Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

sissika
10. máj 2011

@siss_sz
@laura28
ešte jedna otázka, mali ste lekára, ktorého ste chceli aj pri pôrode? koľko ste za to zaplatili???

siss_sz
10. máj 2011

@sissika ja som mala Dr. Janíčka (som jeho pacientka), ale ak si niekoho ineho pacientka, tak sa dohaduju vacsinou s nim, alebo s primarom... a ja som neplatila nic, myslim, ze ani ked sa ine dohaduju s nim, neplatia (neviem, to by mohli sa ozvat ine baby)... lebo ked som sa ja s nim chcela dohodnut na zazmluvneni, tak na mna divne pozrel, ze co chcem... 🙂
ale myslim, ze porodnica nema oficialne sumy, ze ked chces konkretneho lekara pri porode (niektore nemocky maju, ale tu som nevidela v cenniku OFICIALNE sumy 😎 )

ericka1988
10. máj 2011

čaute baby ja mám malinkého 4 mesačného synčeka a rodila som v Galante....tak by som vám mohla odpovedať.....

ivi163
10. máj 2011

@sissika Ja som mala tiez Dr. Janicka. Nebola som jeho pacientka, chodila som k nemu iba od 36.tyzdna,dohodla som si s nim porod (ale ziadne oficialne zazmluvnenie, iba mi dal cislo 😉 ),bol ochotny prist kedykolvek.Aj ked nakoniec nemusel,pretoze mal suzbu.Dali sme mu peniaze.

dd2112
10. máj 2011

ahojte ja tiež budem rodit v Ga len by som chcela vediet kolko sa asi dáva doktorovi ked sa s ním dohodneš,že bude pri pôrode a príde aj o polnoci..poradte prosím

silvia0111
10. máj 2011

@ivi163
@sissika ja som bola presne na tom ako ivi163, az na to ze ja som k nemu aj prestupila 😉

deticky123
10. máj 2011

@peta1230 ahoj, mne fyzioterapeut v anglicku povedal ze mam jednu nohu kratsiu o pol cm,chodila som k nemu koli castym bolestiam v krizoch,potom som si aj vsimla ze sa trocha hojdam pri chodzi 😀 ,ale nikomu som to ani nepovedala 🙂 ,tu som spontanne porodila 3 deti 😉 a aj bolesti v krizoch nie su take caste,asi mi tie porody pomohli 😀

siss_sz
11. máj 2011

no ale tak existuju nejake cenniky? ci len kazdy da, kolko chce... alebo si Dr. pytaju?

deti12
11. máj 2011

ahoj ja som 36 tyzden a zacala som chodit do galanty a chodim k dr.Janickovi ,uplne super pristup je perfektny ,vsetko co som o nom pocula sa mi len potvrdzuje ,tiez rozmyslam ze by som ho chcela mat pri porode ,ale chcem sa vas spytat baby asi jaka suma sa dava ci podla toho kolko mozes tolko das???????????????

petruci6
11. máj 2011

kocky davat prachy je zakazane,ale robia to vsetci,ked boli SK davalo sa 5000SK

sigsauer
11. máj 2011

@laura28 mne tiež lekár povedal že bude skôr, mňa strašne tlačila na obličku, neviem ako sa to dá, ale tlačila ma, brucho som mala úplne hore, vôbec mi nekleslo ako by malo pred pôrodom, mala som ho také veľké že sa ma ľudia pýtali či čakám dve deti. Chúďa moje malé, nožičky mala hádam niekde pri mojom žalúdku🙂 celé tehotenstvo mi bývalo zle, vracala som doslova všade ešte aj v 9 mesiaci. Tak keď s otváraš, tak je to fajn a drobčeka budeš mať o chvíľu v náručí🙂

little84
11. máj 2011

@svetluska4 🙂

little84
11. máj 2011

@laura28 ano,tam sme boli..akurat tam bol Brestansky mladsi,velmi mily,sympaticky.. 🙂 vsetko nam poukazoval,pomeral,skontroloval..spokojnost maximalna 🙂

little84
11. máj 2011

@peta1230 ani ja som nepotrebovala tehotensku knizku,ale tu mam aj ja stale pri sebe..takze len karticku poistenca a uterak ..a 50 eur samozrejme 🙂 tak pekny zazitok vam prajem 😉

ivi163
11. máj 2011

V cenniku maju iba ceny za osobu pri porode a za nadstandardnu izbu. Cena lekara k porodu je na dohode. Co viem davaju od 100Eur, max 200 (to ma Havranek vo svojom cenniku). Ale ked date 100 je to ok. Ked ma prist mimo svojej pracovnej doby kedykolvek je to samozrejmost ze dostane peniaze a aj to cakaju a zoberu bez reci.

sissika
11. máj 2011

@silvia0111
@ericka1988
@ivi163
a kolko ste teda dali????

siss_sz
11. máj 2011

@sissika kedze sa to nemoze oficialne davat, neviem, ci ti niekto povie sem, ci?...

sissika
11. máj 2011

@siss_sz Ved mi napíš internú poštu ...

sissika
11. máj 2011

@siss_sz
alebo, ked si neplatila, tak ani nevies, kolko davaju, ze? ☹

laura28
11. máj 2011

@deti12 sme na to rovnako, tak sa mozno stretneme v nemocnici 🙂

deti12
11. máj 2011

@laura28 kedy mas termin?my mame 7.juna 🙂

ericka1988
11. máj 2011

takže ja som nemala dohodnuteho lekara, rodila som u janicka......ale baby co boli so mnou hovorili že dávajú okolo 250 - 300 eur ale niektorí doktori si sami vypýtajú........keď sa s nim o tom pred porodom prozpravaš že ho chceš mať pri porode on si povie koľko chce.....

siss_sz
12. máj 2011

@ericka1988 co?! to sa mi zda strasne moc... ved to uz na Havrankovych 200 sa mi zda vela... ale on ma aspon cennik...
a ja som sa s Janickom pred porodom bavila...a on si nevypytal... 😵

monchis
12. máj 2011

aj sa som sa bavila s primarom ze ci moze prist k porodu a tiez si nevypytal, len tolko povedal ze on svoje pocientky zvykne aj odrodit 😉

laura28
12. máj 2011

@deti12 my 11.juna a bude to dievčatko 🙂

siss_sz
12. máj 2011

@monchis to povedal aj mne Janicek...
samozrejme, ze kazdy rad zoberie... iba o tom tu bola debata, ze maju rovnaky pristup aj k tym, co "neplatia"... nie?

evelin116
13. máj 2011

Ani odo mna nepytal primar peniaze... 😉 Neviem ci som to tu uz spominala ale primar s Janickom vela spolupracuju ak je volaky zlozitejsi pripad..a vela krat som ich vydela ako spolu pozerali ultrazvuk a komentovali... 😀

vera1132
13. máj 2011

oni od nikoho nepytajú peniaze, to je iba na každom ako sa citi finančne, a ako je vďačný. my sme nedali peniaze, ale nakupili sme na oddelenie taku maxi tašku s pozornosťami, nech si dajú všetci, kedže ja som nemala žiadneho doktora zazmluvneného. 🙂

svetluska4
13. máj 2011

kocky, sa vam cudujem ze este stale chodite okolo tych prachov. 😀 Ved kazdy sa zariadi aj tak po svojom. Ked chce mat pri sebe niekoho koho si vyberie a dohodne sa s nim, ze pride aj keby tehly padali tak je jasne ze to asi nebude zadara. A kto na to nema, tak vzdy je na oddeleni niekto kto ma sluzbu a berie za to plat. 😉

maca_p
13. máj 2011

@svetluska4 presne tak 😉 . neporodit este nikoho nenechali 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre