacie si nebola vobec zaangazovana a vypisujes mi tu, ze co som neprijemna.
moj nazor na vec takisto z niecoho prameni a nie z toho ze jedna babka povedala, ale z vlastnych skusenosti.. a opakujem, moj nazor na to, ze chcem svojho doktora k porodu a ze bezprostredne mu doverujem, a ze som s nemocnicou bola spokojna nema nic spolocne s tym ci som rodila alebo ci mam deti. ten suvis do ktoreho si to dala, mi trosku unikol..

nemienim sa tu hadat a pokracovat v nezmyselnom dotahovani. svoj nazor som povedala a za tym si stojim...

pici
15. jan 2011

@petra80sd mimochodom. ty reagujes skutocne prijemne 🙂

zuzka_cz
15. jan 2011

@pici davnejsie som sa pytala, kedy a kde ordinuje dr. Baran a teraz po prihlaseni som nasla od teba odpoved 🙂 za to

pici
15. jan 2011

@zuzka_cz ahaaaaaaaaaaaa. nevedela som :D neni zac

petra80sd
15. jan 2011

napísala som že som mala aj dobré aj zlé skúsenosti....

adkoalauri
15. jan 2011

@petra80sd
Nikto tu nikomu do vlasov neskáče, a to že niekto chce mať pri pôrode
svojho doktora si myslím, že absolútne nie je zlé. Aj ja napr. tak chcem rodiť 🙂

petra80sd
15. jan 2011

aj ja som rodila v ga a bola som spokojná.... tam sa jednalo o duly a asistentky nie o dr.

kiculka
15. jan 2011
pici
15. jan 2011

@petra80sd a? hlavne ze si sa velice do mna obula. moj nazor mi ale nezobere nikto, ani keby cela diskusia vychvalovala duly a asistentky... ja chcem rodit so svojim doktorom 😀 😀

petra80sd
15. jan 2011

vsak si ho nechaj,nik ti ho neberia

pici
15. jan 2011

@petra80sd tak nebud drza

petra80sd
15. jan 2011

radšej pomlčím...

svetluska4
15. jan 2011

no tedaaa, kocky, normal nechapem. ☹
Vsak ked niekto natrafi ze ma smenu super doktor s dobrou naladou tak je samoska spokojny. A to ze chce niekto mat pri porode svojho lekara a je ochotny mu za to zaplatit je predsa jeho sukromna vec, vsak ked chce a ma na to nech tam ma aj cele kolegium, nechapem co koho do toho. Kazdy sme iny a co vyhovule jednemu nemusi druhemu.
A to ze kocka este nema deticky, no a.. ved raz bude mat a hlavne je ze vie co a ako chce.
Takze podobne tahanice tu nie su na mieste.

pici
15. jan 2011

@svetluska4 tiez si myslim....

pici
15. jan 2011

@petra80sd to bude asi najlepsie

petra80sd
15. jan 2011

😀 😀 😀

myounghee
15. jan 2011

@svetluska4 neprispievam tu... ale suhlasiiiiiiiim 😵 😉

myounghee
15. jan 2011

@strapco13
@svetluska4 gratulujeme k tehu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maca_p
15. jan 2011

kocky je dr. havranek stale porodnikom v GA nemocke? aky panuje na jeho osobu/odbornost nazor? Dˇ.

strapco13
15. jan 2011

@maca_p je..robi pondelky v nemocke, sluzieva a chodieva k porodom ku svojim pacientkam aj mimo tychto dni..ak su dohodnuti
ja som max spokojna aj teraz budem mat jeo pri porode, je to aj moj gyn

@myounghee dik 🙂

katelyn
16. jan 2011

@maca_p hej hej robi stale ja som u neho rodila minuly rok v januari a dokonca vo sviatok a prisiel a planujem aj teraz v marci 🙂))

@svetluska4 gratulujem k tehu a po pravde som trosku zvedava co budes mat lebo ja mam tiez uplne ine tehu absoluntne ine ako s malym a cakam druheho chlapca 🙂)) preto si myslim ze je jedno co cakas kazde tehu je podla mna ine 🙂)) ale zelam ti dievcatko ak si ho prajes 🙂)) u nas to bolo tiez tak ze tatinko stale tvrdil ze to bude baba a teraz sa tesi aj z druheho chlapca 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre