Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

evitkamalicka
26. júl 2008

bashka no budem musiet, ale sa mi to nepozdava tak skoro

bashka
26. júl 2008

Prave preto hovorim, ze oddychuj, ja som neoddychovala, mala som tvrdnutie, ale som to nejak neriesila a potom som lezala v nemocke s postelou dole kopcom aby som predcasne neporodila...a s infuziami samozrejme. Ked ma pustili tak som mesiac lezala doma a konikovala 😀 😀 😀

kisska
26. júl 2008

bashka - to cistenie zachoda niekedy vyskusam 😀 😀 😀 Inak prave preto sa pouziva pri problemoch s travenim... ale mala by sa brat po lyzickach... nie na litre. Drahemu pomohla aj pri crevnej chripke 😉
Mne pri nevolnostiach (mala som az od 4. mesiaca - celodenne) pomahali citronove cukriky Orbit 😉

bashka
26. júl 2008

sevas kisska, sa nejak nahaname...ale ja uz idem sobotno upratovat 😉

lucka10
26. júl 2008

Kto tu umýva colou wc? 🙂
Radšej ju prineste ku mne domov, ja ju totiž zbožňujem. 🙂
bashaka doma si aj cvičila?

bashka
26. júl 2008

Ahojky Luci, ak ti raz tej coly nebude luto tak skus a uvidis, ze taky cisty zachod si uz davno nemala. Vodny kamen dovidenia. Raz sme v skolke mali taky tyzden zdravych zubkov tak sme dali 1 pencovu mincu do coly a na druhy den bola uplne inej farby, vyzrata. To akoze na ukazku co to robi so zubkami...Ako keby si dala nas 50 haliernik a mala by si z neho cito novy ziarivy...sila.

Doma som necvicila, ja som leniva...jedine Ema ma donutila trosku sa hybat. Teda myslim take cielene cvicenie a posilnovanie. Lebo ja som take sidlo, ako iste vies a nachodim denne aj kilometre, ale v posilke som v zivote nebola a behat len raz. Ale jasne, ze som planovala, mam doma aj jogu v tehotenstve, ked chces...
Ale teraz sa s malinkou nacvicim ajajajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀

bashka
26. júl 2008

DVDcko tej jogy...aby som bola presna

lucka10
26. júl 2008

🙂 no tak tú colu vyskúšam, dám Ti vedieť. To je sranda, nato by človek ani neprišiel.
Tú jogu mám aj ja doma. Cvičiť chodím ako už vieš k našej Emuše. Inak doma cvičím málokedy. Ešte že ju mám. 🙂 Ona ma k tomu dokope.
Malinkej posielam pusinu.
Keď bude pekne cez týždeň, tak skočíme na na dobrú vineu, alebo žeby na colu? 🙂 Ok?

buffinko
26. júl 2008

bashka, gastrocynesine mi nezaberal, ani cocculine. este vraj existuje nejake homeopatikum septa? sepsa? 😝 nieco take, to som neskusala. nevies daco o nom? pytala som sa v lekarni, no ale ta pani prehlad vobec nemala... dala mi nejaky liek, ktory ako som si precitala neskor, vobec nebol vhodny v tehu+gastrocynesine a to bolo vsetko, co mi vedela odporucit.

colu som pila len symbolicky, trosku a zdalo sa, ze ten umely pepsin trochu pomaha mojmu. na chvilku, ako vsetko bohuzial... bezne ju nepijem - ani kofolu, pepsi a pod. mne to nechuti. ale vyskusam na wc 😀 , robi sa nam vodny kamen a nicim nechce ist dole. vdaka za radu.

kisska - cukriky vyskusam. dakujem za tip

buffinko
26. júl 2008

baby, nemali ste niektora babo KP resp. priecne? kedy sa vam otocilo?

zoldy
26. júl 2008

Tehulky,poradite mi???Kamoska je tehotna,chodi do Ga do poradne a chcela ist na ultrazvuk,ale lekar jej povedal,ze nema narok,ze az o 6-7-tyzdnov....je to normalne????robia to tak bezne???

buffinko
26. júl 2008

poistovna hradi 3 ultrazvuky pocas tehu, takze vacsinou sa robi okolo 12-teho, 20-teho a 30-teho tyzdna. a samozrejme podla potreby, ak je napriklad rizikova, alebo ma nejake akutne problemy. ja som bola tiez doteraz 3x + 1x na potvrdenie tehu. takze uzv sa nerobi automaticky u kazdej tehulky na kazdej poradni.

bashka
26. júl 2008

buffi, mne byvalo zle len prvych par tyzdnov a u mna zaberalo okrem gastrocynesine jest suche veci. Take ze keksy, piskoty , tortove oplatky...tie asi najviac...to aspon vypilo kyselinu...niekomu zas mlieko...

zoldy tiez viem tak, ze sa nerobi ultrazvuk zakazdym...aj ja som mala len 3...no a potom ako som sa dostala do nemocky v 34tt tak casto...ale nebola som tym nadsenaaa. Chuda babo.

bashka
26. júl 2008

...ak sa chce dat tak velmi ultrazvukovat tak moze ist sukromne, alebo 3D

zoldy
26. júl 2008

dik za rady,tak je to pravda,ale nakoniec sme ho ukecali,zlaty to doktor,chceli sme vediet,ci to ma pipika a kedze nejako nepribera,chceli sme vediet ci je vsetko ako ma byt.... 🙂na 3D ma svoj nazor,ale ked uz tak 4D,to je nieco skvele....

gween
26. júl 2008

Zoldy, asi urážanie je tvoja silná stránka, že ? Výstup na Siwike bol jedinečný, no nie veľmi inteligentný! jaj- jaj, aké kolegyne ja mám?!

siwike25
26. júl 2008

GWEN 😀 ,-MNA Už ONA NEZAUJIMA MNA MOžE URAZIT IBA INELIGENTNY čLOVEK ALE BOHUžIAL TO ONA NIEJE 😠 😠 😠 😠

jajak
27. júl 2008

pipinka, tak zajtra ideš na poradňu? ja som bola v piatok a doktor mi povedal, že sa neotváram a to mám v piatok termín. daržím palce, aby si dobre pochodila, my dve sme tu teraz asi na rade, čo by sme mali ísť najskôr rodiť. tieto horúčavy nám možno ten pôrod privolajú

fitny
27. júl 2008

jajak a pipi, nemáte strach z pôrodu, však za chvíločku to už u vás prichádza 😲 ja mám ešte doooosť pred sebou, ale už teraz "trochu" stresujem, videla som pár videí o pôrode a teraz som z toho KO! 😖 ☹

zoldy
27. júl 2008

Gwen,nemozem za to,ze niekto tu struha zo seba herecku a pritom ani pisat nevie...

zoldy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siwike25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kisska
27. júl 2008

bashka mna tiez len Ema prinutila cvicit, tak sa uz neviem dockat, kedy zacneme cvicit s detmi, lebo vaha sa mi uz zastavila a ked nedavam pozor, tak sa dokonca hybe nespravnym smerom 😠 .
A okrem toho, mi stretka ake bolo v piatok robia velmi dobre (okrem toho, ze som sa naucila masirovat 😉 ). Je uzasne vidiet, ake mame roznorode babenka a vsetky su krasne 😀 😀 😀 Gween aj skolku si mozes otvorit... tolko je TVOJICH detiiii 😉

fitny
27. júl 2008

kisska, to tvoje bábo má krásnu tváričku, to už je teraz fešák, krásne modré očká !

pipinka82
28. júl 2008

ZOLDY už prestante 😔 ty si s GA a nehovor že vonku sa neukazuješ,lebo ked si bola školáčka a mladšia určite si netrávila svoj volný čas v BA.Ked si tak navelko s tou BA prečo sa tam aj neodstahuješ a aj lepších lekárov tam máš no nie???? Však tu podla teba sme chudáčky a úplný nevzdelaný lekári 😠 Táto téma nie je na urážanie,ale pomáhanie si a mimochodom ani niesi tehula a ani mamina tak vlastne čo sa tu pletieš ??????? Už ma to nebaví vás čítat ako sa tu zhadzujete kebyže máš IQ ako píšeš dávno by si sa ospravedlnila a nepísala Siwike a nehádala si sa snou a aj ona by sa nehádala stebou,len sa ona nenechá od teba urážat a nikto by si to nenechal tak už PRESTAN !!!!!!!

AJAK aj dnes ideš na poradnu????

evitkamalicka
28. júl 2008

ahojte

veru kocky, tato temicka nie je na hadanie

pipinka82
28. júl 2008

Však práve a to tu vysvetlujem 😎 lebo ma to už nebaví čitat 😒

evitkamalicka
28. júl 2008

pipi ja som sa radsej ani nezapajala, nemam rada taketo hadky

pipinka82
28. júl 2008

FITNY doteraz som nemala ,ale teraz ako chodím na poradnu na pôrodnú sálu a vidím tie baby ako sú na zdychárni a stonú no veru že mi cuká v zadku a tá koza hmm!!!! Ale zvládli to iné zvládneme to aj my 😀 držte sa aj pevne dúfam že to bude už tento týžden lebo som už zúfalá a hotová s tehu xixi 😀

pipinka82
28. júl 2008

Vieš siwike je kamoška a preto som si sem napísala svoj názor 😉 a právom nemá sa tu čo ohovárat každý máme nejaké problémi v súkromí no nie???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre