Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

lussy007
26. feb 2011

@leanela ja som nedavno pozerala Reflex na temu ockovanie a ak ti mam pravdu povedat tak ma to dost rozculilo lebo nielenze bola malinka po ockovani a mala zvysenu teplotu (normalna reakcia) ale take hluposti tam vraveli NIEKTORI az hrôza... podla mna to treba... neviem ako by sa potom ta maminka tvarila keby babo dostalo nedajboze nejaku z tych spominanych chorob.A kto by bol na vine? Jasne ze lekari lebo nevedia babenku pomoct 😠

leanela
26. feb 2011

presne tak 😒

leanela
26. feb 2011

@lussy007 a ked sme uz pritom treba doverovat odbornikom ak su za ockovanie nemoze matka z hornej dolnej na zaklade nepodlozenych tvrdeni tvrdit opak

leanela
26. feb 2011

@lussy007 Rodila so v Galante?

peta268
26. feb 2011

@leanela presne tak 🙂

katarina_04
26. feb 2011

@safirko prosím ťa nevieš ako to vyzerá s cvičením??? volala som aj p. Nadaskej, ale mala vypnutý tel. tak nič neviem. môžeš dať nejaké info? vďaka

kim_rossi_stuard
28. feb 2011

@svetluska4 ahoj 😉 pozerala som co tu nove v galante, kedze som tu rodila a znova by som chcela a ty si mi padla do oka aj preto ze budes mat taky rozdiel medzi detmi ako aj my 🙂 ako sa citis?

svetluska4
28. feb 2011

@kim_rossi_stuard ahojky, ja sa citim dobre, zo zaciatku mi byvala troska zle ale nevracala som, teraz je to tak akurat este nie som ako velryba 😀 Ale toto druhe tehum je sice podobne ako prve ale predsa je v niecom ine. napr. pri synkovi ma palila zaha , kazdy den od zaciatku az dokonca. teraz nic. Teraz ma napriklad sem tam pobolieva v krizoch to som pri rpvom nemala. Pri prvommi hned vybehli strie teraz nic . takze drobne rozdiely. Ale som asi nedockavejsia akopri prvom, uz by som to mala najradsej za sebou a drzala ten uzlicek na rukach 🙂

kim_rossi_stuard
28. feb 2011

@svetluska4 takze kazde tehu je ine 😅 no ja ho prezivam rovnako, nemam ziadne problemy klop-klop az na obcasnu unavu vecer, co sa da pochopit kedze pri prvom som prisla a mohla som oddychovat a teraz ked pridem z prace domov caka ma moja dcerka aby somnou stravila neaky cas a tiez si musim davat pozor aby som ju velmi nezdvihala, pre istotu 😔
a vy uz teda viete co to bude? no teda 🙂 nam sa aj pri prvom ked sme boli na 4D neukazala az na konci 7mesiaca sme sa to konecne dozvedeli 😉

safirko
28. feb 2011

@katarina_04 ahoj skusim to prezistit a dam vediet

katarina_04
28. feb 2011

@safirko veľmi pekne ďakujem

siss_sz
28. feb 2011

@katarina_04 @safirko ze telocvicna este nebola opravena, ale ze ona zisti a da vediet tym, co ma na nich telefon...
tak dame si vediet, nie? 😉

katarina_04
28. feb 2011

@safirko
@siss_sz no jasné, že si dáme vedieť a chcem sa opýtať, že čo si mám zo sebou doniesť??? viem, že nejaké oblečenie, ale aj nejakú karimatku alebo netreba??????

svetluska4
28. feb 2011

@kim_rossi_stuard hehe, no aj my sme sauz nevedeli dockat kym sa nam ukaze, Samko ten bol velky exibicionista hned ako sa dalo urcit pohlavie , doktor akonahle polozil ultrazvuk na brusko prve co uvidel bol pindurik 😀 ale babenka je hanblivejsia ked sa dalo pozriet tak mala nozicky prekrizene a na dalsom utz bola v takej polohe ze doktor radsej povedal ze to je takna 85%. az teraz na 4D nam doktor povedal ze to bude urcite babenka.
ty teraz chodis do roboty? ja som so Samkom doma na rodicovskej, aj som planovala ze s nim ostanem 3 roky, ale takto budem dlhsie. Ja chcem s detickami ostat tak dlho ako sa bude dat 🙂

siss_sz
28. feb 2011

@katarina_04 nie, karimatku netreba, iba nieco na cvicenie a 2,50€... predava tam aj podlozky po porode, ine pomocky, odlieva lieh na osetrenie puku(tak flasticku, ak chces)... takze aj ine peniazky, keby si chcela... 😉

katarina_04
1. mar 2011

@siss_sz no super, to sa veľmi teším 🙂 už aby to bolo 😀

katarina_04
1. mar 2011

@siss_sz hmm a môžeš mi prosím Ťa ešte vysvetliť, kde presne je to mama centrum??? ja tu nebývam dlho a ešte sa tu neviem dobre orientovať....

siss_sz
1. mar 2011

@katarina_04 za LIDL-om je sidlisko🙂 a v podstate za prvymi cinziakmi (co su za LIDLOM) je taka byvala skolka, ulica sa vola Garbiarska... v tej budove je napriklad nabytok REDandWHITE (ci vola sa to BLACK,REDandWHITE?) - v prvych dverach... a v tretich dverach je napr. autoskola a toto MAMA CENTRUM... verim, ze to najdes 😉

katarina_04
1. mar 2011

@siss_sz no tak to hádam zvládnem 😉 a ďakujem

safirko
1. mar 2011

@siss_sz ahoj, takze zajtra sa cvici o jednej. vidime sa?

safirko
1. mar 2011

@katarina_04 ahoj , tak zajtra sa cvici o jednej.

siss_sz
1. mar 2011

@safirko @katarina_04 jej, super...diky!!! 😉

siss_sz
1. mar 2011

@safirko PS: ty si bola pred tymi dvoma tyzdnami? co si mala oblecene? alebo kde si bola? ja som mala tusim zlte tricko a v kute som bola..posledna😀

safirko
1. mar 2011

@siss_sz nie vtedy som nebola, ale zajtra sa chystam.🙂

siss_sz
1. mar 2011

@safirko no tak sa vidime... dam si zase zlte tricko😀 DOBRY ANJEL 😀

katarina_04
1. mar 2011

@siss_sz
@safirko ďakujem za info....teším sa na Vás. ja určite prídem...

safirko
1. mar 2011

@siss_sz tak ja budem v oranzovom🙂

siss_sz
1. mar 2011

@safirko 🙂 katarina_04 v com budes? 😉

katarina_04
1. mar 2011

@siss_sz @safirko ja budem v bielom tričku 🙂

sofhia
2. mar 2011

http://www.bambulkovo.szm.com/
priprava na porod aj v Bambulkove v GA...komu nevyhovuje v nemocke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre