Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

katrenka111
28. aug 2011

baby robia v Galante aj 3D ultrazvuk???

ivi163
28. aug 2011

@katrenka111 3D robi Dr. Havranek u seba v ordinacii v Galaxii. Ja som u neho bola a nelutujem. 😉

katrenka111
28. aug 2011

@ivi163 A zobere aj pacientky iných lekárov??? Kolko bere???Lebo som počula všeličo.... najviac odporúčajú v BA...

siss_sz
28. aug 2011

@katrenka111 aj dr.Baran robi... v poliklinike na 1.posch. (asi 40€ tusim)
a dr.havranek berie aj ine na 3D, nie? len sa treba objednat...

siss_sz
28. aug 2011

@katrenka111 teda na prizemi😀

pici
28. aug 2011

@myounghee nemohla by si ho opisat? :D nemam moc cestu okolo :D a celkom by ma zaujimali ceny

ivi163
28. aug 2011

@katrenka111 pozri si jeho stranku afw.sk tam je vsetko vratane ceny. Zoberie kazdeho kto sa objedna. Viem ze este aj Hlohovec chvalia. Ja som bola s Havrankom velmi spokojna, hlavne je aby sa babo pekne natocilo vtedy urobi krasne fotky aj videa.

maca_p
28. aug 2011

@katrenka111 preco nevyskusas dr. Janicka? ten si otvoril gyn. ambulanciu v seredi a na reklame som videla, ze ma aj 3D/4D UZV. dr. v HC bol v pohodke, bola som tam 2x.

ivi163
28. aug 2011

@katrenka111 oops 😨 vlastne ceny tam nema... 😉

sisko78
28. aug 2011

@maca_p no mat ma len stym ze vraj nevie narabat myslim z 3D a 4D ......................nieje vsetko to ale dobre je aj to ked je odbornik a dobry gynekolog..................... 😉

siss_sz
29. aug 2011

@sisko78 preco by s tym nevedel narabat? 😲 😀 to mas odkial?! tak ked niekto si vybavi ordinaciu s 3D 4D a chce to robit pacientkam, nemoze sa vystavit blamazi,ze by to nevedel robit... a zas v HS robia IBA 3D a 4D? ked hej, tak zas niekto, kto robi IBA to, musi byt jasne ze v tom viac doma...
ale mozem zodpovedne povedat, ze mne Dr. Janicek robil mozno prvy 3D ultrazvuk este v DR. Baranovej ordinacii - a som spokojnaaa...
jasne ze mozte ist hocikomu, ale nemozte tvdrid, ze s tym nevie narabat, nie?!

myounghee
29. aug 2011

@katrenka111 najlepsie 4D som zacila v Hlohovci. Bola som velmi spokojna. Aj co sa tyka kvalita a hlavne mam hodinove DVD aj s hudbou. Teraz sme boli u Dr. Janicka v Seredi. On to robi tiez velmi dobre, lenze sa nam malicka nechcela ukazat, darmo sme tam boli hodinu aj pol. Zas nam dal len cd, ktore si mozem pozriet len na pocitaci 😒 . Takze ja som jednoznacne za DR. Brestanskeho v Hlohovci!!!!!!!!

@pici Jedine co som postrehla je 320eur za porod - ak chces mat dohodnuteho lekara pri porode. a este je drahsia aj epi... to mi zas vravel moj gynekolog Dr. Baran. Dalej som to radsej uz ani necitala. Ale ak ta odrodi prave sluzbu konajuci lekar tak neplatis nic. A za pritomnost otca ci inej osoby pri porode sa plati 24eur uz.

pici
29. aug 2011

@myounghee dakujem za info, budem sa musiet dr.barana aj ja popytat. i ked mna sa to vobec netyka ale kym pojdem ja rodit, tak potom to budem kolko? 800 za porod :D

pici
29. aug 2011

@sisko78 ved dr. janicek to robil dlhodobo aj u dr.barana v ambulancii a vsetky zeny si ho velmi vychvalovali, takisto ako aj teraz v seredi v jeho sukromnej ambulancii... akoze nevie s tym robit? ked sa dietatko vrti, to zial doktor neovplyvni.....

svetluska4
30. aug 2011

Jajaj babulky, ja som hladala tuto temu ako blazen a nakoniec to niekto premenoval. No ale nasla som 🙂
to s tym cennikom je dobra hovadina, esteze ja uz mam po vsetkom. By ma zaujimalo co si vsetko nemocnica do tych 320 E za porod uctuje. Ved za porod dostanu aj od poistovne a to je akoze taky velky naklad ked pacientka chce rodit s niekym komu doveruje? No by ma zaujimalo ako dlho im to vydrzi lebo takymito managerskmi tahmi si iba odlakaju pacientky a mozu to tam potom zabalit. 😠

petrucikaa
30. aug 2011

waw baby, tak teraz som uz z toho vsetkeho uplne popletena. Mam tomu rozumiet takto- ak pridem do nemocnice rodit s tym, ze chcem mat lekara pri pôrode, ktory prave nema sluzbu, ale som s nim dohodnuta, tak to musim v nemocnici zaplatit 320 euro? A to este budem musiet dat aj mojmu lekarovi, ktory ma v cennik za porod 250 euro? Ved totalne zbankrotujem 🤐

pici
30. aug 2011

@petrucikaa tak za zazmluvnenie platis 320 , cize za vyber porodnika mimo sluzby... cize jeho cennik tym padom nie je podstatny :D

pici
30. aug 2011

@svetluska4 paradoxne na tom a smutne na tom je fakt, ze lekar z toho dostane minimum a velku cast nemocnica... a nechapem za co by mala zhrabnut nemocnica prachy ked zazmluvnenie sa jedna predsa o lekara... tym padom to lekari ani nebudu chciet robit, lebo za par korun nikto nebude na spagatiku cakat, kym zazmluvnena pacientka zacne rodit... vidiet ze taketo rozhodnutia robia ludia v oblekoch a nie v plastoch....

petrucikaa
30. aug 2011

pici dakujem, tak teraz mi to je uz jasne.... nemocnica chce tymto vlastne dosiahnut to, aby tie pacientky, ktore pridu do GA rodit, odrodili sluzbu konajuci lekari a nemotali sa tam este naviac aj ti lekari, ktorych maju pacientky dohodnutych 😠 . Cize si myslim, ze lekari, ktori su s pacientkami vopred dohodnute, budu skor za umele vyvolanie porodu prave v case ich sluzby, aby pacientka nemusela platit nemocnici ale da celu ,,dohodnutu" sumu lekarovi 😕

petrucikaa
30. aug 2011

to fakt musel vymysliet len nejaky...... (s prepacenim idiot v obleku) 😠 este aj z takej dolezitej veci ako je narodenie dietata si urobia biznis 😢

pici
30. aug 2011

@petrucikaa neviem co tymto chce galanta dosiahnut ale kazda normalna zena da radsej lekarovi a dohodne si to tak ci tak , ako dat tu sumu nemocnici.. nevidim ani dovod preco by som to mala davat nemocnici 😨 ked ide o doktora... posrata byrokracia... takto ked mal lekar /napr. dr. havranek/ sumu 250 alebo tak nejako spominali tu baby, tak ked ta to chytilo, tak ta to chytilo ale tie peniaze dostal on... podla cennika... jeho vlastneho... takto chce nemocnica aby tam ti lekari takisto boli ale s tym, ze prachy dostane nemocnica... a este si myslia ze to tak aj bude...

pici
30. aug 2011

@petrucikaa ono by to bolo ok keby ten pomer bol 7:3 lekar a nemocnica a nie naopak, ze nemocnica chce prachy za porod, ktory maju zaplateny a chcu aby lekari tam dosli k pacientke za 5 korun... nic sa tym nevyriesi... lekari nebudu chciet byt zazmluvnovany, najma nie ti starsi co maju rodinu , deti... a zeny tak ci tak nebudu chciet platit za porod s lekarom nemocnici... chore

petrucikaa
30. aug 2011

ja zajtra idem k Havrankovi, sa ho to opytam, potom dam cerstve info

pici
30. aug 2011

@petrucikaa no to by bolo super :D informuj nas :D

maca_p
30. aug 2011

@sisko78 myslim, ze vsetky podstatne parametre ako NT, nosova kost, stehenna kost, oblicky, srdce.....neviem kolko ich je sa meraju v 2D rovine. 3D je v podstate len take graficke plus pre predstavenie si mimca v amniovaku. takze tvoje obavy urcite nie su na mieste ale samozrejme, ze mas na vyber.

co ste spominali platbu lekarovi a nemocnici tak osobne si myslim, ze nemocnica by mala dostat z toho urcity podiel, pretoze lekar rodi v nemocnici a nie vo svojom zariadeni, cize pouziva niekoho pristroje, nastroje, potrebuje tim sestier a je toho ovela viac. len by tam mal vzniknut isty konsenzus aby to bolo vyhovujuce pre obe strany. su v cenniku uvedene aj sumy pre cisto gynek. op.?

siss_sz
30. aug 2011

@maca_p no, je tam ze "vyber operatera"... ale cennik som este stale nevidela, len kamaratka sestricka mi hovorila..snad sa uz k nemu dostanem niekedy 😉 alebo nieto pride a bude vediet sumy 😉

maca_p
30. aug 2011

@siss_sz s nejakou tou operaciou este pockam - neponahlam, kym bude aj na tomto poli jasno 😀

siss_sz
30. aug 2011

@maca_p 😀

sisko78
30. aug 2011

@maca_p moja jaobavy nemam ja uz mam odrodene.....dvojicky ale ja som rodila naantolskej ja len pocutia....ten nazor

pici
30. aug 2011

@maca_p vyber operatera je tusim 150

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre