Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

adkoalauri
22. apr 2011

@siss_sz
@katrenka111 MUDr. Janíček ostáva robiť aj v Ga - každý deň, tak aspoň hovoril manželovi.

siss_sz
23. apr 2011

@adkoalauri ano, ved to som hovorila aj ja, ci nie? ale ordinaciu bude mat uz len v seredi...este stale ordinuje v GA, ale potom bude "len" v nemocnici robit zakroky a rodit... ci?

diwa
23. apr 2011

@katrenka111 ahoj..ja ti jednoznacne odporucam Janiceka. odrodil ma a ver, ze lepsieho nenajdes,aspon podla mna..ak teda chces mat skveleho, starostliveho odbornika, tak jednoznacne jeho.. uz sa citim ako zakladatelka jeho fanklubu, lebo som ho uz chvalila v inej teme, ale nemozem si pomoct..po predchadzajucom gynekologovi, ktory to robi zjavne uz len ako biznis, som bola veeeeelmi prekvapena pristupom Dr. Janiceka., ked som sa rozhodla nepchat vacky lekarovi, ktoremu aj tak stojite za velke H. s prepacenim a prestupila som k nemu 🙂

silvia0111
23. apr 2011

@diwa suhlasim s tebou od zaciatku vety az po posledne slovo 🙂 😵 🙂
urobila som presne to co ty.

siss_sz
23. apr 2011

pridavam sa do fanklubu a myslim, ze takych je nas tuovela viac!!! 😉

diwa
23. apr 2011

@silvia0111
@siss_sz

🙂 tak mozno nakoniec aj nejaky official funclub vznikne 😀

katrenka111
23. apr 2011

@diwa A kde by som ho vlastne nasla, akoby som sa k nemu dostala??? Bere aj nove pacientky??? Ordinuje v Galante v nemocnici???
A MUDr. Baran ma tiež ambulanciu v Galante??? Viem len o Kralovej pri Senci....ale radšej by som Galantu...

mata1001
23. apr 2011

@katrenka111 dr.Baran ordinuje v Galante pondelok a piatok 🙂

siss_sz
23. apr 2011

@katrenka111 Dr.Janicek robi v utorky, stvrtky od 8,00-14,00 v nemocnici na 10.posch., ale asi od jula bude mat ordinaciu uz v Seredi, v nemocnici bude doobeda...ale podla mna nebude ordinovat (iba operovat a pod.), lebo mi hovoril, ze uz do novej aby som prisla a ja som z GA... takze podla mna keby ordinoval, povie mi, ze do GA mam prist...
no a naco by si ju otvaral, keby chcel ostat ordinovat v GA... 😉

pici
23. apr 2011

@katrenka111 v kralovej utorok doobeda, stvrtok poobede, pondelok a piatok doobeda v galante. robi v nemocnici

silvia0111
23. apr 2011

@diwa zeby sa nakoniec nejaky zalozil?? 🙂 😉 😵

maca_p
23. apr 2011

ja som s dr. F.J uzatvorila zmluvu o poskytovani zdr. starostl. 😀 , dokonca inicializaciou bolo toto diskusne forum 😀

pred par dnami sme sa tu bavili o seredskom ortopedovi, takze boli sme u neho a obrovska pozitivna zmena oproti dr. lendlovi ci ako sa volal, tak nejako. necakali sme ani minutu, vitali nas otvorene dvere do ambulancie. vybaveni sme boli do 5 min. jadierka dobre, postacuje pamperska, kontrola o 2 mesiace. super!

siss_sz
23. apr 2011

@maca_p u ortopeda...fakt? a kolko ma tvoje bambino? my sme teda tiez tam boli a radi... ale moj ma mesiac, jadierka v poriadku a dal nam balit ze DVE PLIENKY... a ekd som s apytala ze preco, ked to mame dobre, ze lebo sa nozicky este vyvijaju...

maca_p
23. apr 2011

fiiiha, no tak moj ma presne 3 tyzdne a 4 dni. aj v sprave mame napisane, netreba balenie na siroko a boli sme tam tento stvrtok.

maca_p
23. apr 2011

@siss_sz fiiiha, no tak moj ma presne 3 tyzdne a 4 dni. aj v sprave mame napisane, netreba balenie na siroko a boli sme tam tento stvrtok.

siss_sz
24. apr 2011

@maca_p hm, divne... 😕

duska88
24. apr 2011

ahojte, citala som, ze v galante je mozny vyber porodnika..neviete mi nahodou poradit kolko sa za to nemocnici plati?? alebo sa plati iba gynekologovi ktoreho si zajednam? diky moc

diwa
24. apr 2011

inak, aj s tym balenim by sa mohli dohodnut a nerozpravat kazdy inak. nas ked prepustali, hovorili, ze balit na siroko sa uz nema..vraj sa uvidi az na dvojmesacnej kontrole a ked nebude nieco ok, az vtedy sa ma zacat..som kukala jak puk. sto rokov sa bali na siroko a zrazu uz netreba
@silvia0111 myslim, ze on ho nakoniec ani nepotrebuje.. 🙂

siss_sz
24. apr 2011

@duska88 ja co viem, sa neplati... ci?

silvia0111
24. apr 2011

@diwa veru mas pravdu aj tak nas uz je urcite plno 😵 😵 😵

eminka2510
24. apr 2011

Ahojte dievcata idem sa vas aj ja popytat ...Ja zvazujem rodit v galante ale pocula som uz vselico na tu nemocnicu ... a mam skor obavu ale kde tu inde sa da rodit ??? Podla man je to vsade rovnake ... ja byvam momentalne v SA ale nepochadzame odtialto ani ja ani moj priatel ... len sme sa sem pristahovali pred rokmi koli praci... ku gynekologovi ale chodim stale do miesta bydliska ...co je skoro 170 km ... Handlova ... odtial pochadzam ... a kedze mam uzasnu lekarku ktora je skvela odbornicka tak som ju nechcela menit ani ked som otehotnela ... lenze rodit by som chcela tu ... Odporucali mi Dr. Havranka .... pocula som ze u neho sa da porod zaplatit ... a este som pocula ze si v nemocnici mozem zaplatit nejaky nadstandard ... neviem o tom vela tak sa vas chcem popytat co ste tam uz rodili alebo mi viete poradit ... dakujem

pici
24. apr 2011

@eminka2510 nemocnica je v pohode... luxus nie je nikde. nadstandard si mozes zaplatit, ci vsak bude volne je otazne :D
ja osobne si myslim ze v galante urcite najdes schopneho doktora ktory ta odrodi. pozri si viac diskusiu... baby myslim chvalia najviac dr. janiceka, a ten je v nemocnici co sa tyka porodov tusim stale :D

silvia0111
24. apr 2011

@eminka2510 pici ma pravdu 🙂 hlavne v poslednej vete

deticky123
24. apr 2011

@siss_sz ahoj,moj malinky nikdy nemal poštolky...a pochvalil ma dr,ze sikovna maminka,vidim ze ste pekne balili nasiroko 😉

duska88
24. apr 2011

@siss_sz .. 🙂 dakujem, pretoze vsade kde som pozerala na nete nebol uvedeny poplatok..tak som nevedela...a ty si rodila v GA?ake mas skusenosti a akeho lekara si mala pri porode?

siss_sz
24. apr 2011

@duska88 ja som mala Dr. Janicka a naozaj vrelo odporucam...ak chces, pozri si tu aj jeho :blog: ci co to je / temu/... vsetci su s nim maximalne spokojni, ja som mala super porod - s nim, dohodnuta, bez "manipulacneho poplatku" 😉 hoci ja som jeho pacientka...ale co poznam aj baby a mali inych lekarov a dohadovali si v GA - tak tiez bez penazi... (teda pokial same nechceli dat peniazky...)
a ja bud som nejaka uchylna na tuto nemocnicu, ale FAKT sa nemozem stazovat... hlavne treba si uvedomit, ze to nie je hotel a ze tam maju vsetci STRASNE VELA PRACE a je ich tam na tu pracu malo... no mne vsetci velmi velmi pomahali, naozaj..ci uz na gyn.-porod.oddeleni, ked som bola na rizikovom hospitalizovana, alebo na porodnej sale aj sestricky, alebo detske sestricky na 10-ine... trosku menej gynekologicke sestricky na 10-ine...ale tak moc som ich ani nepotrebovala, tak som neriesila😀

siss_sz
24. apr 2011

@deticky123 no vidis... ved ani ja nebudem davat urcite dve plienky, co som sisi... (teda pokial sa mu to nezhorsi...) ja latkujem a basta... staci... podla mna robim dost pre jeho nozicky🙂

pici
24. apr 2011

@siss_sz ja som tam sice nerodila ale dva krat som bola a takisto som bola velmi velmi spokojna. sestricky skvele na 9ne :D

duska88
24. apr 2011

@siss_sz ..hej, uz som nieco precitala, boli dobre ohlasy na neho fakt, co som si vsimla 🙂 ....ja chodim do poradne k dr. Havrankovi, nie som u neho dlho, vlastne odkedy som tehotna - nieco cez 4 mesiace...o nom som tu tiez nasla popisane..aj v dobrom aj v zlom...ja som s nim zatial velmi spokojna..uvidim co a ako dalej, ale ak sa moj nazor nezmeni, tak by som ho chcela mat aj pri porode..a mas chlapca ci dievcatko?ake stare? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre