Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

dd2112
27. jan 2011

@pici ved to a hlavne v lete...už som rodila v lete a je to o nervy ked je jedna sprcha na celé oddelenie,,

evitkamalicka
27. jan 2011

@dd2112 19,75€ za noc, ja som ju mala

evitkamalicka
27. jan 2011

@dd2112 tiez som rodila v lete a bolo super mat svoju kuplenu a WC

dd2112
27. jan 2011

@evitkamalicka dakujem aj som si myslela že okolo 20€ a aká je tá izba ,,cítila si sa tam dobre?

pici
27. jan 2011

@dd2112 ja som bola na VIPke ale na gynekologii a ta bola fantasticka :D ako v hoteli :D

evitkamalicka
27. jan 2011

@dd2112 nie je to nic extra luxusne, ale citila som sa tam velmi dobre, jedlo mi nosili az na izbu, ja som mala pocit, ze asi aj tie sluzby resp. zvysena starostlivost asi k tomu VIP patri, uplne ine ako ked som ju pri prvom porode nemala

dd2112
27. jan 2011

@evitkamalicka a musela si ju vopred rezervovat?

evitkamalicka
27. jan 2011

@dd2112 nie, lebo v tom case ked som rodila na celom oddeleni sme boli dokopy asi len 4 zienky, takze bola volna, ale viem, ze sa rezervovat da, no jednoduchsie je to pri cisarskom kde vies presny termin, treba skocit priamo na oddelenie za vrchnou sa popytat 😉

dd2112
27. jan 2011

@evitkamalicka ved to ja budem mat cisársky tak pôjdem za vrchnou ...díky za rady

evitkamalicka
27. jan 2011

@dd2112 ja som mala oba cisarske, prvy akutny takze som si moc nenavyberala a druhy nakoniec tiez skor ako bol planovany termin, takze to bola nahoda, ze vtedy bolo takmer prazdne oddelenie a VIPka volna

katelyn
27. jan 2011

@stanislavao tak myslim ze by si to mala absolvovat sama a potom sudit vies lebo ked k tomu pristupujeme takto tak to ti poviem ze na nemocnicu v TO som tiez pocula nie to naj .... a pre tvoju info myslim ze hojenie ran zalezi od kazdej z nas ako sa nase telo s tym popasuje pre tvoju info ja som po 4dnoch odchadzala z nemocnice a ranu som mala zhojenu po normalnom porode ziadne stihy som uz nemala a samozrejme este ma to trosku bolelo ako ked as porezes ale mala som to zahojene za 4DNI!!! takze tak..skus sama a potom han nieco....

@lulana79 samozrejme kazdemu vyhovuje iny lekar ale poviem ti moze sa ti stat aj to ze natrafis na primara, ktory nerad rodi v noci a preto ta bude rodit na 6cm a dieta sa ti narodi s apgardovym skore 2 a dalsie hodiny nebudes ani vediet ci zije a mozno stacil len trosku iny pristup lekara....

dd2112
27. jan 2011

@evitkamalicka kolko dní si bola po cisárskom v nemocnici?

evitkamalicka
27. jan 2011

@dd2112 maly mal 4 dni ked sme sli domov

dd2112
27. jan 2011

@evitkamalicka tak to šikovne za 4 dni po cisaráku..moja švagrina bola v nemocke po cisárskom 7 dní

evitkamalicka
27. jan 2011

@dd2112 v Galante pustaju po 4 dnoch ak je vsetko ok

dd2112
27. jan 2011

@evitkamalicka jaj tak to si ma potešila a kto ta rodil?

evitkamalicka
27. jan 2011

@dd2112 prvy cisarsky primar a druhy mlady Janíček

dd2112
27. jan 2011

@evitkamalicka ja chodím k primárovi a bude ma aj rodit ...a bola si spokojná?

evitkamalicka
27. jan 2011

@dd2112 bola pri oboch, nemozem povedat jedno krive slovo ani na jedneho

dd2112
27. jan 2011

@evitkamalicka tak fajn..primár je srandista a velmi príjemný človek aj sestričky na ambulancii sú zlaté...dakujem ti za informácie

evitkamalicka
27. jan 2011

@dd2112 rado sa stalo, potom daj vediet ako si bola spokojna 😉

dd2112
27. jan 2011

@evitkamalicka určite dám ,ale je to ešte daleko

evitkamalicka
27. jan 2011

@dd2112 ono to zbehne ani sa nenazdas, inac ja som mala druheho tiez v juli 28.7.

dd2112
27. jan 2011

@evitkamalicka to je super rodit v lete hlavne ked sú horúčavy...prvého syna som rodila v auguste 1992 a vtedy boli strašne horúčavy....juj ale sa teším

evitkamalicka
27. jan 2011

@dd2112 moj prvy je zaciatkom oktobra, ale brusko som si pekne v lete uzila, bol to des

svetluska4
28. jan 2011

@dd2112 ja som pri prvom tiez mala VIP, nastastie bola volna, nemala som planovany porod. No nie je to zaiden extra luxus ale hlavne je ze mas svoje vecko a svoju sprchu a babo ma peknu postielku, vlastnu vanicku prebalovaci pult, mas chladnicku, skrinu, telku, radio, pre navstevy gauc, stolik na jedenie, telefon. Takze taky hotelovy standard.
Pozeram ze mas termin v Juli, ja budem rodit v juni, ak sa babo nebude ponahlat. Uz citis malinke? ja uz hej, vacsinou vecer sa ozyva 🙂) buduci tyzden uz sa hadam dozvieme co mame v bublinke 🙂)

jenny_fer
28. jan 2011

@svetluska4 ahoj, prosim ta ako to funguje s rezervovanim tej VIP izby? oni to rezervuju na termin alebo si ju stačí pýtat až ked ideš rodit? a ked je obsadena tak mam smolu? ja som už raz rodila v galante ale bola som na obyčajnej izbe, len som mala pohodu lebo som tam bola sama až na to wc, sme si tam behali so susedami a to je dost neprijemne.. 😅

dd2112
28. jan 2011

@svetluska4 áno už cítim drobca hlavne večer také šteklenie a občas aj tlak na lavej strane ako keby sa natahoval...ja idem v pondelok na poradnu a na krv tak poprosím primára ,či mi nespraví utz aj my by sme chceli vediet čo to bude ,len aby nebolo otočené ritkou tak neuvidíme nič...a k tej izbe nevadí nepotrebujem luxus hlavne že mám sprchu a WC o to mi ide..u komu chodíš?

anettkka
28. jan 2011

ahojte kocky.ja som tu tiez nova.musela som sem napisat,lebo ako citam niektore clanky tak sa mi rozum ide zastavit.neviem preco tak odsudzuju GA nemocnicu.mozna ze este ani raz v nej nebola len podla pocutia a hned ju zhadzuju ze nejake bakterie su tam.ja somm svojho synceka porodila pred 3 rokmi prave vnej a bola som spokojna.aj s personalom aj rodiacim doktorom.rodila som u pana doktora BARANA.kazdy si moze mysliet o nom co chce,ale ja som bola spokojna na 200 percent.teraz cakam svoje druhe dieta,a rodit budem urcite v GA porodnici.mne vyhovuje a aj lekari su dobry.je mi jedno u koho budem rodit,len nech si svoju robotu spravi spravne, a nech babo a ja sme zdravi.

svetluska4
28. jan 2011

@jenny_fer no VIP izbu si vies rezervovat iba ak vies presny termin nastupu, cize mas datum cisarskeho,pripadne mas planovany vyvolavany porod, ale ten je tiez otazny nakolko nikto nevie ako dlho bude trvat otvaranie, niekto to ma za 2 hodky niekto aj 18 hodin. To ci je apartman volny v dany termin ti vie povedat vrchna sestra na oddeleni sestonedelia. Ak vsak prides do porodnice so zacinajucim porodom tak to je uz na stasti ci je apartman volny alebo nie.

@dd2112 ja chodim k dr. Vaskovi a som velmi spokojna, on bol pri mne aj pri prvom porode a maximalna spokojnost. No ja idem na poradnu v utorok, uz som taka zvedava ale veru ked bude otocene inak tak nic neuvidime. ale 20. ideme na 3D utz do Hlohovca tak sa tam uz hadam ukaze.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre