Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

pici
13. nov 2011

@uva jasne chapem a u koho budes rodit?

uva
13. nov 2011

@pici ak vydržíme do 21.11 tak u Havránka a ak nie tak u toho kto bude mať službu.

pici
13. nov 2011

@uva tak vela stastia prajem :D

uva
13. nov 2011

@pici ďakujem, potom dám vedieť svoje zážitky a dojmy z GA 😀

pici
13. nov 2011

@uva to by bolo super :D

uva
13. nov 2011

@pici chystáš sa tam aj ty rodiť?

pici
13. nov 2011

@uva urcite ano.. raz :D

uva
13. nov 2011

@pici držím palčeky aby to prišlo v pravý čas 😉
idem ja do hajan, dobrú nocku 😵

sonia008
15. nov 2011

ahojte , tak my sme už doma. Tomaško ma 3500g a 53cm , ak možem niečo povedať tak sestričky su naozaj zlate , ale ak pojdete teraz niekedy rodit tak sa pripravte na to že večer je tam zima. Ja som mala malého pri sebe v posteli zakritého paplonom aby mu nebola zima.

uva
15. nov 2011

@sonia008 Blahoželám 🙂 a v dobrom závidím, že už ste doma, my ideme v pondelok 😅

sonia008
16. nov 2011

@uva Dakujeme a držim palce daj potom vediet 🙂

svetluska4
16. nov 2011

ahojte babulky, nie ste tu niektora, co v juni lezala na sestonedeli kvoli rizikovemu? Ak hej ozvyte sa nech viem co je s vami 🙂 Ja som ta co bola na izbe hned vedla vas 🙂

pici
16. nov 2011

baby nemate po ruke nejaky oficko zoznam co treba do porodnice? kamoska ma termin a ta je napakovana ako na dovolenku

pici
16. nov 2011

@strapco13 luci dakujem moc moc

strapco13
16. nov 2011

ja som sla podla toho zoznamu..len druhykrat so zmenou
vlozky po porode 2 balenia do nemocky stacia /pripadne sa aktualne dokupia,,netreba to hned v ten den primu vlacit/
zavinovacku som nebrala
a teraz nech zoberie hrubu deku..v GA nemocke fuka strasne,m detom nech nie je zima
pre otecka a seba..jedlo a vodu /PO PORODE NEDOSTANE HNED..ALE HLADNA BUDE/
ortopedicke netreba
nocnu koselu..na porod nech si zoberie nemocnicnu, potom nech sa prezlecie do svojeho

dd2112
16. nov 2011

@svetluska4 ahoj neviem kedy si rodila ,ja 9.6. cisárskym a bola som tam 3 týždne ,malá bola predčasne narodená mala len 2050g.,a kde si ležala na ktorej izbe?

svetluska4
17. nov 2011

@dd2112 no ja som rodila 20. a bola som v hned prvej izbe. Hned vedla nas boli mamicky cakatelky co museli vacsinou lezat aby sa im nespustil porod, alebo naopak maminky co cakali kedy to uz pride 🙂

pici
17. nov 2011

@strapco13 jasneeeeeeeeee decka je nachystana.. zajtra ideme na posledny monitor tak radsej berieme uz veci :D

dd2112
17. nov 2011

@svetluska4 určite sme sa stretli ja som tam bola ako inventár ,ja som ležala na druhej strane bola som tam sama na izbe vedla apartmánu...

svetluska4
17. nov 2011

@dd2112 no to sme sa urcite stretli 🙂 ked si pamatas tak ja som bola ta rychlovka co prisla porodila a uz len cakala kedy nas pustia domov 🙂 Bola som na izbe s tou babou z Rumunska ak si spominas. A ako sa mate vy? Babulka poslucha? U nas je Liluska maly dablik, zo zaciatku mava problemy s crievkami ale uz sa to normalizuje. A je to mala opica vymyselnica len by sa na rukach nosila a strasne je na vsetko zvedava. Svojho velkeho brata normal zerie pohladom, strasne na nej vidno ze by uz isla za nim 🙂

dd2112
18. nov 2011

@svetluska4 no aj asi áno len foto by mi pomohlo...kým som tam ležala tak sa tam vystriedalo dost vela mamičiek....a ty si ma pamätáš? naša malá je tiež žihadlo..najradšej by už sedela ....teraz je choručká má soplíky ,horučka zatial nedorazila tak dufam že to rychlo prejde..stále odsávame..už sa teším ked začne chodit to bude veselo...

svetluska4
18. nov 2011

@dd2112 veru fotka by pomohl aja mne 😀 No my sme uz chvalabohu po chorobe, maly mal teploty kasel a sopliky, v tomto poradi, a mala nastastie schytala len kasel. Ale dokyna vravela ze to moze byt aj tym ze sa zacalo vykurovat a vzduch sa rychlo vysusi, ze treba vela vetrat. Hm, tak naco potom kurim, ale neva idem kupit zvlhcovac, teraz je v akcii taky fajny maly.
Veru su tie nase babulky sikulky, dnes sa mi Liluska sama posadila v kresielku, ma skoropiclo, lebo nebola priputana, esteze som bola pri nej, leba ta sa uz naklanala za hrackami. Taka chce by t rychla a ja si ju chcem uzit ako babenko co najviac, bo dalsie babatko uz neplanujeme a tie deticky tak rychlo vyrastu. 🙂

babe19
21. nov 2011

....jéééj, dnes sa mi v GA nemocnici narodilo krstniatko, má 3300g a 51 cm 🙂

zuska_29
21. nov 2011

ahojte, prosim vas ako je to s epiduralkou v Galante? neviete kolko to stoji? dakujem.

pici
21. nov 2011

@zuska_29 ked je anesteziolog v sluzbe neviem cenu ale ked je miimo tak 190

zuska_29
21. nov 2011

@pici dakujem pekne 🙂

zuska_29
22. nov 2011

este mam jednu otazku, doktor ma poslal do nemocky na kontrolu, vo stvrtok k Janickovi doobeda....to ho najdem na 10tom poschodi? alebo kde? neviete prosim?

pici
22. nov 2011

@zuska_29 ano tam ho najdes... na desine vystupis a na lavo... ak nebude rodit... kto ta k nemu poslal?

zuska_29
22. nov 2011

@pici diky, a dr. Vasko ma tam poslal... v podstate aby som sa zoznamila s prostredim, kedze do porodu ostavu uz len zopar dni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre